Iklan
Yuji Ono bermain untuk Albirex Niigata. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Jepun, Umur: 33, Ketinggian: 169 cm, Nilai pasaran: €175K. 2026: 6 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Kochi United vs Albirex Niigata (12 April 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €1.5J (17 Feb 2013)
Albirex Niigata: 42 perlawanan, 5 gol, 1 bantuan gol
Sagan Tosu: 127 perlawanan, 15 gol, 9 bantuan gol
Gamba Osaka: 24 perlawanan, 2 gol, 2 bantuan gol
Sint-Truidense VV: 12 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Standard Liege: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Albirex Niigata, Skor langsung
Yuji Ono berumur 33 tahun. Tarikh lahir: 22 Disember 1992.
Posisi: Penyerang.
Yuji Ono bermain untuk Albirex Niigata.
Ketinggian Yuji Ono: 169 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Jepun.
Nilai pasaran: €175K.
Yuji Ono pada musim 2026: 6 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Albirex Niigata | 33 tahun | €175K | |
| Albirex Niigata | 32 tahun | €225K | |
| Albirex Niigata | 32 tahun | €300K | |
| Albirex Niigata | 31 tahun | €350K | |
| Albirex Niigata | 31 tahun | €350K | |
| Albirex Niigata | 31 tahun | €350K | |
| Sagan Tosu | 30 tahun | €450K | |
| Sagan Tosu | 30 tahun | €450K | |
| Sagan Tosu | 29 tahun | €450K | |
| Sagan Tosu | 29 tahun | €450K | |
| Gamba Osaka | 28 tahun | €450K | |
| Gamba Osaka | 28 tahun | €500K | |
| Gamba Osaka | 27 tahun | €550K | |
| Sagan Tosu | 27 tahun | €700K | |
| Sagan Tosu | 26 tahun | €800K | |
| Sagan Tosu | 26 tahun | €850K | |
| Sagan Tosu | 25 tahun | €550K | |
| Sagan Tosu | 24 tahun | €500K | |
| Sint Truidense | 23 tahun | €500K | |
| Sint Truidense | 23 tahun | €700K | |
| Sint Truidense | 23 tahun | €800K | |
| Standard Liege | 22 tahun | €1J | |
| Standard Liege | 21 tahun | €1J | |
| Standard Liege | 21 tahun | €1J | |
| Standard Liege | 20 tahun | €1.5J | |
| Standard Liege | 20 tahun | €1.5J | |
| Yokohama Marinos | 19 tahun | €1J | |
| Yokohama Marinos | 19 tahun | €900K | |
| Yokohama Marinos | 18 tahun | €600K |
Yuji Ono pada musim 2026: 6 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 337. Purata rating: 6.8.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | J2/J3 100 Year Vision League Jepun | Albirex Niigata | 6 | 337 | 1 | 0 | 6.8 |
| 2025-2026 | J2/J3 100 Year Vision League Jepun | Albirex Niigata | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| Liga J1 Jepun | Albirex Niigata | 1 | 60 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2025 | Liga J1 Jepun | Albirex Niigata | 7 | 411 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2024-2025 | Liga J1 Jepun | Albirex Niigata | 12 | 624 | 2 | 0 | 6.6 |
| 2024 | Liga J1 Jepun | Albirex Niigata | 9 | 422 | 2 | 0 |
| 6.6 |
| 2023-2024 | Liga J1 Jepun | Albirex Niigata | 6 | 258 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 1 | 70 | 1 | 0 | 8.2 |
| 2023 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 26 | 1,548 | 7 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2022-2023 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 3 | 116 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala J.League Jepun | Sagan Tosu | 3 | 186 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 21 | 898 | 2 | 3 | 6.6 |
|---|
| 2021-2022 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 3 | 69 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala J.League Jepun | Sagan Tosu | 2 | 97 | 0 | 0 | – | |
| Piala J.League Jepun | Gamba Osaka | 1 | 78 | 0 | 0 | – | |
| Piala Maharaja Jepun | Gamba Osaka | 1 | 55 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Liga J1 Jepun | Gamba Osaka | 7 | 170 | 1 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara AFC | Gamba Osaka | 3 | 53 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2020-2021 | Piala Maharaja Jepun | Gamba Osaka | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | Liga J1 Jepun | Gamba Osaka | 11 | 458 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2019-2020 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 2 | 128 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2019 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 16 | 763 | 0 | 3 | 6.4 |
|---|
| 2018-2019 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 12 | 909 | 1 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala J.League Jepun | Sagan Tosu | 1 | 85 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 5 | 412 | 1 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2017-2018 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 20 | 1,724 | 1 | 1 | 6.1 |
|---|
| 2017 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 2 | 167 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|
| 2016-2017 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 10 | 587 | 2 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Pro Belgium | Sint-Truidense VV | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2015-2016 | Liga Pro Belgium | Sint-Truidense VV | 10 | 525 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2014-2015 | Liga Pro Belgium | Standard Liege | 3 | 123 | 0 | 0 | – |
|---|