ကြော်ငြာ
Du-jae Won သည် Shimizu S Pulse အသင်းတွင် ကစားသည်။ ကစားနေရာ: ခံစစ်သမား၊ နိုင်ငံသား: တောင်ကိုရီးယား၊ အသက်: 28၊ အရပ်: 187 cm၊ စျေးကွက်တန်ဖိုး: 8 သိန်း €။ 2026-2027: 2 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 1 ဂိုးဖန်တီး။ မှတ်တမ်းရှိ နောက်ဆုံးပါဝင်ကစားမှု: Shimizu S-Pulse vs JEF United Ichihara Chiba (2026 စက်တင်ဘာ 19)။
နောက်ဆုံးပြင်ဆင်ချိန်:
လစဉ် ပျမ်းမျှ အမှတ်
တန်ဖိုးပြောင်းရန် ဇယားကို တို့ပါ
ဒဏ်ရာရ
ဒေတာမရရှိနိုင်ပါ
အမြင့်ဆုံး: 1 သန်း € (2020 ဒီ 20)
Shimizu S-Pulse: 2 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 1 ဂိုးဖန်တီး
2026/27 ရာသီအတွက် ရရှိနိုင်သော Shimizu S-Pulse မှတ်တမ်းများအရ Du-jae Won သည် 99 မိနစ် ကစားခဲ့ပြီး 1 ပွဲတွင် ပွဲထွက်စာရင်း၌ ပါဝင်ခဲ့သည်။
Shimizu S-Pulse: 2 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 1 ဂိုးဖန်တီး
Khor Fakkan: 36 ပွဲ၊ 0 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
Ulsan HD: 96 ပွဲ၊ 2 ဂိုး၊ 6 ဂိုးဖန်တီး
Gimcheon Sangmu: 46 ပွဲ၊ 2 ဂိုး၊ 0 ဂိုးဖန်တီး
ဆက်စပ်စာမျက်နှာများ: Shimizu S Pulse - ဘောလုံး ဂိုးရလဒ် တိုက်ရိုက်
Du-jae Won ၏ အသက်: 28 နှစ်။ မွေးသက္ကရာဇ်: 1997 နိုဝင်ဘာ 18။
ကစားနေရာ: ခံစစ်သမား။
Du-jae Won ၏ အသင်း: Shimizu S Pulse။
Du-jae Won ၏ အရပ်: 187 cm။
အဓိကသုံးသည့်ခြေ: ညာ။
| ရက်စွဲ | အသင်း | အသက် | တန်ဖိုး |
|---|---|---|---|
| Khorfakkan | အသက် 28 နှစ် | 8 သိန်း € | |
| Khorfakkan | အသက် 28 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Khorfakkan | အသက် 27 နှစ် | 8 သိန်း € | |
| Khorfakkan | အသက် 27 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Gimcheon Sangmu | အသက် 26 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Gimcheon Sangmu | အသက် 26 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Gimcheon Sangmu | အသက် 25 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Ulsan HD | အသက် 25 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Ulsan HD | အသက် 24 နှစ် | 9 သိန်း € | |
| Ulsan HD | အသက် 24 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Ulsan HD | အသက် 23 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Ulsan HD | အသက် 23 နှစ် | 1 သန်း € | |
| Ulsan HD | အသက် 22 နှစ် | 8.5 သိန်း € | |
| Ulsan HD | အသက် 22 နှစ် | 4 သိန်း € | |
| Avispa Fukuoka | အသက် 22 နှစ် | 5 သိန်း € | |
| Avispa Fukuoka | အသက် 21 နှစ် | 3.5 သိန်း € | |
| Avispa Fukuoka | အသက် 21 နှစ် | 3.5 သိန်း € | |
| Avispa Fukuoka | အသက် 20 နှစ် | 2.5 သိန်း € |
ဈေးကွက်တန်ဖိုး: 8 သိန်း €။
2026-2027 ရာသီတွင် Du-jae Won - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 2 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 1 ကြိမ်။
2026-2027 ရာသီတွင် Du-jae Won - ပြိုင်ပွဲအားလုံးတွင် 2 ပွဲ၊ 0 ဂိုးနှင့် ဂိုးဖန်တီးမှု 1 ကြိမ်။ ကစားခဲ့သည့် မိနစ်: 99။ ပျမ်းမျှ အဆင့်သတ်မှတ်ချက်: 6.7။
| ရာသီ | ပြိုင်ပွဲ | အသင်း | ပွဲစဉ်များ | ကစားမိနစ် | ဂိုးများ | ဂိုးဖန်တီးမှု | အဆင့်သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | J1 လိဂ် | Shimizu S-Pulse | 2 | 99 | 0 | 1 | 6.7 |
| 2026 | ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (AFC) | တောင်ကိုရီးယားလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2025-2026 | ယူအေအီး ပရိုလိဂ် | Khor Fakkan | 12 | 1,010 | 0 | 0 | 6.5 |
| ယူအေအီး လိဂ်ဖလား | Khor Fakkan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | တောင်ကိုရီးယားလက်ရွေးစင်အသင်း | 3 | 128 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2024-2025 | ယူအေအီး ပရိုလိဂ် | Khor Fakkan | 23 | 2,070 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| K လိဂ် ၁ | Ulsan HD | 4 | 268 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024 | K လိဂ် ၁ | Gimcheon Sangmu | 11 | 861 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2023-2024 | K လိဂ် ၁ | Ulsan HD | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K လိဂ် ၁ | Gimcheon Sangmu | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.2 | |
| K လိဂ် ၂ | Gimcheon Sangmu | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023 | K လိဂ် ၂ | Gimcheon Sangmu | 30 | 2,291 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2022-2023 | K လိဂ် ၂ | Gimcheon Sangmu | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K လိဂ် ၁ | Ulsan HD | 5 | 247 | 0 | 0 | 7.0 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | တောင်ကိုရီးယားလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 73 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022 | K လိဂ် ၁ | Ulsan HD | 10 | 665 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ချန်ပီယံလိဂ် | Ulsan HD | 1 | 29 | 0 | 0 | 5.7 | |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (AFC) | တောင်ကိုရီးယားလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2021-2022 | K လိဂ် ၁ | Ulsan HD | 15 | 1,244 | 0 | 2 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ချန်ပီယံလိဂ် | Ulsan HD | 4 | 288 | 0 | 1 | 7.0 |
| 2021 | K လိဂ် ၁ | Ulsan HD | 11 | 901 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ချန်ပီယံလိဂ် | Ulsan HD | 2 | 134 | 0 | 0 | 5.7 | |
| အိုလံပစ် ဘောလုံး အမျိုးသား | တောင်ကိုရီးယားလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 135 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2020-2021 | K လိဂ် ၁ | Ulsan HD | 17 | 1,338 | 1 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ချန်ပီယံလိဂ် | Ulsan HD | 4 | 211 | 0 | 1 | 6.6 | |
| ကလပ်ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ် (ဟောင်း) | Ulsan HD | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| အိုလံပစ် ဘောလုံး အမျိုးသား | တောင်ကိုရီးယားလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 162 | 0 | 0 | 6.3 | |
| ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ်ခြေစစ်ပွဲ (AFC) | တောင်ကိုရီးယားလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 113 | 0 | 0 | 7.3 | |
| နိုင်ငံတကာ ခြေစမ်းပွဲများ | တောင်ကိုရီးယားလက်ရွေးစင်အသင်း | 2 | 152 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2020 | K လိဂ် ၁ | Ulsan HD | 9 | 641 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ချန်ပီယံလိဂ် | Ulsan HD | 2 | 108 | 1 | 0 | 7.0 | |
| ကလပ်ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံရှစ် (ဟောင်း) | Ulsan HD | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2019-2020 | K လိဂ် ၁ | Ulsan HD | 7 | 551 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| တောင်ကိုရီးယား ဖလား | Ulsan HD | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| AFC ချန်ပီယံလိဂ် | Ulsan HD | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| AFC အာရှဖလား U23 | ဆော်ဒီအာရေဗျလက်ရွေးစင်အသင်း | 1 | 120 | 0 | 0 | 7.6 | |
| AFC အာရှဖလား U23 | တောင်ကိုရီးယားလက်ရွေးစင်အသင်း | 4 | 360 | 0 | 1 | 6.9 |