Reklama
Andreas Pereira – obecny klub: Palmeiras. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Brazylia, Wiek: 30, Wzrost: 178 cm, Wartość rynkowa: 14 mln €. 2026: mecze: 49, gole: 5, asysty: 6. Ostatni zarejestrowany występ: Palmeiras - SP - Vasco da Gama Saf - RJ (1 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 20 mln € (9 gru 2019)
Palmeiras - SP: mecze: 31, gole: 1, asysty: 10
Według dostępnych danych zespołu Palmeiras - SP za sezon 2026, Andreas Pereira rozegrał 2487 minut i rozpoczął 31 meczów w podstawowym składzie.
Palmeiras - SP: mecze: 77, gole: 6, asysty: 13
Fulham: mecze: 119, gole: 10, asysty: 19
Flamengo - RJ: mecze: 53, gole: 8, asysty: 3
Manchester United: mecze: 76, gole: 5, asysty: 6
Lazio: mecze: 33, gole: 1, asysty: 4
Valencia: mecze: 28, gole: 1, asysty: 4
Powiązane strony: Palmeiras, Wyniki na żywo
Andreas Pereira – wiek: 30 lat. Data urodzenia: 1 stycznia 1996.
Pozycja: Pomocnik.
Andreas Pereira gra w klubie Palmeiras.
Andreas Pereira – wzrost: 178 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Palmeiras | 30 lat | 14 mln € | |
| Palmeiras | 29 lat | 15 mln € | |
| Fulham | 29 lat | 18 mln € | |
| Fulham | 28 lat | 20 mln € | |
| Fulham | 28 lat | 20 mln € | |
| Fulham | 27 lat | 20 mln € | |
| Fulham | 27 lat | 18 mln € | |
| Fulham | 27 lat | 16 mln € | |
| Fulham | 26 lat | 13 mln € | |
| Fulham | 26 lat | 10 mln € | |
| Fulham | 26 lat | 7 mln € | |
| Flamengo | 26 lat | 7,5 mln € | |
| Flamengo | 25 lat | 8 mln € | |
| Lazio | 25 lat | 8 mln € | |
| Lazio | 25 lat | 8,5 mln € | |
| Lazio | 24 lata | 10 mln € | |
| Lazio | 24 lata | 12 mln € | |
| Man Utd | 24 lata | 16 mln € | |
| Man Utd | 23 lata | 20 mln € | |
| Man Utd | 23 lata | 15 mln € | |
| Man Utd | 23 lata | 10 mln € | |
| Man Utd | 22 lata | 8 mln € | |
| Man Utd | 22 lata | 8 mln € | |
| Valencia | 22 lata | 6 mln € | |
| Valencia | 22 lata | 7,5 mln € | |
| Granada | 21 lat | 5 mln € | |
| Granada | 21 lat | 3,5 mln € | |
| Granada | 20 lat | 3 mln € | |
| Man Utd | 20 lat | 2 mln € | |
| Man Utd | 20 lat | 2 mln € | |
| Manchester United U21 | 19 lat | 500 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Brazylia.
Wartość rynkowa: 14 mln €.
Andreas Pereira w sezonie 2026: 49 meczów, 5 goli i 6 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Andreas Pereira w sezonie 2026: 49 meczów, 5 goli i 6 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 3597.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazylijska Serie A | Palmeiras - SP | 24 | 1930 | 1 | 4 | 7,0 |
| Copa Libertadores | Palmeiras - SP | 10 | 812 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Brazylijski Campeonato Paulista A1 | Palmeiras - SP | 7 | 477 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Puchar Brazylii | Palmeiras - SP | 6 | 356 | 1 | 2 | 7,1 | |
| Eliminacje MŚ (CONMEBOL) | BrazyliaReprezentacja | 2 | 22 | 1 | 0 | 7,1 | |
| 2025-2026 | Brazylijska Serie A | Palmeiras - SP | 10 | 819 | 0 | 6 | 7,4 |
| Brazylijski Campeonato Paulista A1 |
| Palmeiras - SP |
| 3 |
| 123 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2025 | Brazylijska Serie A | Palmeiras - SP | 12 | 746 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Palmeiras - SP | 5 | 422 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2024-2025 | Premier League | Fulham | 33 | 2022 | 2 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Fulham | 4 | 318 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2024 | Copa América | BrazyliaReprezentacja | 3 | 65 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | Premier League | Fulham | 37 | 2637 | 3 | 7 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Fulham | 5 | 249 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Puchar Anglii | Fulham | 2 | 147 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | BrazyliaReprezentacja | 4 | 150 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Premier League | Fulham | 33 | 2723 | 4 | 6 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Fulham | 5 | 386 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 12 | 712 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Flamengo - RJ | 7 | 428 | 1 | 1 | 6,8 | |
| Brazylijski Campeonato Carioca A | Flamengo - RJ | 2 | 113 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Brazylii | Flamengo - RJ | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Brazylijski Campeonato Carioca A | Flamengo - RJ | 6 | 426 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Manchester United | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021 | Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 18 | 1387 | 5 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Flamengo - RJ | 3 | 272 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Brazylii | Flamengo - RJ | 3 | 261 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Manchester United | 3 | 168 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | Manchester United | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Serie A | Lazio | 26 | 523 | 1 | 2 | 6,6 | |
| Liga Mistrzów | Lazio | 5 | 134 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Puchar Włoch | Lazio | 2 | 140 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2019-2020 | Premier League | Manchester United | 25 | 1488 | 1 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | Manchester United | 5 | 204 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Manchester United | 5 | 318 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Puchar Anglii | Manchester United | 3 | 139 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Premier League | Manchester United | 15 | 594 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Mistrzów | Manchester United | 4 | 190 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Manchester United | 3 | 180 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Puchar Anglii | Manchester United | 3 | 123 | 0 | 0 | 6,4 | |
| International Champions Cup | Manchester United | 2 | 73 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | BrazyliaReprezentacja | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | International Champions Cup | Manchester United | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Valencia | 23 | 1076 | 1 | 3 | 6,5 | |
| Copa del Rey | Valencia | 5 | 315 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2016-2017 | LaLiga | Granada | 35 | 2830 | 5 | 3 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Premier League | Manchester United | 4 | 80 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Premier League | Manchester United | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|