လစဉ် ပျမ်းမျှ အမှတ်
တန်ဖိုးပြောင်းရန် ဇယားကို တို့ပါ
ဒေတာမရရှိနိုင်ပါ
အမြင့်ဆုံး: 1.5 သန်း € (2017 အောက် 6)
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:
Lukáš Mareček သည် Teplice အသင်းတွင် ကစားသည်။ ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား၊ နိုင်ငံသား: ချက်ကီယား၊ အသက်: 36၊ အရပ်: 182 cm၊ စျေးကွက်တန်ဖိုး: 2.5 သောင်း €။ 2026-2027 ရာသီတွင် Lukáš Mareček - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 9 ပွဲ၊ 3 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 1 ကြိမ်။
ရရှိနိုင်သော မှတ်တမ်းများတွင် Lukáš Mareček နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားခဲ့သည့် ပွဲမှာ Teplice vs Sigma Olomouc ဖြစ်ပြီး ထိုပွဲတွင် 88 မိနစ် ကစားခဲ့သည်။ ပွဲရက်စွဲမှာ 2026 အောက်တိုဘာ 11 ဖြစ်သည်။
Teplice: 9 ပွဲ၊ 3 ဂိုး၊ 1 ဂိုးဖန်တီး
2026/27 ရာသီအတွက် ရရှိနိုင်သော Teplice မှတ်တမ်းများအရ Lukáš Mareček သည် 778 မိနစ် ကစားခဲ့ပြီး 9 ပွဲတွင် ပွဲထွက်စာရင်း၌ ပါဝင်ခဲ့သည်။
Teplice: 153 ပွဲ၊ 8 ဂိုး၊ 3 ဂိုးဖန်တီး
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: Teplice - ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
Lukáš Mareček ၏ အသက်: 36 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 1990 ဧပြီ 17။
ကစားနေရာ: အလယ်တန်းကစားသမား။
Lukáš Mareček ၏ အသင်း: Teplice။
Lukáš Mareček ၏ အရပ်: 182 cm။
| ရက်စွဲ | အသင်း | အသက် | တန်ဖိုး |
|---|---|---|---|
| Teplice | အသက် 36 နှစ် | 2.5 သောင်း € | |
| Teplice | အသက် 35 နှစ် | 5 သောင်း € | |
| Teplice | အသက် 35 နှစ် | 7.5 သောင်း € | |
| Teplice | အသက် 35 နှစ် | 1.5 သိန်း € | |
| Teplice | အသက် 34 နှစ် | 1.8 သိန်း € | |
| Teplice | အသက် 34 နှစ် | 2 သိန်း € | |
| Teplice | အသက် 33 နှစ် | 2.3 သိန်း € | |
| Teplice | အသက် 33 နှစ် | 2 သိန်း € | |
| Teplice | အသက် 32 နှစ် | 2 သိန်း € | |
| Teplice | အသက် 32 နှစ် | 2 သိန်း € | |
| Teplice | အသက် 31 နှစ် | 2 သိန်း € | |
| Teplice | အသက် 31 နှစ် | 2.5 သိန်း € | |
| Teplice | အသက် 30 နှစ် | 3 သိန်း € | |
| Teplice | အသက် 30 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Teplice | အသက် 29 နှစ် | 4.8 သိန်း € | |
| KSC Lokeren | အသက် 29 နှစ် | 6 သိန်း € | |
| KSC Lokeren | အသက် 29 နှစ် | 7.5 သိန်း € | |
| KSC Lokeren | အသက် 28 နှစ် | 8 သိန်း € | |
| KSC Lokeren | အသက် 28 နှစ် | 1 သန်း € | |
| KSC Lokeren | အသက် 28 နှစ် | 1.2 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 27 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 27 နှစ် | 1.5 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 27 နှစ် | 1.4 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 26 နှစ် | 1.3 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 26 နှစ် | 1.3 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 25 နှစ် | 1.3 သန်း € | |
| Sparta | အသက် 25 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Sparta | အသက် 24 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Sparta | အသက် 24 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Heerenveen | အသက် 23 နှစ် | 1.3 သန်း € | |
| Heerenveen | အသက် 22 နှစ် | 1.3 သန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 22 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 20 နှစ် | 1.3 သန်း € | |
| Anderlecht | အသက် 19 နှစ် | 1.2 သန်း € | |
| Zbrojovka | အသက် 18 နှစ် | 4 သိန်း € | |
| Zbrojovka | အသက် 18 နှစ် | 2 သိန်း € |
အဓိကသုံးသည့်ခြေ: ညာ။
နိုင်ငံသား: ချက်ကီယား။
ဈေးကွက်တန်ဖိုး: 2.5 သောင်း €။
2026-2027 ရာသီတွင် Lukáš Mareček - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 9 ပွဲ၊ 3 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 1 ကြိမ်။
2026-2027 ရာသီတွင် Lukáš Mareček - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 9 ပွဲ၊ 3 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 1 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 778။ ပျမ်းမျှ အဆင့်သတ်မှတ်ချက်: 6.9။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ချန့်စ်လိဂ် (ချက်) | Teplice | 9 | 778 | 3 | 1 | 6.9 |
| 2025-2026 | ချန့်စ်လိဂ် (ချက်) | Teplice | 17 | 1,201 | 1 | 0 | 6.4 |
| 2024-2025 | ချန့်စ်လိဂ် (ချက်) | Teplice | 20 | 1,590 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023-2024 | ချန့်စ်လိဂ် (ချက်) | Teplice | 28 | 2,324 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2022-2023 | ချန့်စ်လိဂ် (ချက်) | Teplice | 27 | 1,776 | 1 | 0 | 6.2 |
| Czech Cup | Teplice | 1 | 73 | 0 | 0 |
| – |
| 2021-2022 | ချန့်စ်လိဂ် (ချက်) | Teplice | 26 | 1,950 | 1 | 1 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czech Cup | Teplice | 1 | 69 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ချန့်စ်လိဂ် (ချက်) | Teplice | 20 | 1,488 | 2 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2019-2020 | ချန့်စ်လိဂ် (ချက်) | Teplice | 4 | 290 | 0 | 0 | – |
|---|