ကြော်ငြာ
ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား၊ နိုင်ငံသား: ဝေလ၊ အသက်: 29၊ အရပ်: 186 cm။ 2023-2024: 32 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 1 ဂိုးဖန်တီး။ မှတ်တမ်းရှိ နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားမှု: Oxford United vs Portsmouth (2024 ဇန်နဝါရီ 31)။
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:
ဒေတာမရရှိနိုင်ပါ
အမြင့်ဆုံး: 5 သိန်း € (2020 အောက် 14)
Portsmouth: 105 ပွဲ၊ 1 ဂိုး၊ 10 ဂိုးဖန်တီး
Luton Town: 11 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Lincoln City: 31 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 3 ဂိုးဖန်တီး
Bristol City: 3 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Ipswich Town: 1 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
Joe Morrell ၏ အသက်: 29 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 1997 ဇန်နဝါရီ 3။
ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား။
Joe Morrell ၏ အရပ်: 186 cm။
အဓိကသုံးသည့်ခြေ: ညာ။
နိုင်ငံသား: ဝေလ။
2023-2024 ရာသီတွင် Joe Morrell - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 32 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 1 ကြိမ်။
| ရက်စွဲ | အသင်း | အသက် | တန်ဖိုး |
|---|---|---|---|
| Free Player | အသက် 28 နှစ် | 2.5 သိန်း € | |
| Free Player | အသက် 27 နှစ် | 3.5 သိန်း € | |
| Portsmouth | အသက် 27 နှစ် | 3.8 သိန်း € | |
| Portsmouth | အသက် 26 နှစ် | 4 သိန်း € | |
| Portsmouth | အသက် 26 နှစ် | 3.5 သိန်း € | |
| Portsmouth | အသက် 26 နှစ် | 4 သိန်း € | |
| Portsmouth | အသက် 25 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Portsmouth | အသက် 25 နှစ် | 4 သိန်း € | |
| Luton Town | အသက် 24 နှစ် | 4 သိန်း € | |
| Luton Town | အသက် 24 နှစ် | 4 သိန်း € | |
| Luton Town | အသက် 23 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Bristol City | အသက် 23 နှစ် | 4 သိန်း € |
2023-2024 ရာသီတွင် Joe Morrell - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 32 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 1 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 2,402။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | လိဂ်ဝမ်း | Portsmouth | 27 | 2,217 | 0 | 1 | 6.7 |
| EFL ဖလား | Portsmouth | 2 | 5 | 0 | 0 | 6.5 | |
| FA ဖလား | Portsmouth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| EFL ထရိုဖီ | Portsmouth | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.2 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2022-2023 | လိဂ်ဝမ်း | Portsmouth | 29 | 2,073 | 1 | 5 | 6.5 |
| EFL ထရိုဖီ | Portsmouth | 5 |
| 269 |
| 0 |
| 2 |
| 7.1 |
| FA ဖလား | Portsmouth | 1 | 85 | 0 | 0 | 6.5 |
| နေးရှင်းစ်လိဂ် | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 3 | 206 | 0 | 0 | 6.3 |
| ဥရောပချန်ပီယံရှစ် | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 131 | 0 | 0 | 6.2 |
| ခြေစစ်ပွဲ ယူရို | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 112 | 0 | 0 | 6.2 |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ် | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 32 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022 | ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (ဥရောပ) | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 3 | 190 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|
| 2021-2022 | လိဂ်ဝမ်း | Portsmouth | 36 | 2,569 | 0 | 2 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL ထရိုဖီ | Portsmouth | 2 | 178 | 0 | 0 | 6.9 | |
| FA ဖလား | Portsmouth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 | |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (ဥရောပ) | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 3 | 169 | 0 | 0 | 6.5 | |
| နေးရှင်းစ်လိဂ် | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 59 | 0 | 0 | 7.2 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2020-2021 | ချန်ပီယံရှစ် | Luton Town | 10 | 449 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA ဖလား | Luton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| နေးရှင်းစ်လိဂ် | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 5 | 450 | 0 | 1 | 7.4 | |
| ဥရောပချန်ပီယံရှစ် | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 4 | 299 | 0 | 1 | 6.5 | |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (ဥရောပ) | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 172 | 0 | 0 | 6.1 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2020 | နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 10 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|
| 2019-2020 | လိဂ်ဝမ်း | Lincoln City | 28 | 2,460 | 0 | 3 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL ဖလား | Lincoln City | 2 | 109 | 0 | 0 | 6.6 | |
| FA ဖလား | Lincoln City | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ဥရောပချန်ပီယံရှစ် | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 4 | 212 | 0 | 0 | 6.6 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | ဝေလလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | FA ဖလား | Bristol City | 3 | 225 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ချန်ပီယံရှစ် | Ipswich Town | 1 | 36 | 0 | 0 | 6.2 |