
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Najwyższa: 5,5 mln € (9 paź 2024)
Ostatnia aktualizacja:
Alan Mozo – obecny klub: Cruz Azul. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Meksyk, Wiek: 29, Wzrost: 175 cm, Wartość rynkowa: 2,5 mln €. Alan Mozo w sezonie 2026-2027: 9 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Alan Mozo, to Pumas UNAM - Cruz Azul; zawodnik spędził na boisku 8 minut. Data meczu: 12 października 2026.
Cruz Azul: mecze: 9, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Cruz Azul za sezon 2026/27, Alan Mozo rozegrał 444 minuty i rozpoczął 4 mecze w podstawowym składzie.
Cruz Azul: mecze: 6, gole: 0, asysty: 0
Pachuca: mecze: 8, gole: 0, asysty: 1
Guadalajara: mecze: 120, gole: 4, asysty: 9
Pumas UNAM: mecze: 147, gole: 1, asysty: 23
Powiązane strony: Cruz Azul, Wyniki na żywo
Alan Mozo – wiek: 29 lat. Data urodzenia: 5 kwietnia 1997.
Pozycja: Obrońca.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Pachuca | 29 lat | 2,5 mln € | |
| Guadalajara | 28 lat | 2,8 mln € | |
| Guadalajara | 28 lat | 3 mln € | |
| Guadalajara | 28 lat | 4 mln € | |
| Guadalajara | 27 lat | 4,5 mln € | |
| Guadalajara | 27 lat | 5,5 mln € | |
| Guadalajara | 27 lat | 5,5 mln € | |
| Guadalajara | 27 lat | 5 mln € | |
| Guadalajara | 26 lat | 4,5 mln € | |
| Guadalajara | 26 lat | 4,5 mln € | |
| Guadalajara | 25 lat | 3 mln € | |
| Guadalajara | 25 lat | 3 mln € | |
| Guadalajara | 25 lat | 3 mln € | |
| Pumas | 25 lat | 4 mln € | |
| Pumas | 24 lata | 2,3 mln € | |
| Pumas | 24 lata | 2,5 mln € | |
| Pumas | 23 lata | 2,5 mln € | |
| Pumas | 23 lata | 2,5 mln € | |
| Pumas | 23 lata | 2 mln € | |
| Pumas | 22 lata | 2,5 mln € | |
| Pumas | 22 lata | 2,5 mln € | |
| Pumas | 21 lat | 2 mln € | |
| Pumas | 21 lat | 400 tys. € |
Alan Mozo gra w klubie Cruz Azul.
Alan Mozo – wzrost: 175 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Meksyk.
Wartość rynkowa: 2,5 mln €.
Alan Mozo w sezonie 2026-2027: 9 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Alan Mozo w sezonie 2026-2027: 9 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 444.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga MX | Cruz Azul | 5 | 191 | 0 | 0 | 6,1 |
| Liga MX | Pachuca | 4 | 253 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2026 | CONCACAF League Champions Cup | Cruz Azul | 1 | 27 | 0 | 0 | 5,9 |
| Leagues Cup | Pachuca | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,9 | |
| 2025-2026 | Liga MX | Pachuca | 3 | 222 | 0 | 0 | 6,5 |
| Liga MX | Guadalajara | 5 | 173 | 0 | 1 | 6,1 | |
| Leagues Cup | Guadalajara |
| 2 |
| 116 |
| 0 |
| 1 |
| 6,5 |
| 2025 | Puchar Mistrzów CONCACAF | Guadalajara | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2024-2025 | Liga MX | Guadalajara | 24 | 1884 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Guadalajara | 2 | 115 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Puchar Mistrzów CONCACAF | Guadalajara | 2 | 120 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Guadalajara | 1 | 73 | 0 | 0 | 5,5 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | Guadalajara | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Puchar Mistrzów CONCACAF | Guadalajara | 2 | 180 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Liga MX | Guadalajara | 38 | 3206 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Guadalajara | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Guadalajara | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Liga MX | Guadalajara | 37 | 2679 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Guadalajara | 1 | 80 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2021-2022 | Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Guadalajara | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Pumas UNAM | 34 | 2906 | 0 | 9 | 6,5 | |
| Puchar Mistrzów CONCACAF | Pumas UNAM | 7 | 585 | 0 | 4 | 7,2 | |
| Leagues Cup | Pumas UNAM | 2 | 134 | 0 | 1 | – |
| 2021 | Olympics qualification(CONCACAF) | MeksykReprezentacja | 2 | 91 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|
| 2020-2021 | Liga MX | Pumas UNAM | 32 | 2519 | 0 | 4 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Pumas UNAM | 1 | 65 | 0 | 0 | – | |
| Olympics qualification(CONCACAF) | Pumas UNAM | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | Liga MX | Pumas UNAM | 26 | 2284 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Liga MX | Pumas UNAM | 34 | 2577 | 0 | 5 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Liga MX | Pumas UNAM | 10 | 730 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|