Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 6 mln € (6 kwi 2023)
Ostatnia aktualizacja:
Adson – obecny klub: Vasco da Gama Saf. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Brazylia, Wiek: 26, Wzrost: 171 cm, Wartość rynkowa: 2,5 mln €. Adson w sezonie 2026: 29 meczów, 4 gole i 4 asysty we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Adson, to Botafogo - RJ - Vasco da Gama Saf - RJ; zawodnik spędził na boisku 25 minut. Data meczu: 8 października 2026.
Vasco da Gama Saf - RJ: mecze: 16, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Vasco da Gama Saf - RJ za sezon 2026, Adson rozegrał 842 minuty i rozpoczął 9 meczów w podstawowym składzie.
Vasco da Gama Saf - RJ: mecze: 83, gole: 7, asysty: 5
Nantes: mecze: 8, gole: 0, asysty: 0
Corinthians - SP: mecze: 113, gole: 13, asysty: 8
Powiązane strony: Vasco da Gama Saf, Wyniki na żywo
Adson – wiek: 26 lat. Data urodzenia: 6 października 2000.
Pozycja: Napastnik.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Vasco da Gama Saf | 25 lat | 2,5 mln € | |
| Vasco da Gama Saf | 25 lat | 2,5 mln € | |
| Vasco da Gama Saf | 24 lata | 3 mln € | |
| Vasco da Gama Saf | 24 lata | 4 mln € | |
| Vasco da Gama Saf | 23 lata | 4,5 mln € | |
| Vasco da Gama Saf | 23 lata | 5 mln € | |
| Nantes | 23 lata | 5 mln € | |
| Corinthians | 22 lata | 6 mln € | |
| Corinthians | 22 lata | 6 mln € | |
| Corinthians | 22 lata | 5 mln € | |
| Corinthians | 21 lat | 5 mln € | |
| Corinthians | 21 lat | 3,5 mln € | |
| Corinthians | 21 lat | 3 mln € | |
| Corinthians | 20 lat | 2,5 mln € | |
| Corinthians | 20 lat | 300 tys. € |
Adson gra w klubie Vasco da Gama Saf.
Adson – wzrost: 171 cm.
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Brazylia.
Wartość rynkowa: 2,5 mln €.
Adson w sezonie 2026: 29 meczów, 4 gole i 4 asysty we wszystkich rozgrywkach.
Adson w sezonie 2026: 29 meczów, 4 gole i 4 asysty we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 1476. Średnia ocena: 6,9.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazylijska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 14 | 788 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 8 | 453 | 4 | 3 | 7,7 | |
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 6 | 220 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Brazylijski Campeonato Carioca A | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Brazylijski Campeonato Carioca A | Vasco da Gama Saf - RJ | 3 | 68 | 0 | 0 | 6,6 |
| Brazylijska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 54 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Copa Sudamericana |
| Vasco da Gama Saf - RJ |
| 1 |
| 2 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2025 | Brazylijska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 3 | 60 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Brazylijska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 10 | 365 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 4 | 74 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Brazylijska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 10 | 587 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijski Campeonato Carioca A | Vasco da Gama Saf - RJ | 7 | 304 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 3 | 193 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Brazylijska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 7 | 417 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 57 | 0 | 0 | – | |
| Brazylijski Campeonato Carioca A | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 11 | 0 | 0 | – | |
| Ligue 1 | Nantes | 8 | 233 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 9 | 515 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 8 | 468 | 3 | 1 | 7,1 | |
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 4 | 203 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Copa Sudamericana | Corinthians - SP | 2 | 167 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Libertadores | Corinthians - SP | 2 | 179 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2022-2023 | Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 10 | 580 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 3 | 115 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 3 | 231 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Sudamericana | Corinthians - SP | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa Libertadores | Corinthians - SP | 2 | 104 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2022 | Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 13 | 603 | 3 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 9 | 467 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 5 | 179 | 1 | 1 | 7,1 | |
| Copa Libertadores | Corinthians - SP | 4 | 243 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 8 | 398 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 3 | 118 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa Libertadores | Corinthians - SP | 2 | 135 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 16 | 554 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Corinthians - SP | 3 | 130 | 0 | 2 | – | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 2 | 52 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 1 | 2 | 0 | 0 | – |
|---|