Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 1,5 mln € (3 lis 2014)
Ostatnia aktualizacja:
Anselmo Ramon – obecny klub: Goiás - GO. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Brazylia, Wiek: 38, Wzrost: 176 cm, Wartość rynkowa: 25 tys. €. Anselmo Ramon w sezonie 2026: 10 meczów, 2 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Anselmo Ramon, to Gremio Novorizontino - Goias; zawodnik spędził na boisku 31 minut. Data meczu: 2 października 2026.
Goias: mecze: 23, gole: 5, asysty: 3
Według dostępnych danych zespołu Goias za sezon 2026, Anselmo Ramon rozegrał 1227 minut i rozpoczął 12 meczów w podstawowym składzie.
Goias: mecze: 55, gole: 16, asysty: 3
CRB AL: mecze: 108, gole: 27, asysty: 11
Chapecoense: mecze: 59, gole: 14, asysty: 7
Vitória - BA: mecze: 32, gole: 7, asysty: 4
Guarani SP: mecze: 13, gole: 2, asysty: 0
Zhejiang Professional: mecze: 28, gole: 14, asysty: 3
Powiązane strony: Goiás - GO, Wyniki na żywo
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Goiás - GO | 37 lat | 25 tys. € | |
| Goiás - GO | 37 lat | 50 tys. € | |
| Goiás - GO | 37 lat | 100 tys. € | |
| CRB | 36 lat | 100 tys. € | |
| CRB | 35 lat | 150 tys. € | |
| CRB | 35 lat | 150 tys. € | |
| CRB | 35 lat | 200 tys. € | |
| CRB | 34 lata | 200 tys. € | |
| CRB | 34 lata | 250 tys. € | |
| Chapecoense | 33 lata | 350 tys. € | |
| Chapecoense | 32 lata | 400 tys. € | |
| Chapecoense | 31 lat | 450 tys. € | |
| Zhejiang | 29 lat | 550 tys. € | |
| Zhejiang | 28 lat | 700 tys. € | |
| Zhejiang | 28 lat | 850 tys. € | |
| Zhejiang | 28 lat | 850 tys. € | |
| Zhejiang Reserves | 27 lat | 700 tys. € | |
| Zhejiang | 27 lat | 1 mln € | |
| Zhejiang | 26 lat | 1,2 mln € | |
| Zhejiang | 26 lat | 1,5 mln € | |
| Zhejiang | 26 lat | 900 tys. € | |
| Zhejiang | 26 lat | 850 tys. € | |
| Cruzeiro | 25 lat | 750 tys. € | |
| Cruzeiro | 24 lata | 1 mln € | |
| Cruzeiro | 23 lata | 1 mln € | |
| Cruzeiro | 23 lata | 1 mln € | |
| Cruzeiro | 23 lata | 750 tys. € | |
| Cruzeiro | 22 lata | 200 tys. € |
Anselmo Ramon – wiek: 38 lat. Data urodzenia: 23 czerwca 1988.
Pozycja: Napastnik.
Anselmo Ramon gra w klubie Goiás - GO.
Anselmo Ramon – wzrost: 176 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Brazylia.
Wartość rynkowa: 25 tys. €.
Anselmo Ramon w sezonie 2026: 10 meczów, 2 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Anselmo Ramon w sezonie 2026: 10 meczów, 2 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 523. Średnia ocena: 6,9.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazylijska Serie B | Goias | 10 | 523 | 2 | 1 | 6,9 |
| 2025-2026 | Brazylijska Serie B | Goias | 22 | 1738 | 7 | 2 | 6,9 |
| Brazilian Cup | Goias | 3 | 161 | 1 | 0 | 7,0 | |
| 2025 | Brazylijska Serie B | Goias | 3 | 165 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Brazylijska Serie B | Goias | 17 | 1441 | 6 | 0 | 7,0 |
| Brazylijska Serie B | CRB AL | 11 | 891 | 1 | 1 | 6,4 | |
| Brazilian Cup |
| CRB AL |
| 1 |
| 76 |
| 0 |
| 0 |
| 5,8 |
| 2024 | Brazylijska Serie B | CRB AL | 14 | 1050 | 5 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | Brazylijska Serie B | CRB AL | 27 | 2209 | 8 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | CRB AL | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilian Copa do Nordeste | CRB AL | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Brazylijska Serie B | CRB AL | 2 | 168 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2022-2023 | Brazylijska Serie B | CRB AL | 20 | 1626 | 6 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Alagoano | CRB AL | 1 | 87 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | CRB AL | 1 | 59 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Copa do Nordeste | CRB AL | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Brazylijska Serie B | CRB AL | 11 | 939 | 3 | 5 | 7,1 |
|---|
| 2021-2022 | Brazylijska Serie B | CRB AL | 13 | 1148 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | CRB AL | 1 | 80 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Campeonato Alagoano | CRB AL | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Brazylijska Serie A | Chapecoense | 10 | 581 | 2 | 0 | 6,6 |
| 2021 | Brazylijska Serie A | Chapecoense | 4 | 309 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2020-2021 | Brazylijska Serie B | Chapecoense | 28 | 2203 | 9 | 6 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Chapecoense | 10 | 652 | 0 | 1 | 6,1 | |
| Brazylijski Campeonato Catarinense – Dywizja 1 | Chapecoense | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brazylijska Serie B | Chapecoense | 5 | 427 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Brazylijski Campeonato Catarinense – Dywizja 1 | Chapecoense | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie B | Vitória - BA | 23 | 1606 | 3 | 3 | 6,6 |
| 2019 | Brazylijska Serie B | Guarani SP | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2018-2019 | Brazylijska Serie B | Vitória - BA | 9 | 695 | 4 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 4 | 267 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Brazylijska Serie B | Guarani SP | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018 | Brazylijska Serie B | Guarani SP | 1 | 33 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2017-2018 | Brazylijska Serie B | Guarani SP | 6 | 319 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2016-2017 | Chińska Super League | Zhejiang Professional | 9 | 756 | 6 | 2 | 7,3 |
|---|
| 2015-2016 | Chińska Super League | Zhejiang Professional | 12 | 929 | 7 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Chińska Super League | Zhejiang Professional | 7 | 560 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2013-2014 | Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 1 | 29 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 6 | 372 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 6 | 113 | 0 | 0 | – |
|---|