လစဉ် ပျမ်းမျှ အမှတ်
တန်ဖိုးပြောင်းရန် ဇယားကို တို့ပါ
ဒေတာမရရှိနိုင်ပါ
အမြင့်ဆုံး: 1.8 သန်း € (2022 စက် 7)
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:
Leonel López သည် Cancun အသင်းတွင် ကစားသည်။ ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား၊ နိုင်ငံသား: မက်ကဆီကို၊ အသက်: 32၊ အရပ်: 170 cm၊ စျေးကွက်တန်ဖိုး: 1.3 သိန်း €။ 2026-2027 ရာသီတွင် Leonel López - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 9 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။
ရရှိနိုင်သော မှတ်တမ်းများတွင် Leonel López နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားခဲ့သည့် ပွဲမှာ Mineros de Zacatecas vs Cancun ဖြစ်ပြီး ထိုပွဲတွင် 17 မိနစ် ကစားခဲ့သည်။ ပွဲရက်စွဲမှာ 2026 အောက်တိုဘာ 11 ဖြစ်သည်။
Cancun: 9 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
2026/27 ရာသီအတွက် ရရှိနိုင်သော Cancun မှတ်တမ်းများအရ Leonel López သည် 227 မိနစ် ကစားခဲ့ပြီး 2 ပွဲတွင် ပွဲထွက်စာရင်း၌ ပါဝင်ခဲ့သည်။
Cancun: 9 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Inter Toronto: 11 ပွဲ၊ 3 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
The Strongest: 39 ပွဲ၊ 2 ဂိုး၊ 4 ဂိုးဖန်တီး
Jorge Wilstermann: 15 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 1 ဂိုးဖန်တီး
Club Tijuana: 12 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Pumas UNAM: 85 ပွဲ၊ 2 ဂိုး၊ 9 ဂိုးဖန်တီး
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: Cancun - ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
| ရက်စွဲ | အသင်း | အသက် | တန်ဖိုး |
|---|---|---|---|
| Cancun | အသက် 31 နှစ် | 1.3 သိန်း € | |
| Inter Toronto | အသက် 31 နှစ် | 1.5 သိန်း € | |
| The Strongest | အသက် 31 နှစ် | 1.8 သိန်း € | |
| The Strongest | အသက် 30 နှစ် | 2.3 သိန်း € | |
| The Strongest | အသက် 30 နှစ် | 4.5 သိန်း € | |
| The Strongest | အသက် 29 နှစ် | 8 သိန်း € | |
| Club Tijuana | အသက် 29 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Club Tijuana | အသက် 28 နှစ် | 1.8 သန်း € | |
| Pumas | အသက် 28 နှစ် | 1.8 သန်း € | |
| Pumas | အသက် 28 နှစ် | 1.8 သန်း € | |
| Pumas | အသက် 27 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Pumas | အသက် 27 နှစ် | 8 သိန်း € | |
| Pumas | အသက် 26 နှစ် | 7 သိန်း € | |
| Pumas | အသက် 26 နှစ် | 8 သိန်း € | |
| Pumas | အသက် 26 နှစ် | 8 သိန်း € | |
| Pumas | အသက် 25 နှစ် | 9.5 သိန်း € | |
| Pumas | အသက် 25 နှစ် | 1.2 သန်း € | |
| Club America | အသက် 25 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Toluca | အသက် 24 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Club Leon | အသက် 24 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Toluca | အသက် 23 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Club Leon | အသက် 23 နှစ် | 1.2 သန်း € | |
| Club Leon | အသက် 22 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Club Leon | အသက် 22 နှစ် | 3 သိန်း € | |
| Club Leon | အသက် 21 နှစ် | 3 သိန်း € |
Leonel López ၏ အသက်: 32 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 1994 မေ 24။
ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား။
Leonel López ၏ အသင်း: Cancun။
Leonel López ၏ အရပ်: 170 cm။
အဓိကသုံးသည့်ခြေ: ဘယ်။
နိုင်ငံသား: မက်ကဆီကို။
ဈေးကွက်တန်ဖိုး: 1.3 သိန်း €။
2026-2027 ရာသီတွင် Leonel López - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 9 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။
2026-2027 ရာသီတွင် Leonel López - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 9 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 227။ ပျမ်းမျှ အဆင့်သတ်မှတ်ချက်: 6.5။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ascenso MX (မက္ကဆီကို) | Cancun | 9 | 227 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2025-2026 | Canadian Premier League | Inter Toronto | 7 | 524 | 3 | 0 | 7.3 |
| 2025 | Canadian Premier League | Inter Toronto | 4 | 254 | 0 | 0 | 6.6 |
| ဘိုလီးဗီးယား ပရီမီရာဒီဗီစီယွန် | The Strongest | 4 | 109 | 0 | 0 | 6.6 | |
| CONMEBOL ကိုပါ လီဘာတာဒိုရက်စ် | The Strongest | 1 | 23 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2024-2025 | ဘိုလီးဗီးယား ပရီမီရာဒီဗီစီယွန် | Jorge Wilstermann | 5 |
| 383 |
| 0 |
| 1 |
| 7.2 |
| 2024 | ဘိုလီးဗီးယား ပရီမီရာဒီဗီစီယွန် | Jorge Wilstermann | 10 | 480 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ဘိုလီးဗီးယား ပရီမီရာဒီဗီစီယွန် | The Strongest | 6 | 220 | 0 | 3 | 6.5 | |
| CONMEBOL ကိုပါ လီဘာတာဒိုရက်စ် | The Strongest | 3 | 34 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023-2024 | ဘိုလီးဗီးယား ပရီမီရာဒီဗီစီယွန် | The Strongest | 9 | 521 | 1 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolivian Copa LFPB | The Strongest | 2 | 88 | 0 | 0 | 6.8 | |
| CONMEBOL ကိုပါ လီဘာတာဒိုရက်စ် | The Strongest | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2023 | ဘိုလီးဗီးယား ပရီမီရာဒီဗီစီယွန် | The Strongest | 9 | 471 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolivian Copa LFPB | The Strongest | 4 | 187 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2022-2023 | လီဂါ MX | Club Tijuana | 11 | 536 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| လီဂါ MX | Pumas UNAM | 10 | 528 | 0 | 3 | 6.6 |
| 2022 | Joan Gamper Trophy | Pumas UNAM | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|
| 2021-2022 | လီဂါ MX | Pumas UNAM | 40 | 2,743 | 2 | 5 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF ချန်ပီယံစ်ဖလား | Pumas UNAM | 8 | 604 | 0 | 1 | 6.6 | |
| Leagues Cup | Pumas UNAM | 2 | 118 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | လီဂါ MX | Pumas UNAM | 18 | 660 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ကလပ်အသင်းများ နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | Pumas UNAM | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | လီဂါ MX | Pumas UNAM | 4 | 169 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mexico Copa MX | Pumas UNAM | 1 | 21 | 0 | 0 | – | |
| လီဂါ MX | Club America | 4 | 178 | 0 | 1 | 6.6 | |
| လီဂါ MX | Toluca | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.7 | |
| လီဂါ MX | Club Tijuana | 1 | 24 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2018-2019 | လီဂါ MX | Toluca | 5 | 153 | 0 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF ချန်ပီယံစ်ဖလား | Toluca | 1 | 28 | 0 | 0 | 6.5 | |
| လီဂါ MX | Club León | 5 | 86 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2017-2018 | လီဂါ MX | Club León | 6 | 177 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| လီဂါ MX | Toluca | 17 | 1,045 | 0 | 1 | 6.7 |
| 2016-2017 | လီဂါ MX | Club León | 23 | 1,522 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2015-2016 | လီဂါ MX | Tigres UANL | 1 | 66 | 0 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| လီဂါ MX | Club León | 3 | 34 | 0 | 0 | 6.8 |