Brak danych
Najwyższa: 1 mln € (1 sie 2010)
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Philadelphia Union | 35 lat | 100 tys. € | |
| Philadelphia Union | 35 lat | 100 tys. € | |
| Philadelphia Union | 34 lata | 100 tys. € | |
| Philadelphia Union | 34 lata | 200 tys. € | |
| Philadelphia Union | 33 lata | 200 tys. € | |
| Philadelphia Union | 33 lata | 200 tys. € | |
| New York Red Bulls | 32 lata | 300 tys. € | |
Ostatnia aktualizacja:
Pozycja: Obrońca, Narodowość: Francja, Wiek: 40, Wzrost: 185 cm. Aurelien Collin w sezonie 2021: 2 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Aurelien Collin, to Philadelphia Union - New York City; zawodnik spędził na boisku 90 minut. Data meczu: 5 grudnia 2021.
Philadelphia Union: mecze: 9, gole: 0, asysty: 0
New York Red Bulls: mecze: 38, gole: 0, asysty: 1
Orlando City: mecze: 10, gole: 0, asysty: 0
Vitoria Setubal: mecze: 3, gole: 1, asysty: 0
Sporting Kansas City: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Wyniki na żywo
Aurelien Collin – wiek: 40 lat. Data urodzenia: 8 marca 1986.
Pozycja: Obrońca.
Aurelien Collin – wzrost: 185 cm.
Preferowana noga: Prawa.
| New York Red Bulls |
| 32 lata |
| 400 tys. € |
| New York Red Bulls | 31 lat | 500 tys. € |
| New York Red Bulls | 31 lat | 600 tys. € |
| New York Red Bulls | 30 lat | 600 tys. € |
| New York Red Bulls | 30 lat | 550 tys. € |
| Orlando City | 29 lat | 550 tys. € |
| Orlando City | 28 lat | 450 tys. € |
| Sporting Kansas City | 25 lat | 750 tys. € |
| Vitoria Setubal | 24 lata | 1 mln € |
| Panserraikos | 22 lata | 500 tys. € |
Obywatelstwo: Francja.
Aurelien Collin w sezonie 2021: 2 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Aurelien Collin w sezonie 2021: 2 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 91. Średnia ocena: 6,4.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Major League Soccer | Philadelphia Union | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| Puchar Mistrzów CONCACAF | Philadelphia Union | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2019-2020 | Major League Soccer | Philadelphia Union | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019 | Major League Soccer | Philadelphia Union | 5 | 440 | 0 | 0 | 6,8 |
| United States Open Cup | Philadelphia Union | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2018 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 4 | 238 | 0 | 0 |
| 6,2 |
| 2017-2018 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 3 | 115 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 5 | 236 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 4 | 293 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2016 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 20 | 1679 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Orlando City | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2015 | Major League Soccer | Orlando City | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Major League Soccer | Orlando City | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | Orlando City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Major League Soccer | New York Red Bulls | 1 | 0 | 0 | 0 | 8,1 |
| 2013-2014 | Major League Soccer | Vitoria Setubal | 1 | 120 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2013 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Primeira Liga | Vitoria Setubal | 2 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|