ကြော်ငြာ
Diego Moreira သည် Milan အသင်းတွင် ကစားသည်။ ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား၊ နိုင်ငံသား: ဘယ်လ်ဂျီယမ်၊ အသက်: 22၊ အရပ်: 179 cm၊ စျေးကွက်တန်ဖိုး: 4.5 ကုဋေ €။ 2026-2027: 11 ပွဲ၊ 4 ဂိုး၊ 3 ဂိုးဖန်တီး။ မှတ်တမ်းရှိ နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားမှု: Milan vs Inter Milan (2026 နိုဝင်ဘာ 1)။
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:

လစဉ် ပျမ်းမျှ အမှတ်
တန်ဖိုးပြောင်းရန် ဇယားကို တို့ပါ
ဒဏ်ရာရ
ဒေတာမရရှိနိုင်ပါ
အမြင့်ဆုံး: 4.5 ကုဋေ € (2026 စက် 21)
Milan: 6 ပွဲ၊ 4 ဂိုး၊ 3 ဂိုးဖန်တီး
2026/27 ရာသီအတွက် ရရှိနိုင်သော Milan မှတ်တမ်းများအရ Diego Moreira သည် 396 မိနစ် ကစားခဲ့ပြီး 4 ပွဲတွင် ပွဲထွက်စာရင်း၌ ပါဝင်ခဲ့သည်။
Milan: 8 ပွဲ၊ 4 ဂိုး၊ 3 ဂိုးဖန်တီး
Strasbourg Alsace: 77 ပွဲ၊ 8 ဂိုး၊ 16 ဂိုးဖန်တီး
Chelsea U21: 10 ပွဲ၊ 5 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Lyon: 9 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Chelsea: 2 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Benfica B: 25 ပွဲ၊ 3 ဂိုး၊ 2 ဂိုးဖန်တီး
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: Milan - ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
Diego Moreira ၏ အသက်: 22 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 2004 ဩဂုတ် 6။
ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား။
Diego Moreira ၏ အသင်း: Milan။
Diego Moreira ၏ အရပ်: 179 cm။
| ရက်စွဲ | အသင်း | အသက် | တန်ဖိုး |
|---|---|---|---|
| Milan | အသက် 22 နှစ် | 4.5 ကုဋေ € | |
| Strasbourg | အသက် 21 နှစ် | 2.5 ကုဋေ € | |
| Strasbourg | အသက် 21 နှစ် | 2.5 ကုဋေ € | |
| Strasbourg | အသက် 21 နှစ် | 1.8 ကုဋေ € | |
| Strasbourg | အသက် 20 နှစ် | 1.8 ကုဋေ € | |
| Strasbourg | အသက် 20 နှစ် | 1 ကုဋေ € | |
| Strasbourg | အသက် 20 နှစ် | 6 သန်း € | |
| Chelsea | အသက် 19 နှစ် | 3 သန်း € | |
| OL | အသက် 19 နှစ် | 3 သန်း € | |
| OL | အသက် 19 နှစ် | 3 သန်း € | |
| Benfica B | အသက် 18 နှစ် | 2 သန်း € | |
| Benfica B | အသက် 18 နှစ် | 2 သန်း € | |
| Benfica B | အသက် 18 နှစ် | 2 သန်း € | |
| Benfica B | အသက် 18 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Benfica U19 | အသက် 17 နှစ် | 7.5 သိန်း € |
အဓိကသုံးသည့်ခြေ: ဘယ်။
နိုင်ငံသား: ဘယ်လ်ဂျီယမ်။
ဈေးကွက်တန်ဖိုး: 4.5 ကုဋေ €။
2026-2027 ရာသီတွင် Diego Moreira - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 11 ပွဲ၊ 4 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 3 ကြိမ်။
2026-2027 ရာသီတွင် Diego Moreira - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 11 ပွဲ၊ 4 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 3 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 713။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ဆီးရီးအေ | Milan | 6 | 396 | 4 | 3 | 7.7 |
| ယူရိုပါလိဂ် | Milan | 2 | 109 | 0 | 0 | 6.4 | |
| နေးရှင်းစ်လိဂ် | ဘယ်လ်ဂျီယံလက်ရွေးစင်အသင်း | 3 | 208 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2026 | ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (ဥရောပ) | ဘယ်လ်ဂျီယံလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 26 | 0 | 0 | 6.6 |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ် | ဘယ်လ်ဂျီယံလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 57 | 0 | 0 | 6.1 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | ဘယ်လ်ဂျီယံလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 10 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2025-2027 |
|---|
| ယူရို U21 ခြေစစ်ပွဲ |
| ဘယ်လ်ဂျီယံလက်ရွေးစင်အသင်း |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7.1 |
| 2025-2026 | လီဂူး ၁ | Strasbourg Alsace | 27 | 2,041 | 4 | 6 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | Strasbourg Alsace | 11 | 603 | 0 | 2 | 6.6 | |
| ကူပ်ဒီ ဖရန့်စ် | Strasbourg Alsace | 4 | 285 | 1 | 0 | 7.2 | |
| ယူရို U21 ခြေစစ်ပွဲ | Strasbourg Alsace | 1 | 77 | 1 | 1 | 9.0 |
| 2024-2025 | လီဂူး ၁ | Strasbourg Alsace | 32 | 2,582 | 2 | 7 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကူပ်ဒီ ဖရန့်စ် | Strasbourg Alsace | 2 | 110 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023-2024 | အင်္ဂလန် ပရီမီယာလိဂ် ၂ | Chelsea U21 | 9 | 605 | 5 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| အင်္ဂလန် ပရီမီယာလိဂ်ဖလား | Chelsea U21 | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.6 | |
| လီဂူး ၁ | Lyon | 7 | 271 | 0 | 0 | 6.0 | |
| ကူပ်ဒီ ဖရန့်စ် | Lyon | 2 | 110 | 0 | 0 | 6.7 | |
| EFL ဖလား | Chelsea | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.1 | |
| ယူရို U21 ခြေစစ်ပွဲ | ပေါ်တူဂီလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
| 2023 | အမေရိကန် ဖလော်ရီဒါ ဖလား | Chelsea | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ချန်ပီယံရှစ် ဥရောပ U21 | ပေါ်တူဂီလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 63 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | လီဂါ ပေါ်တူဂီ ၂ | Benfica B | 24 | 771 | 3 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| လူငယ်လိဂ် | Benfica U19 | 5 | 426 | 1 | 2 | 6.9 | |
| ချန်ပီယံလိဂ် | Benfica | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.5 | |
| ယူရို U19 | ပေါ်တူဂီလက်ရွေးစင်အသင်း | 3 | 166 | 0 | 0 | – | |
| ကလပ်အသင်းများ နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | ပေါ်တူဂီလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.2 | |
| ချန်ပီယံရှစ် ဥရောပ U21 | ပေါ်တူဂီလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 3 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | ပရီမီရာလီဂါ | Benfica | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| လူငယ်လိဂ် | Benfica U19 | 10 | 781 | 4 | 5 | 7.6 | |
| လီဂါ ပေါ်တူဂီ ၂ | Benfica B | 1 | 16 | 0 | 0 | – | |
| ယူရို U19 | ပေါ်တူဂီလက်ရွေးစင်အသင်း | 3 | 116 | 0 | 0 | – |