
လစဉ် ပျမ်းမျှ အမှတ်
တန်ဖိုးပြောင်းရန် ဇယားကို တို့ပါ
အမြင့်ဆုံး: 2.5 သန်း € (2022 စက် 6)
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:
Davy Roef သည် KAA Gent အသင်းတွင် ကစားသည်။ ကစားနေရာ: ဂိုးသမား၊ နိုင်ငံသား: ဘယ်လ်ဂျီယမ်၊ အသက်: 32၊ အရပ်: 187 cm၊ စျေးကွက်တန်ဖိုး: 2.5 သန်း €။ 2026-2027 ရာသီတွင် Davy Roef - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 14 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။
ရရှိနိုင်သော မှတ်တမ်းများတွင် Davy Roef နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားခဲ့သည့် ပွဲမှာ Zulte-Waregem vs KAA Gent ဖြစ်ပြီး ထိုပွဲတွင် 90 မိနစ် ကစားခဲ့သည်။ ပွဲရက်စွဲမှာ 2026 အောက်တိုဘာ 11 ဖြစ်သည်။
KAA Gent: 8 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
2026/27 ရာသီအတွက် ရရှိနိုင်သော KAA Gent မှတ်တမ်းများအရ Davy Roef သည် 720 မိနစ် ကစားခဲ့ပြီး 8 ပွဲတွင် ပွဲထွက်စာရင်း၌ ပါဝင်ခဲ့သည်။
KAA Gent: 183 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Beveren: 38 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Deportivo: 1 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Anderlecht: 8 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: KAA Gent - ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
Davy Roef ၏ အသက်: 32 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 1994 ဖေဖော်ဝါရီ 6။
| ရက်စွဲ | အသင်း | အသက် | တန်ဖိုး |
|---|---|---|---|
| KAA Gent | အသက် 32 နှစ် | 2.5 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 31 နှစ် | 2.5 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 31 နှစ် | 2.5 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 30 နှစ် | 2.5 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 30 နှစ် | 2 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 30 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 30 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 29 နှစ် | 1.8 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 29 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 29 နှစ် | 2 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 28 နှစ် | 2.5 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 28 နှစ် | 2.5 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 28 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 28 နှစ် | 8 သိန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 27 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 27 နှစ် | 6 သိန်း € | |
| KAA Gent | အသက် 26 နှစ် | 8 သိန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 26 နှစ် | 7.3 သိန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 25 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Beveren | အသက် 25 နှစ် | 1.2 သန်း € | |
| Beveren | အသက် 24 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Beveren | အသက် 24 နှစ် | 1.7 သန်း € | |
| Beveren | အသက် 24 နှစ် | 1.2 သန်း € | |
| Beveren | အသက် 23 နှစ် | 1.2 သန်း € | |
| Deportivo | အသက် 23 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 22 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 22 နှစ် | 2 သန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 22 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 22 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 21 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 20 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 20 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 20 နှစ် | 3 သိန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 20 နှစ် | 3 သိန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 19 နှစ် | 1 သိန်း € | |
| RSCA Futures | အသက် 17 နှစ် | 1 သိန်း € |
ကစားနေရာ: ဂိုးသမား။
Davy Roef ၏ အသင်း: KAA Gent။
Davy Roef ၏ အရပ်: 187 cm။
အဓိကသုံးသည့်ခြေ: ညာ။
နိုင်ငံသား: ဘယ်လ်ဂျီယမ်။
ဈေးကွက်တန်ဖိုး: 2.5 သန်း €။
2026-2027 ရာသီတွင် Davy Roef - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 14 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။
2026-2027 ရာသီတွင် Davy Roef - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 14 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 1,290။ ပျမ်းမျှ အဆင့်သတ်မှတ်ချက်: 6.9။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | KAA Gent | 8 | 720 | 0 | 0 | 7.1 |
| UEFA ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | KAA Gent | 6 | 570 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025-2026 | ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | KAA Gent | 41 | 3,720 | 0 | 0 | 6.9 |
| Belgian Cup | KAA Gent | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2024-2025 | ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | KAA Gent | 26 | 2,340 | 0 | 0 | 7.3 |
| UEFA ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | KAA Gent | 11 | 1,020 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2023-2024 |
|---|
| ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် |
| KAA Gent |
| 22 |
| 1,978 |
| 0 |
| 0 |
| 6.9 |
| UEFA ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | KAA Gent | 11 | 920 | 0 | 0 | 7.0 |
| Belgian Cup | KAA Gent | 2 | 104 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | KAA Gent | 11 | 910 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | KAA Gent | 8 | 750 | 0 | 0 | 6.2 | |
| UEFA ယူရိုပါလိဂ် | KAA Gent | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2022 | Belgian Super Cup | KAA Gent | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2021-2022 | ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | KAA Gent | 14 | 1,260 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | KAA Gent | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Belgian Cup | KAA Gent | 2 | 210 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2020-2021 | ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | KAA Gent | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA ယူရိုပါလိဂ် | KAA Gent | 3 | 270 | 0 | 0 | 5.7 | |
| UEFA ချန်ပီယံလိဂ် | KAA Gent | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2018-2019 | ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | Beveren | 27 | 2,430 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|
| 2017-2018 | ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | Beveren | 11 | 990 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|
| 2016-2017 | လာလီဂါ | Deportivo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ် | Anderlecht | 8 | 720 | 0 | 0 | 6.5 |