လစဉ် ပျမ်းမျှ အမှတ်
တန်ဖိုးပြောင်းရန် ဇယားကို တို့ပါ
ဒဏ်ရာရ
ဒေတာမရရှိနိုင်ပါ
အမြင့်ဆုံး: 5.5 သိန်း € (2023 ဇွန် 1)
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:
Carlos Cabello သည် Cienciano အသင်းတွင် ကစားသည်။ ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား၊ နိုင်ငံသား: ပီရူး၊ အသက်: 29၊ အရပ်: 175 cm၊ စျေးကွက်တန်ဖိုး: 5 သိန်း €။ 2026 ရာသီတွင် Carlos Cabello - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 28 ပွဲ၊ 1 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 7 ကြိမ်။
ရရှိနိုင်သော မှတ်တမ်းများတွင် Carlos Cabello နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားခဲ့သည့် ပွဲမှာ Cienciano vs Los Chankas ဖြစ်ပြီး ထိုပွဲတွင် 72 မိနစ် ကစားခဲ့သည်။ ပွဲရက်စွဲမှာ 2026 အောက်တိုဘာ 1 ဖြစ်သည်။
Tarma: 23 ပွဲ၊ 1 ဂိုး၊ 7 ဂိုးဖန်တီး
2026 ရာသီအတွက် ရရှိနိုင်သော Tarma မှတ်တမ်းများအရ Carlos Cabello သည် 1666 မိနစ် ကစားခဲ့ပြီး 20 ပွဲတွင် ပွဲထွက်စာရင်း၌ ပါဝင်ခဲ့သည်။
Cienciano: 14 ပွဲ၊ 1 ဂိုး၊ 2 ဂိုးဖန်တီး
Tarma: 45 ပွဲ၊ 4 ဂိုး၊ 12 ဂိုးဖန်တီး
Univ.Cesar Vallejo: 84 ပွဲ၊ 2 ဂိုး၊ 10 ဂိုးဖန်တီး
Academia Deportiva Cantolao: 84 ပွဲ၊ 8 ဂိုး၊ 6 ဂိုးဖန်တီး
Club Sporting Cristal: 21 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: Cienciano - ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
| ရက်စွဲ | အသင်း | အသက် | တန်ဖိုး |
|---|---|---|---|
| Tarma | အသက် 28 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Tarma | အသက် 28 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Tarma | အသက် 28 နှစ် | 4.5 သိန်း € | |
| Tarma | အသက် 27 နှစ် | 4.5 သိန်း € | |
| Tarma | အသက် 27 နှစ် | 4.5 သိန်း € | |
| Univ.Cesar Vallejo | အသက် 27 နှစ် | 4 သိန်း € | |
| Univ.Cesar Vallejo | အသက် 26 နှစ် | 4.5 သိန်း € | |
| Univ.Cesar Vallejo | အသက် 26 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Univ.Cesar Vallejo | အသက် 25 နှစ် | 5.5 သိန်း € | |
| Univ.Cesar Vallejo | အသက် 25 နှစ် | 5.3 သိန်း € | |
| Univ.Cesar Vallejo | အသက် 24 နှစ် | 3.5 သိန်း € | |
| Academia Deportiva Cantolao | အသက် 24 နှစ် | 3.5 သိန်း € | |
| Sport Boys | အသက် 23 နှစ် | 3.5 သိန်း € | |
| Sporting Cristal | အသက် 23 နှစ် | 3.3 သိန်း € | |
| Sporting Cristal | အသက် 22 နှစ် | 3.3 သိန်း € | |
| Sporting Cristal | အသက် 22 နှစ် | 4 သိန်း € | |
| Academia Deportiva Cantolao | အသက် 21 နှစ် | 2.5 သိန်း € | |
| Academia Deportiva Cantolao | အသက် 20 နှစ် | 1 သိန်း € | |
| Academia Deportiva Cantolao | အသက် 19 နှစ် | 1 သိန်း € | |
| Academia Deportiva Cantolao | အသက် 19 နှစ် | 1 သိန်း € |
Carlos Cabello ၏ အသက်: 29 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 1997 စက်တင်ဘာ 22။
ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား။
Carlos Cabello ၏ အသင်း: Cienciano။
Carlos Cabello ၏ အရပ်: 175 cm။
အဓိကသုံးသည့်ခြေ: ညာ။
နိုင်ငံသား: ပီရူး။
ဈေးကွက်တန်ဖိုး: 5 သိန်း €။
2026 ရာသီတွင် Carlos Cabello - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 28 ပွဲ၊ 1 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 7 ကြိမ်။
2026 ရာသီတွင် Carlos Cabello - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 28 ပွဲ၊ 1 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 7 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 2,000။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Cienciano | 9 | 616 | 1 | 2 | 6.6 |
| ကိုပါ ဆူဒါမက်ရီကာနာ | Cienciano | 5 | 334 | 0 | 0 | 6.5 | |
| ပီရူး လီဂါ ၁ | Tarma | 14 | 1,050 | 0 | 5 | 6.4 | |
| 2025-2026 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Tarma | 5 | 389 | 0 | 2 | 6.7 |
| 2025 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Tarma | 11 | 916 | 1 | 0 | 6.4 |
| ကိုပါ ဆူဒါမက်ရီကာနာ | Tarma | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2024-2025 | ပီရူး လီဂါ ၁ |
| Tarma |
| 14 |
| 1,063 |
| 3 |
| 5 |
| 7.0 |
| 2024 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Univ.Cesar Vallejo | 5 | 231 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကိုပါ ဆူဒါမက်ရီကာနာ | Univ.Cesar Vallejo | 2 | 109 | 0 | 1 | 7.4 |
| 2023-2024 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Univ.Cesar Vallejo | 16 | 1,065 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကိုပါ ဆူဒါမက်ရီကာနာ | Univ.Cesar Vallejo | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.1 |
| 2023 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Univ.Cesar Vallejo | 17 | 1,231 | 1 | 3 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကိုပါ ဆူဒါမက်ရီကာနာ | Univ.Cesar Vallejo | 4 | 356 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2022-2023 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Univ.Cesar Vallejo | 13 | 1,050 | 0 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကိုပါ ဆူဒါမက်ရီကာနာ | Univ.Cesar Vallejo | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.1 |
| 2022 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Univ.Cesar Vallejo | 7 | 446 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကိုပါ လီဘာတာဒိုရက်စ် | Univ.Cesar Vallejo | 2 | 109 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2021-2022 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Univ.Cesar Vallejo | 15 | 748 | 1 | 3 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ပီရူး လီဂါ ၁ | Academia Deportiva Cantolao | 7 | 486 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2021 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Academia Deportiva Cantolao | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2020-2021 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Club Sporting Cristal | 7 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Club Sporting Cristal | 13 | 657 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကိုပါ လီဘာတာဒိုရက်စ် | Club Sporting Cristal | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2019-2020 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Academia Deportiva Cantolao | 8 | 720 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|
| 2019 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Academia Deportiva Cantolao | 8 | 720 | 3 | 1 | 6.8 |
|---|
| 2018-2019 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Academia Deportiva Cantolao | 28 | 2,473 | 3 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2018 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Academia Deportiva Cantolao | 4 | 359 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2017-2018 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Academia Deportiva Cantolao | 22 | 1,840 | 1 | 3 | 6.7 |
|---|
| 2017 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Academia Deportiva Cantolao | 1 | 79 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2016-2017 | ပီရူး လီဂါ ၁ | Academia Deportiva Cantolao | 4 | 193 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|