လစဉ် ပျမ်းမျှ အမှတ်
တန်ဖိုးပြောင်းရန် ဇယားကို တို့ပါ
အမြင့်ဆုံး: 1.2 ကုဋေ € (2012 စက် 8)
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:
ကစားနေရာ: ရှေ့တန်း၊ နိုင်ငံသား: အီတလီ၊ အသက်: 35၊ အရပ်: 180 cm။ 2025-2026 ရာသီတွင် Fabio Borini - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 32 ပွဲ၊ 5 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 2 ကြိမ်။
ရရှိနိုင်သော မှတ်တမ်းများတွင် Fabio Borini နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားခဲ့သည့် ပွဲမှာ Salford City vs Grimsby Town ဖြစ်ပြီး ထိုပွဲတွင် 30 မိနစ် ကစားခဲ့သည်။ ပွဲရက်စွဲမှာ 2026 မေ 16 ဖြစ်သည်။
Salford City: 32 ပွဲ၊ 5 ဂိုး၊ 2 ဂိုးဖန်တီး
Sampdoria: 38 ပွဲ၊ 10 ဂိုး၊ 3 ဂိုးဖန်တီး
Fatih Karagümrük: 76 ပွဲ၊ 35 ဂိုး၊ 12 ဂိုးဖန်တီး
Hellas Verona: 14 ပွဲ၊ 3 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Milan: 65 ပွဲ၊ 7 ဂိုး၊ 5 ဂိုးဖန်တီး
Sunderland: 70 ပွဲ၊ 10 ဂိုး၊ 4 ဂိုးဖန်တီး
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
Fabio Borini ၏ အသက်: 35 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 1991 မတ် 29။
ကစားနေရာ: ရှေ့တန်း။
Fabio Borini ၏ အရပ်: 180 cm။
| ရက်စွဲ | အသင်း | အသက် | တန်ဖိုး |
|---|---|---|---|
| Salford City | အသက် 35 နှစ် | 1 သိန်း € | |
| Salford City | အသက် 34 နှစ် | 2 သိန်း € | |
| Salford City | အသက် 34 နှစ် | 4 သိန်း € | |
| Sampdoria | အသက် 34 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Sampdoria | အသက် 33 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Sampdoria | အသက် 33 နှစ် | 1.2 သန်း € | |
| Sampdoria | အသက် 33 နှစ် | 2 သန်း € | |
| Sampdoria | အသက် 32 နှစ် | 2 သန်း € | |
| Sampdoria | အသက် 32 နှစ် | 2.2 သန်း € | |
| Karagümrük | အသက် 32 နှစ် | 2.8 သန်း € | |
| Karagümrük | အသက် 31 နှစ် | 2.7 သန်း € | |
| Karagümrük | အသက် 31 နှစ် | 2.5 သန်း € | |
| Karagümrük | အသက် 31 နှစ် | 2.5 သန်း € | |
| Karagümrük | အသက် 31 နှစ် | 2.8 သန်း € | |
| Karagümrük | အသက် 30 နှစ် | 3.2 သန်း € | |
| Karagümrük | အသက် 30 နှစ် | 3.5 သန်း € | |
| Karagümrük | အသက် 30 နှစ် | 4 သန်း € | |
| Karagümrük | အသက် 29 နှစ် | 4 သန်း € | |
| Verona | အသက် 29 နှစ် | 4 သန်း € | |
| Verona | အသက် 29 နှစ် | 4 သန်း € | |
| Milan | အသက် 28 နှစ် | 5 သန်း € | |
| Milan | အသက် 28 နှစ် | 7 သန်း € | |
| Milan | အသက် 27 နှစ် | 7 သန်း € | |
| Milan | အသက် 27 နှစ် | 7 သန်း € | |
| Milan | အသက် 26 နှစ် | 6 သန်း € | |
| Sunderland | အသက် 26 နှစ် | 5 သန်း € | |
| Sunderland | အသက် 25 နှစ် | 6 သန်း € | |
| Sunderland | အသက် 25 နှစ် | 6 သန်း € | |
| Sunderland | အသက် 24 နှစ် | 6 သန်း € | |
| Sunderland | အသက် 24 နှစ် | 8 သန်း € | |
| Liverpool | အသက် 24 နှစ် | 7 သန်း € | |
| Liverpool | အသက် 23 နှစ် | 7 သန်း € | |
| Liverpool | အသက် 23 နှစ် | 8.5 သန်း € | |
| Sunderland | အသက် 22 နှစ် | 8.5 သန်း € | |
| Liverpool | အသက် 22 နှစ် | 1 ကုဋေ € | |
| Liverpool | အသက် 21 နှစ် | 1.2 ကုဋေ € | |
| Liverpool | အသက် 21 နှစ် | 1.2 ကုဋေ € | |
| Roma | အသက် 21 နှစ် | 9 သန်း € | |
| Roma | အသက် 20 နှစ် | 8 သန်း € | |
| Roma | အသက် 20 နှစ် | 4.8 သန်း € | |
| Roma | အသက် 20 နှစ် | 3.8 သန်း € | |
| Parma | အသက် 20 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Chelsea | အသက် 18 နှစ် | 1 သိန်း € |
အဓိကသုံးသည့်ခြေ: ညာ။
နိုင်ငံသား: အီတလီ။
2025-2026 ရာသီတွင် Fabio Borini - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 32 ပွဲ၊ 5 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 2 ကြိမ်။
2025-2026 ရာသီတွင် Fabio Borini - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 32 ပွဲ၊ 5 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 2 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 775။ ပျမ်းမျှ အဆင့်သတ်မှတ်ချက်: 6.7။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | လိဂ်တူး | Salford City | 28 | 631 | 4 | 2 | 6.6 |
| FA Cup | Salford City | 2 | 78 | 1 | 0 | 7.1 | |
| English Football League Trophy | Salford City | 2 | 66 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024-2025 | ဆီးရီးဘီ | Sampdoria | 12 | 311 | 0 | 0 | 6.6 |
| Coppa Italia | Sampdoria | 3 | 172 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2023-2024 | ဆီးရီးဘီ | Sampdoria | 23 | 1,560 | 9 | 3 | 6.8 |
| 2022-2023 |
| ဆူပါလိဂ် (တူရကီ) |
| Fatih Karagümrük |
| 30 |
| 2,380 |
| 19 |
| 8 |
| 7.4 |
| Turkish Cup | Fatih Karagümrük | 1 | 8 | 1 | 0 | – |
| 2022 | ကလပ်အသင်းများ နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | Fatih Karagümrük | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2021-2022 | ဆူပါလိဂ် (တူရကီ) | Fatih Karagümrük | 21 | 1,471 | 3 | 3 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Fatih Karagümrük | 3 | 177 | 3 | 0 | – |
| 2020-2021 | ဆူပါလိဂ် (တူရကီ) | Fatih Karagümrük | 20 | 1,683 | 9 | 1 | 6.8 |
|---|
| 2019-2020 | ဆီးရီးအေ | Hellas Verona | 14 | 812 | 3 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ဆီးရီးအေ | Milan | 2 | 70 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2018-2019 | ဆီးရီးအေ | Milan | 20 | 1,048 | 2 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA ယူရိုပါလိဂ် | Milan | 5 | 243 | 1 | 0 | 6.9 | |
| Coppa Italia | Milan | 3 | 185 | 0 | 0 | 6.8 | |
| International Champions Cup | Milan | 1 | 91 | 0 | 0 | – | |
| FC Supercup | Milan | 1 | 19 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2017-2018 | ဆီးရီးအေ | Milan | 29 | 1,611 | 2 | 3 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA ယူရိုပါလိဂ် | Milan | 4 | 206 | 2 | 0 | 7.0 |
| 2016-2017 | ပရီမီယာလိဂ် | Sunderland | 24 | 1,746 | 2 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2015-2016 | ပရီမီယာလိဂ် | Sunderland | 26 | 1,899 | 5 | 2 | 6.7 |
|---|
| 2014-2015 | ပရီမီယာလိဂ် | Liverpool | 11 | 394 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2013-2014 | ပရီမီယာလိဂ် | Sunderland | 20 | 1,078 | 3 | 2 | 7.0 |
|---|
| 2012-2013 | ပရီမီယာလိဂ် | Liverpool | 11 | 405 | 1 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2011-2012 | ဆီးရီးအေ | Roma | 24 | 1,684 | 9 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | ချန်ပီယံရှစ် | Swansea City | 4 | 267 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | ပရီမီယာလိဂ် | Chelsea | 2 | 30 | 0 | 0 | – |
|---|