Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 1,3 mln € (15 wrz 2019)
Ostatnia aktualizacja:
Antonio Mance – obecny klub: Lion City Sailors. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Chorwacja, Wiek: 31, Wzrost: 188 cm, Wartość rynkowa: 500 tys. €. Antonio Mance w sezonie 2026-2027: 3 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Antonio Mance, to Tai Po - Lion City Sailors; zawodnik spędził na boisku 17 minut. Data meczu: 15 października 2026.
Lion City Sailors: mecze: 2, gole: 1, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Lion City Sailors za sezon 2026/27, Antonio Mance rozegrał 136 minut i rozpoczął 2 mecze w podstawowym składzie.
Lion City Sailors: mecze: 3, gole: 0, asysty: 0
Umm Salal: mecze: 44, gole: 18, asysty: 7
Zalaegerszegi TE: mecze: 25, gole: 14, asysty: 3
Debreceni VSC: mecze: 21, gole: 2, asysty: 0
Osijek: mecze: 56, gole: 4, asysty: 0
Erzgebirge Aue: mecze: 8, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Lion City Sailors, Wyniki na żywo
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Umm Salal | 30 lat | 500 tys. € | |
| Umm Salal | 30 lat | 550 tys. € | |
| Umm Salal | 29 lat | 600 tys. € | |
| Umm Salal | 29 lat | 650 tys. € | |
| ZTE | 28 lat | 650 tys. € | |
| ZTE | 28 lat | 500 tys. € | |
| DVSC | 27 lat | 450 tys. € | |
| DVSC | 27 lat | 450 tys. € | |
| Osijek | 27 lat | 500 tys. € | |
| Osijek | 26 lat | 700 tys. € | |
| Osijek | 26 lat | 700 tys. € | |
| Erzgebirge Aue | 26 lat | 600 tys. € | |
| Puskas Akademia | 25 lat | 800 tys. € | |
| Puskas Akademia | 25 lat | 1 mln € | |
| Puskas Akademia | 25 lat | 1 mln € | |
| Osijek | 24 lata | 1,2 mln € | |
| Osijek | 24 lata | 1 mln € | |
| Osijek | 24 lata | 1,3 mln € | |
| Osijek | 24 lata | 1,3 mln € | |
| Nantes | 23 lata | 500 tys. € | |
| Trencin | 23 lata | 500 tys. € | |
| Trencin | 22 lata | 350 tys. € | |
| Trencin | 22 lata | 300 tys. € | |
| Trencin | 21 lat | 350 tys. € | |
| Domzale | 21 lat | 400 tys. € | |
| Domzale | 20 lat | 300 tys. € | |
| Domzale | 20 lat | 100 tys. € | |
| Istra 1961 | 19 lat | 50 tys. € |
Antonio Mance – wiek: 31 lat. Data urodzenia: 7 sierpnia 1995.
Pozycja: Napastnik.
Antonio Mance gra w klubie Lion City Sailors.
Antonio Mance – wzrost: 188 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Chorwacja.
Wartość rynkowa: 500 tys. €.
Antonio Mance w sezonie 2026-2027: 3 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Antonio Mance w sezonie 2026-2027: 3 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 143. Średnia ocena: 6,2.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | AFC Champions League Two | Lion City Sailors | 2 | 76 | 0 | 0 | 6,3 |
| Asean Club Championship Shopee Cup | Lion City Sailors | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | Katarska Stars League | Umm Salal | 18 | 1114 | 6 | 2 | 6,8 |
| Qatari Stars Cup | Umm Salal | 2 | 88 | 1 | 0 | 7,1 | |
| 2025 | Qatar Amir Cup | Umm Salal | 2 | 210 | 1 | 1 | – |
| 2024-2025 | Katarska Stars League | Umm Salal | 20 | 1725 | 10 | 4 | 7,1 |
| Qatari Stars Cup | Umm Salal | 2 | 148 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Węgierska NB I | Zalaegerszegi TE | 25 | 2056 | 14 | 3 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Węgierska NB I | Debreceni VSC | 2 | 54 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga Konferencji Europy UEFA | Debreceni VSC | 2 | 25 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Węgierska NB I | Debreceni VSC | 15 | 452 | 2 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hungary Cup | Debreceni VSC | 2 | 151 | 0 | 0 | – | |
| Chorwacka liga piłkarska | Osijek | 6 | 56 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Croatian Cup | Osijek | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Chorwacka liga piłkarska | Osijek | 18 | 648 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Konferencji Europy UEFA | Osijek | 4 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Croatian Cup | Osijek | 1 | 7 | 0 | 0 | – | |
| 2. Bundesliga | Erzgebirge Aue | 8 | 251 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Chorwacka liga piłkarska | Osijek | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Węgierska NB I | Puskas Akademia | 21 | 1129 | 7 | 0 | – | |
| Hungary Cup | Puskas Akademia | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Chorwacka liga piłkarska | Osijek | 22 | 1247 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy UEFA | Osijek | 2 | 196 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Chorwacka liga piłkarska | Osijek | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Nantes | 5 | 45 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Coupe de France | Nantes | 1 | 72 | 1 | 0 | – | |
| Słowacka Super liga | Trencin | 14 | 738 | 1 | 0 | – | |
| Liga Europy UEFA | Trencin | 5 | 428 | 4 | 0 | 7,2 | |
| Slovak Cup | Trencin | 1 | 55 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Liga Europy UEFA | Trencin | 3 | 242 | 0 | 0 | – |
|---|