ကြော်ငြာ
Ángelo Preciado သည် Atlético Mineiro အသင်းတွင် ကစားသည်။ ကစားနေရာ: ခံစစ်သမား၊ နိုင်ငံသား: အီကွေဒေါ၊ အသက်: 28၊ အရပ်: 173 cm၊ စျေးကွက်တန်ဖိုး: 3.5 သန်း €။ 2026: 39 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 2 ဂိုးဖန်တီး။ မှတ်တမ်းရှိ နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားမှု: Flamengo - RJ vs Atlético Mineiro - MG (2026 အောက်တိုဘာ 27)။
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:
လစဉ် ပျမ်းမျှ အမှတ်
တန်ဖိုးပြောင်းရန် ဇယားကို တို့ပါ
ဒဏ်ရာရ
ဒေတာမရရှိနိုင်ပါ
အမြင့်ဆုံး: 5 သန်း € (2024 မတ် 26)
Atlético Mineiro - MG: 13 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 2 ဂိုးဖန်တီး
2026 ရာသီအတွက် ရရှိနိုင်သော Atlético Mineiro - MG မှတ်တမ်းများအရ Ángelo Preciado သည် 814 မိနစ် ကစားခဲ့ပြီး 9 ပွဲတွင် ပွဲထွက်စာရင်း၌ ပါဝင်ခဲ့သည်။
Atlético Mineiro - MG: 25 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 2 ဂိုးဖန်တီး
Sparta Praha: 64 ပွဲ၊ 4 ဂိုး၊ 12 ဂိုးဖန်တီး
Racing Genk: 69 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 6 ဂိုးဖန်တီး
Guayaquil City: 14 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 1 ဂိုးဖန်တီး
Liga Dep Universitaria Quito: 15 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 2 ဂိုးဖန်တီး
Independiente del Valle: 46 ပွဲ၊ 5 ဂိုး၊ 3 ဂိုးဖန်တီး
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: Atlético Mineiro - ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
Ángelo Preciado ၏ အသက်: 28 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 1998 ဖေဖော်ဝါရီ 18။
ကစားနေရာ: ခံစစ်သမား။
Ángelo Preciado ၏ အသင်း: Atlético Mineiro။
| ရက်စွဲ | အသင်း | အသက် | တန်ဖိုး |
|---|---|---|---|
| Atlético Mineiro | အသက် 28 နှစ် | 3.5 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 27 နှစ် | 3.8 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 27 နှစ် | 3.8 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 27 နှစ် | 4 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 26 နှစ် | 4.5 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 26 နှစ် | 5 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 26 နှစ် | 5 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 25 နှစ် | 3.3 သန်း € | |
| Racing Genk | အသက် 25 နှစ် | 3.3 သန်း € | |
| Racing Genk | အသက် 24 နှစ် | 4 သန်း € | |
| Racing Genk | အသက် 24 နှစ် | 3.2 သန်း € | |
| Racing Genk | အသက် 24 နှစ် | 2.5 သန်း € | |
| Racing Genk | အသက် 23 နှစ် | 2.8 သန်း € | |
| Racing Genk | အသက် 23 နှစ် | 3 သန်း € | |
| Independiente del Valle | အသက် 22 နှစ် | 3 သန်း € | |
| Independiente del Valle | အသက် 22 နှစ် | 1.2 သန်း € | |
| Independiente del Valle | အသက် 22 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Independiente del Valle | အသက် 21 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Independiente del Valle | အသက် 21 နှစ် | 6 သိန်း € | |
| Independiente del Valle | အသက် 20 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Independiente del Valle | အသက် 20 နှစ် | 1 သိန်း € | |
| Independiente del Valle U19 | အသက် 18 နှစ် | 5 သောင်း € |
Ángelo Preciado ၏ အရပ်: 173 cm။
အဓိကသုံးသည့်ခြေ: ညာ။
နိုင်ငံသား: အီကွေဒေါ။
ဈေးကွက်တန်ဖိုး: 3.5 သန်း €။
2026 ရာသီတွင် Ángelo Preciado - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 39 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 2 ကြိမ်။
2026 ရာသီတွင် Ángelo Preciado - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 39 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 2 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 2,246။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ဘရာဇီး ဆီးရီးအေ | Atlético Mineiro - MG | 11 | 714 | 0 | 2 | 6.7 |
| ကိုပါ ဆူဒါမက်ရီကာနာ | Atlético Mineiro - MG | 3 | 207 | 0 | 0 | 6.0 | |
| ကိုပါ ဒို ဘရာဇီး | Atlético Mineiro - MG | 3 | 112 | 0 | 0 | 6.6 | |
| ဘရာဇီး ကမ်ပီယိုနာတို မီနေရို ပထမတန်းဒီဗီးရှင်း | Atlético Mineiro - MG | 3 | 149 | 0 | 0 | 6.2 | |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (CONMEBOL) | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 11 | 713 | 0 | 0 | 6.7 | |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ် | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 4 | 106 | 0 | 0 | 6.3 | |
| အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း |
| 3 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| ဂျပန် ချစ်ကြည်ရေးဖလား | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 65 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2025-2026 | ဘရာဇီး ကမ်ပီယိုနာတို မီနေရို ပထမတန်းဒီဗီးရှင်း | Atlético Mineiro - MG | 3 | 155 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ဘရာဇီး ဆီးရီးအေ | Atlético Mineiro - MG | 2 | 100 | 0 | 0 | 6.1 | |
| ချက် ပထမတန်းလိဂ် | Sparta Praha | 14 | 962 | 0 | 1 | 6.3 | |
| ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | Sparta Praha | 9 | 625 | 1 | 4 | 6.7 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 4 | 152 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2024-2025 | ချက် ပထမတန်းလိဂ် | Sparta Praha | 10 | 603 | 0 | 2 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ချန်ပီယံလိဂ် | Sparta Praha | 7 | 495 | 0 | 0 | 6.5 | |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (CONMEBOL) | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2024 | ကိုပါ အမေရိကာ | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2023-2024 | ချက် ပထမတန်းလိဂ် | Sparta Praha | 13 | 917 | 1 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ယူရိုပါလိဂ် | Sparta Praha | 10 | 707 | 2 | 3 | 6.7 | |
| ချက် ဖလား | Sparta Praha | 1 | 71 | 0 | 0 | – | |
| ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | Racing Genk | 2 | 62 | 0 | 0 | 6.9 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.4 | |
| ကိုပါ အမေရိကာ | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 89 | 0 | 0 | 7.2 | |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (CONMEBOL) | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 84 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | Racing Genk | 24 | 1,026 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ဘယ်လ်ဂျီယံ ဖလား | Racing Genk | 3 | 175 | 0 | 0 | 5.9 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 4 | 287 | 0 | 0 | 6.1 | |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ် | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 180 | 0 | 1 | 6.9 |
| 2022 | ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (CONMEBOL) | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 9 | 465 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ် | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 85 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2021-2022 | ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | Racing Genk | 23 | 1,336 | 0 | 4 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ယူရိုပါလိဂ် | Racing Genk | 5 | 281 | 0 | 0 | 6.5 | |
| ဘယ်လ်ဂျီယံ ဖလား | Racing Genk | 1 | 35 | 0 | 0 | 5.9 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 74 | 0 | 0 | 6.8 | |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (CONMEBOL) | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 66 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2021 | ဘယ်လ်ဂျီယံ ဆူပါဖလား | Racing Genk | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကိုပါ အမေရိကာ | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2020-2021 | အီကွေဒေါ LigaPro ဆီးရီးအေ | Guayaquil City | 12 | 743 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကိုပါ ဆူဒါမက်ရီကာနာ | Guayaquil City | 2 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | Racing Genk | 10 | 580 | 0 | 1 | – | |
| အီကွေဒေါ LigaPro ဆီးရီးအေ | Liga Dep Universitaria Quito | 12 | 522 | 0 | 2 | – | |
| ကိုပါ လီဘာတာဒိုရက်စ် | Liga Dep Universitaria Quito | 3 | 61 | 0 | 0 | 6.4 | |
| အီကွေဒေါ LigaPro ဆီးရီးအေ | Independiente del Valle | 11 | 943 | 0 | 2 | – | |
| ကိုပါ လီဘာတာဒိုရက်စ် | Independiente del Valle | 5 | 449 | 1 | 0 | 7.0 | |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (CONMEBOL) | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 3 | 225 | 0 | 0 | 5.3 | |
| ကိုပါ အမေရိကာ | အီကွေဒေါလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 173 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2020 | အီကွေဒေါ LigaPro ဆီးရီးအေ | Independiente del Valle | 9 | 753 | 3 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ရီကိုပါ ဆူဒါမယ်ရီကာနာ | Independiente del Valle | 2 | 108 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2019-2020 | ကိုပါ လီဘာတာဒိုရက်စ် | Independiente del Valle | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| အီကွေဒေါ LigaPro ဆီးရီးအေ | Independiente del Valle | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ကိုပါ ဆူဒါမက်ရီကာနာ | Independiente del Valle | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2019 | ကိုပါ ဆူဒါမက်ရီကာနာ | Independiente del Valle | 6 | 440 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| အီကွေဒေါ LigaPro ဆီးရီးအေ | Independiente del Valle | 4 | 291 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2018-2019 | အီကွေဒေါ LigaPro ဆီးရီးအေ | Independiente del Valle | 4 | 310 | 1 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကိုပါ ဆူဒါမက်ရီကာနာ | Independiente del Valle | 1 | 61 | 0 | 0 | 6.5 |