လစဉ် ပျမ်းမျှ အမှတ်
တန်ဖိုးပြောင်းရန် ဇယားကို တို့ပါ
ဒေတာမရရှိနိုင်ပါ
အမြင့်ဆုံး: 1.5 သန်း € (2024 ဇွန် 12)
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:
Birk Risa သည် Molde အသင်းတွင် ကစားသည်။ ကစားနေရာ: ခံစစ်သမား၊ နိုင်ငံသား: နော်ဝေ၊ အသက်: 28၊ အရပ်: 188 cm၊ စျေးကွက်တန်ဖိုး: 1.5 သန်း €။ 2026 ရာသီတွင် Birk Risa - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 18 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။
ရရှိနိုင်သော မှတ်တမ်းများတွင် Birk Risa နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားခဲ့သည့် ပွဲမှာ Lillestrom vs Molde ဖြစ်ပြီး ထိုပွဲတွင် 10 မိနစ် ကစားခဲ့သည်။ ပွဲရက်စွဲမှာ 2026 အောက်တိုဘာ 11 ဖြစ်သည်။
Molde: 20 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
2026 ရာသီအတွက် ရရှိနိုင်သော Molde မှတ်တမ်းများအရ Birk Risa သည် 1465 မိနစ် ကစားခဲ့ပြီး 17 ပွဲတွင် ပွဲထွက်စာရင်း၌ ပါဝင်ခဲ့သည်။
Molde: 118 ပွဲ၊ 3 ဂိုး၊ 5 ဂိုးဖန်တီး
New York City: 62 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 1 ဂိုးဖန်တီး
Odd Grenland: 77 ပွဲ၊ 4 ဂိုး၊ 5 ဂိုးဖန်တီး
Sarpsborg 08: 1 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Köln: 2 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: Molde - ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
Birk Risa ၏ အသက်: 28 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 1998 ဖေဖော်ဝါရီ 13။
| ရက်စွဲ | အသင်း | အသက် | တန်ဖိုး |
|---|---|---|---|
| Molde | အသက် 28 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Molde | အသက် 27 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| New York City | အသက် 27 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| New York City | အသက် 26 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| New York City | အသက် 26 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| New York City | အသက် 25 နှစ် | 1 သန်း € | |
| New York City | အသက် 25 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Molde | အသက် 25 နှစ် | 1.3 သန်း € | |
| Molde | အသက် 24 နှစ် | 1.4 သန်း € | |
| Molde | အသက် 23 နှစ် | 8 သိန်း € | |
| Molde | အသက် 22 နှစ် | 7 သိန်း € | |
| Odds | အသက် 22 နှစ် | 6 သိန်း € | |
| Odds | အသက် 22 နှစ် | 5.3 သိန်း € | |
| Odds | အသက် 21 နှစ် | 6 သိန်း € | |
| Odds | အသက် 21 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Odds | အသက် 20 နှစ် | 3 သိန်း € | |
| Odds | အသက် 20 နှစ် | 2 သိန်း € | |
| Koln Am | အသက် 19 နှစ် | 1.5 သိန်း € | |
| Koln Am | အသက် 19 နှစ် | 7.5 သောင်း € |
ကစားနေရာ: ခံစစ်သမား။
Birk Risa ၏ အသင်း: Molde။
Birk Risa ၏ အရပ်: 188 cm။
အဓိကသုံးသည့်ခြေ: ဘယ်။
နိုင်ငံသား: နော်ဝေ။
ဈေးကွက်တန်ဖိုး: 1.5 သန်း €။
2026 ရာသီတွင် Birk Risa - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 18 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။
2026 ရာသီတွင် Birk Risa - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 18 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 1,347။ ပျမ်းမျှ အဆင့်သတ်မှတ်ချက်: 6.8။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Molde | 18 | 1,347 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2025-2026 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Molde | 12 | 904 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2025 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Molde | 4 | 345 | 0 | 0 | 6.8 |
| မေဂျာလိဂ်ဆော့ကာ | New York City | 16 | 999 | 0 | 0 | 6.6 | |
| United States Open Cup | New York City | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2024-2025 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Molde | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 |
| New York City |
| 1 |
| 61 |
| 0 |
| 0 |
| 6.3 |
| Leagues Cup | New York City | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2024 | မေဂျာလိဂ်ဆော့ကာ | New York City | 26 | 1,927 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | New York City | 2 | 105 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | မေဂျာလိဂ်ဆော့ကာ | New York City | 4 | 315 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | New York City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2023 | မေဂျာလိဂ်ဆော့ကာ | New York City | 10 | 862 | 0 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Molde | 12 | 777 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2022-2023 | UEFA ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | Molde | 10 | 900 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Molde | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Norwegian Cup | Molde | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2022 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Molde | 26 | 2,211 | 0 | 1 | 7.0 |
|---|
| 2021-2022 | UEFA ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | Molde | 3 | 232 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2021 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Molde | 16 | 979 | 3 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2020-2021 | UEFA ယူရိုပါလိဂ် | Molde | 5 | 429 | 0 | 2 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Molde | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.0 | |
| UEFA ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | Molde | 1 | 47 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2020 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Molde | 5 | 386 | 0 | 1 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Odd Grenland | 17 | 1,527 | 1 | 1 | 6.6 | |
| အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Sarpsborg 08 | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Odd Grenland | 5 | 419 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | Odd Grenland | 2 | 153 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | နော်ဝေလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 176 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2019 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Odd Grenland | 24 | 2,154 | 1 | 3 | 6.6 |
|---|
| 2018-2019 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Odd Grenland | 6 | 360 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2018 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Odd Grenland | 22 | 1,834 | 1 | 1 | 6.4 |
|---|
| 2017-2018 | အဲလိတ်ဆီးရီယန် | Odd Grenland | 1 | 37 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ဘွန်ဒက်စ်လီဂါ | Köln | 2 | 81 | 0 | 0 | 6.4 |