ကြော်ငြာ
Ellis Chapman သည် Derry City အသင်းတွင် ကစားသည်။ ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား၊ နိုင်ငံသား: အင်္ဂလန်၊ အသက်: 25၊ အရပ်: 191 cm၊ စျေးကွက်တန်ဖိုး: 1.8 သိန်း €။ 2026-2027: 4 ပွဲ၊ 1 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး။ မှတ်တမ်းရှိ နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားမှု: Derry City vs Dundalk (2026 အောက်တိုဘာ 24)။
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:
လစဉ် ပျမ်းမျှ အမှတ်
တန်ဖိုးပြောင်းရန် ဇယားကို တို့ပါ
အမြင့်ဆုံး: 3.5 သိန်း € (2022 ဇူ 28)
| ရက်စွဲ | အသင်း |
|---|
Derry City: 20 ပွဲ၊ 2 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
2026 ရာသီအတွက် ရရှိနိုင်သော Derry City မှတ်တမ်းများအရ Ellis Chapman သည် 918 မိနစ် ကစားခဲ့ပြီး 12 ပွဲတွင် ပွဲထွက်စာရင်း၌ ပါဝင်ခဲ့သည်။
Derry City: 14 ပွဲ၊ 3 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Shelbourne: 44 ပွဲ၊ 1 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Sligo Rovers: 34 ပွဲ၊ 9 ဂိုး၊ 3 ဂိုးဖန်တီး
Cheltenham Town: 78 ပွဲ၊ 1 ဂိုး၊ 3 ဂိုးဖန်တီး
Lincoln City: 17 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: Derry City - ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
Ellis Chapman ၏ အသက်: 25 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 2001 ဇန်နဝါရီ 8။
ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား။
Ellis Chapman ၏ အသင်း: Derry City။
Ellis Chapman ၏ အရပ်: 191 cm။
| အသက် |
|---|
| တန်ဖိုး |
|---|
| Shelbourne | အသက် 25 နှစ် | 1.8 သိန်း € | |
| Shelbourne | အသက် 24 နှစ် | 1.8 သိန်း € | |
| Shelbourne | အသက် 24 နှစ် | 2 သိန်း € | |
| Cheltenham Town | အသက် 23 နှစ် | 2 သိန်း € | |
| Cheltenham Town | အသက် 23 နှစ် | 1.8 သိန်း € | |
| Sligo Rovers | အသက် 23 နှစ် | 1.8 သိန်း € | |
| Cheltenham Town | အသက် 22 နှစ် | 2.3 သိန်း € | |
| Oldham Athletic | အသက် 21 နှစ် | 1.8 သိန်း € | |
| Cheltenham Town | အသက် 21 နှစ် | 3.5 သိန်း € |
နိုင်ငံသား: အင်္ဂလန်။
ဈေးကွက်တန်ဖိုး: 1.8 သိန်း €။
2026-2027 ရာသီတွင် Ellis Chapman - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 4 ပွဲ၊ 1 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။
2026-2027 ရာသီတွင် Ellis Chapman - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 4 ပွဲ၊ 1 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 370။ ပျမ်းမျှ အဆင့်သတ်မှတ်ချက်: 6.5။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | Derry City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 |
| ယူရိုပါလိဂ် | Derry City | 2 | 190 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2026 | အိုင်ယာလန် ပရီမီယာဒီဗီးရှင်း | Derry City | 10 | 630 | 2 | 0 | 6.6 |
| အိုင်ယာလန် ပရီမီယာဒီဗီးရှင်း | Shelbourne | 10 | 288 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025-2026 | ယူရိုပါ ကွန်ဖရင့်စ်လိဂ် | Shelbourne | 2 | 22 | 0 | 0 | 5.9 |
| ယူရိုပါလိဂ် | Shelbourne | 2 | 25 | 0 | 0 | – | |
| အိုင်ယာလန် ပရီမီယာဒီဗီးရှင်း |
| Shelbourne |
| 2 |
| 91 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| ချန်ပီယံလိဂ် | Shelbourne | 1 | 80 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2025 | အိုင်ယာလန် ပရီမီယာဒီဗီးရှင်း | Shelbourne | 1 | 16 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2024-2025 | အိုင်ယာလန် ပရီမီယာဒီဗီးရှင်း | Shelbourne | 24 | 1,371 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ချန်ပီယံလိဂ် | Shelbourne | 1 | 11 | 0 | 0 | – | |
| အိုင်ယာလန် သမ္မတဖလား | Shelbourne | 1 | 26 | 0 | 0 | 7.2 | |
| အိုင်ယာလန် ပရီမီယာဒီဗီးရှင်း | Sligo Rovers | 4 | 280 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2024 | အိုင်ယာလန် ပရီမီယာဒီဗီးရှင်း | Sligo Rovers | 22 | 1,813 | 8 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2023-2024 | အိုင်ယာလန် ပရီမီယာဒီဗီးရှင်း | Sligo Rovers | 8 | 684 | 1 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| လိဂ်ဝမ်း | Cheltenham Town | 7 | 233 | 0 | 0 | 5.9 | |
| EFL ထရိုဖီ | Cheltenham Town | 3 | 196 | 0 | 0 | 5.7 | |
| EFL ဖလား | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.8 |
| 2022-2023 | လိဂ်ဝမ်း | Cheltenham Town | 5 | 194 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL ထရိုဖီ | Cheltenham Town | 3 | 185 | 0 | 0 | 6.5 | |
| EFL ဖလား | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2021-2022 | လိဂ်ဝမ်း | Cheltenham Town | 25 | 1,698 | 0 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL ထရိုဖီ | Cheltenham Town | 3 | 121 | 1 | 0 | – | |
| EFL ဖလား | Cheltenham Town | 3 | 260 | 0 | 0 | 6.3 | |
| FA ဖလား | Cheltenham Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.8 |
| 2020-2021 | လိဂ်တူး | Cheltenham Town | 21 | 997 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA ဖလား | Cheltenham Town | 2 | 195 | 0 | 2 | 6.1 | |
| EFL ထရိုဖီ | Cheltenham Town | 2 | 151 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | လိဂ်ဝမ်း | Lincoln City | 11 | 484 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA ဖလား | Lincoln City | 2 | 129 | 0 | 0 | – | |
| EFL ထရိုဖီ | Lincoln City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.1 | |
| EFL ဖလား | Lincoln City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2018-2019 | FA ဖလား | Lincoln City | 1 | 12 | 0 | 0 | 5.8 |
|---|