Reklama
Álex Blanco – obecny klub: Ümraniyespor. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Hiszpania, Wiek: 27, Wzrost: 175 cm, Wartość rynkowa: 400 tys. €. 2026-2027: mecze: 12, gole: 3, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Bodrum - Ümraniyespor (1 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 1,5 mln € (9 cze 2021)
Ümraniyespor: mecze: 12, gole: 3, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Ümraniyespor za sezon 2026/27, Álex Blanco rozegrał 710 minut i rozpoczął 8 meczów w podstawowym składzie.
Ümraniyespor: mecze: 12, gole: 3, asysty: 0
Olimpija Ljubljana: mecze: 14, gole: 4, asysty: 0
Reggiana 1919: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Real Madrid: mecze: 3, gole: 0, asysty: 0
Como: mecze: 51, gole: 4, asysty: 3
Valencia: mecze: 18, gole: 1, asysty: 1
Powiązane strony: Ümraniyespor, Wyniki na żywo
Álex Blanco – wiek: 27 lat. Data urodzenia: 16 grudnia 1998.
Pozycja: Obrońca.
Álex Blanco gra w klubie Ümraniyespor.
Álex Blanco – wzrost: 175 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Ümraniyespor | 27 lat | 400 tys. € | |
| Olimpija Ljubljana | 27 lat | 300 tys. € | |
| Olimpija Ljubljana | 26 lat | 400 tys. € | |
| Olimpija Ljubljana | 26 lat | 400 tys. € | |
| Olimpija Ljubljana | 25 lat | 500 tys. € | |
| Reggiana 1919 | 25 lat | 350 tys. € | |
| Como | 25 lat | 400 tys. € | |
| Como | 24 lata | 600 tys. € | |
| Como | 24 lata | 700 tys. € | |
| Como | 23 lata | 700 tys. € | |
| Valencia | 23 lata | 1,2 mln € | |
| Valencia | 22 lata | 1,5 mln € | |
| Valencia | 22 lata | 1 mln € | |
| Valencia | 21 lat | 1 mln € | |
| Real Zaragoza | 21 lat | 450 tys. € | |
| Real Zaragoza | 21 lat | 500 tys. € | |
| Alavés | 20 lat | 500 tys. € | |
| Alavés | 20 lat | 300 tys. € | |
| Valencia Mestalla | 19 lat | 250 tys. € | |
| Valencia Mestalla | 19 lat | 100 tys. € |
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Hiszpania.
Wartość rynkowa: 400 tys. €.
Álex Blanco w sezonie 2026-2027: 12 meczów, 3 gole i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Álex Blanco w sezonie 2026-2027: 12 meczów, 3 gole i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 710. Średnia ocena: 6,7.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Turecka 1. Liga | Ümraniyespor | 12 | 710 | 3 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Liga Konferencji Europy | Olimpija Ljubljana | 5 | 302 | 1 | 0 | 6,1 |
| Liga Mistrzów | Olimpija Ljubljana | 2 | 168 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Liga Konferencji Europy | Olimpija Ljubljana | 7 | 419 | 3 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | Serie B | Reggiana 1919 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
| Serie B | Real Madrid | 3 | 79 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Serie B |
| Como |
| 5 |
| 170 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2022-2023 | Serie B | Como | 29 | 1158 | 2 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Włoch | Como | 1 | 74 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Serie B | Como | 16 | 601 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | LaLiga | Valencia | 13 | 580 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Valencia | 3 | 179 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2019-2020 | Segunda División | Real Zaragoza | 31 | 787 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Real Zaragoza | 2 | 171 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | LaLiga | Deportivo Alavés | 2 | 14 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Valencia | 2 | 20 | 0 | 0 | 6,5 |