Reklama
Aiyegun Tosin – obecny klub: Lorient. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Benin, Wiek: 38, Wzrost: 179 cm, Wartość rynkowa: 1,8 mln €. 2026-2027: mecze: 3, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Lorient - Stade Brestois 29 (2 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 4 mln € (15 paź 2023)
Lorient: mecze: 3, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Lorient za sezon 2026/27, Aiyegun Tosin rozegrał 68 minut i rozpoczął 0 meczów w podstawowym składzie.
Lorient: mecze: 77, gole: 10, asysty: 8
Zurich: mecze: 103, gole: 29, asysty: 6
JFK Ventspils: mecze: 3, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Lorient, Wyniki na żywo
Aiyegun Tosin – wiek: 38 lat. Data urodzenia: 26 czerwca 1988.
Pozycja: Napastnik.
Aiyegun Tosin gra w klubie Lorient.
Aiyegun Tosin – wzrost: 179 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Benin.
Wartość rynkowa: 1,8 mln €.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Lorient | 27 lat | 1,8 mln € | |
| Lorient | 27 lat | 2 mln € | |
| Lorient | 26 lat | 2 mln € | |
| Lorient | 26 lat | 2 mln € | |
| Lorient | 26 lat | 2,5 mln € | |
| Lorient | 25 lat | 3 mln € | |
| Lorient | 25 lat | 3,5 mln € | |
| Lorient | 25 lat | 4 mln € | |
| Lorient | 25 lat | 4 mln € | |
| Zurich | 24 lata | 3,2 mln € | |
| Zurich | 24 lata | 2,7 mln € | |
| Zurich | 24 lata | 2 mln € | |
| Zurich | 23 lata | 2 mln € | |
| Zurich | 23 lata | 1,5 mln € | |
| Zurich | 23 lata | 2,5 mln € | |
| Zurich | 22 lata | 2,5 mln € | |
| Zurich | 22 lata | 1,5 mln € | |
| Zurich | 22 lata | 1,5 mln € | |
| Zurich | 21 lat | 675 tys. € | |
| Zurich | 21 lat | 750 tys. € | |
| JFK Ventspils | 20 lat | 250 tys. € | |
| JFK Ventspils | 20 lat | 150 tys. € |
Aiyegun Tosin w sezonie 2026-2027: 3 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Aiyegun Tosin w sezonie 2026-2027: 3 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 68. Średnia ocena: 6,2.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Puchar Narodów Afryki | BeninReprezentacja | 2 | 177 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2026-2027 | Ligue 1 | Lorient | 3 | 68 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2026 | Eliminacje MŚ (CAF) | BeninReprezentacja | 4 | 178 | 1 | 0 | 6,9 |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | BeninReprezentacja | 1 | 75 | 0 | 0 | 5,6 | |
| 2025-2026 | Ligue 1 | Lorient | 27 | 1068 | 5 | 0 | 6,7 |
| Puchar Francji | Lorient | 1 | 22 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2025 |
|---|
| Puchar Narodów Afryki |
| BeninReprezentacja |
| 5 |
| 378 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2024-2025 | Ligue 2 | Lorient | 26 | 1234 | 3 | 8 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Narodów Afryki | BeninReprezentacja | 3 | 173 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Ligue 1 | Lorient | 19 | 901 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Francji | Lorient | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Puchar Narodów Afryki | BeninReprezentacja | 4 | 343 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Szwajcarska Super League | Zurich | 25 | 1782 | 12 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | Zurich | 9 | 673 | 1 | 1 | 6,8 | |
| Liga Mistrzów | Zurich | 2 | 64 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Puchar Szwajcarii | Zurich | 1 | 4 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Narodów Afryki | BeninReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Szwajcarska Super League | Zurich | 24 | 1067 | 6 | 4 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Szwajcarska Super League | Zurich | 24 | 1814 | 6 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Szwajcarska Super League | Zurich | 18 | 1336 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | JFK Ventspils | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,9 |