ကြော်ငြာ
Mailson သည် Al Taawoun အသင်းတွင် ကစားသည်။ ကစားနေရာ: ဂိုးသမား၊ နိုင်ငံသား: ဘရာဇီး၊ အသက်: 30၊ အရပ်: 197 cm၊ စျေးကွက်တန်ဖိုး: 3.8 သန်း €။ 2026-2027: 17 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး။ မှတ်တမ်းရှိ နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားမှု: Al Taawoun vs Al-Faisaly Amman (2026 နိုဝင်ဘာ 5)။
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:

လစဉ် ပျမ်းမျှ အမှတ်
တန်ဖိုးပြောင်းရန် ဇယားကို တို့ပါ
ဒေတာမရရှိနိုင်ပါ
အမြင့်ဆုံး: 3.8 သန်း € (2026 ဇွန် 3)
Al-Taawoun: 12 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
2026/27 ရာသီအတွက် ရရှိနိုင်သော Al-Taawoun မှတ်တမ်းများအရ Mailson သည် 1080 မိနစ် ကစားခဲ့ပြီး 12 ပွဲတွင် ပွဲထွက်စာရင်း၌ ပါဝင်ခဲ့သည်။
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: Al Taawoun - ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
Mailson ၏ အသက်: 30 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 1996 ဩဂုတ် 20။
ကစားနေရာ: ဂိုးသမား။
Mailson ၏ အသင်း: Al Taawoun။
Mailson ၏ အရပ်: 197 cm။
အဓိကသုံးသည့်ခြေ: ညာ။
နိုင်ငံသား: ဘရာဇီး။
ဈေးကွက်တန်ဖိုး: 3.8 သန်း €။
2026-2027 ရာသီတွင် Mailson - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 17 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။
| ရက်စွဲ | အသင်း | အသက် | တန်ဖိုး |
|---|---|---|---|
| Al Taawoun | အသက် 29 နှစ် | 3.8 သန်း € | |
| Al Taawoun | အသက် 29 နှစ် | 3.5 သန်း € | |
| Al Taawoun | အသက် 28 နှစ် | 3.5 သန်း € | |
| Al Taawoun | အသက် 28 နှစ် | 3.5 သန်း € | |
| Al Taawoun | အသက် 27 နှစ် | 3.5 သန်း € | |
| Al Taawoun | အသက် 27 နှစ် | 3 သန်း € | |
| Al Taawoun | အသက် 26 နှစ် | 3 သန်း € | |
| Al Taawoun | အသက် 26 နှစ် | 2.8 သန်း € | |
| Al Taawoun | အသက် 25 နှစ် | 2 သန်း € | |
| Recife PE | အသက် 25 နှစ် | 2 သန်း € | |
| Recife PE | အသက် 25 နှစ် | 1.8 သန်း € | |
| Recife PE | အသက် 24 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Recife PE | အသက် 24 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Recife PE | အသက် 24 နှစ် | 6 သိန်း € | |
| Recife PE | အသက် 21 နှစ် | 1 သိန်း € | |
| Recife PE | အသက် 21 နှစ် | 5 သောင်း € |
2026-2027 ရာသီတွင် Mailson - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 17 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 0 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 1,530။ ပျမ်းမျှ အဆင့်သတ်မှတ်ချက်: 6.9။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ဆော်ဒီ ပရိုလိဂ် | Al-Taawoun | 12 | 1,080 | 0 | 0 | 6.9 |
| AFC ချန်ပီယံလိဂ် တူး | Al-Taawoun | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.8 | |
| ဆော်ဒီ ဘုရင့်ဖလား | Al-Taawoun | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.4 | |
| 2025-2026 | ဆော်ဒီ ပရိုလိဂ် | Al-Taawoun | 33 | 2,970 | 0 | 0 | 6.6 |
| ဆော်ဒီ ဘုရင့်ဖလား | Al-Taawoun | 2 | 210 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2024-2025 | ဆော်ဒီ ပရိုလိဂ် | Al-Taawoun | 16 | 1,448 | 0 | 0 | 7.1 |
| AFC ချန်ပီယံလိဂ် တူး |
| Al-Taawoun |
| 8 |
| 750 |
| 0 |
| 0 |
| 6.8 |
| ဆော်ဒီ ဘုရင့်ဖလား | Al-Taawoun | 3 | 300 | 0 | 0 | 7.4 |
| ဆော်ဒီ ဆူပါဖလား | Al-Taawoun | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.5 |
| 2023-2024 | ဆော်ဒီ ပရိုလိဂ် | Al-Taawoun | 34 | 3,060 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ဆော်ဒီ ဘုရင့်ဖလား | Al-Taawoun | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.5 |
| 2022-2023 | ဆော်ဒီ ပရိုလိဂ် | Al-Taawoun | 28 | 2,469 | 0 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ဆော်ဒီ ဘုရင့်ဖလား | Al-Taawoun | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2022 | ဘရာဇီး ဆီးရီးဘီ | Sport Recife | 9 | 810 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2021-2022 | ဘရာဇီး ဆီးရီးဘီ | Sport Recife | 10 | 900 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|
| 2021 | ဘရာဇီး ဆီးရီးအေ | Sport Recife | 37 | 3,330 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2020-2021 | ဘရာဇီး ကမ်ပီယိုနာတို ပါနမ်ဘူကို | Sport Recife | 1 | 12 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | ဘရာဇီး ဆီးရီးအေ | Sport Recife | 7 | 630 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2019 | ဘရာဇီး ဆီးရီးဘီ | Sport Recife | 27 | 2,430 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2018-2019 | ဘရာဇီး ဆီးရီးဘီ | Sport Recife | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ဘရာဇီး ဆီးရီးအေ | Sport Recife | 1 | 90 | 0 | 0 | 8.2 |
| 2018 | ဘရာဇီး ဆီးရီးအေ | Sport Recife | 11 | 990 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|
| 2017-2018 | ဘရာဇီး ဆီးရီးအေ | Sport Recife | 1 | 90 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|