Reklama
Cameron Brannagan – obecny klub: Oxford United. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Anglia, Wiek: 30, Wzrost: 180 cm, Wartość rynkowa: 800 tys. €. 2026-2027: mecze: 13, gole: 2, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Oxford United - Stockport County (27 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 800 tys. € (27 maj 2026)
Oxford United: mecze: 11, gole: 2, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Oxford United za sezon 2026/27, Cameron Brannagan rozegrał 972 minuty i rozpoczął 11 meczów w podstawowym składzie.
Oxford United: mecze: 340, gole: 61, asysty: 37
Fleetwood Town: mecze: 4, gole: 0, asysty: 0
Liverpool: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Swansea City: mecze: 2, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Oxford United, Wyniki na żywo
Cameron Brannagan – wiek: 30 lat. Data urodzenia: 9 maja 1996.
Pozycja: Pomocnik.
Cameron Brannagan gra w klubie Oxford United.
Cameron Brannagan – wzrost: 180 cm.
Preferowana noga: Obie.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Oxford United | 30 lat | 800 tys. € | |
| Oxford United | 29 lat | 600 tys. € | |
| Oxford United | 29 lat | 600 tys. € | |
| Oxford United | 29 lat | 500 tys. € | |
| Oxford United | 28 lat | 500 tys. € | |
| Oxford United | 28 lat | 500 tys. € | |
| Oxford United | 27 lat | 500 tys. € | |
| Oxford United | 27 lat | 500 tys. € | |
| Oxford United | 26 lat | 500 tys. € | |
| Oxford United | 26 lat | 500 tys. € | |
| Fleetwood Town | 20 lat | 250 tys. € |
Wartość rynkowa: 800 tys. €.
Cameron Brannagan w sezonie 2026-2027: 13 meczów, 2 gole i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Cameron Brannagan w sezonie 2026-2027: 13 meczów, 2 gole i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 1121. Średnia ocena: 6,8.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Oxford United | 11 | 972 | 2 | 0 | 6,9 |
| EFL Trophy | Oxford United | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Championship | Oxford United | 37 | 3092 | 6 | 3 | 6,6 |
| Puchar Anglii | Oxford United | 2 | 130 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Oxford United | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Championship |
| Oxford United |
| 33 |
| 2903 |
| 3 |
| 4 |
| 6,8 |
| Puchar Ligi Angielskiej | Oxford United | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | League One | Oxford United | 46 | 3905 | 13 | 10 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Oxford United | 3 | 247 | 0 | 1 | 6,8 | |
| EFL Trophy | Oxford United | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Oxford United | 1 | 89 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022-2023 | League One | Oxford United | 44 | 3852 | 9 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Oxford United | 3 | 270 | 1 | 1 | 7,0 | |
| EFL Trophy | Oxford United | 2 | 126 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Oxford United | 2 | 135 | 1 | 0 | 7,4 |
| 2021-2022 | League One | Oxford United | 41 | 3598 | 14 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| EFL Trophy | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Oxford United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | League One | Oxford United | 33 | 2811 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Oxford United | 5 | 252 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Oxford United | 2 | 156 | 1 | 0 | 7,7 |
| 2019-2020 | League One | Oxford United | 31 | 2675 | 5 | 7 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Oxford United | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,2 | |
| EFL Trophy | Oxford United | 2 | 114 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Puchar Anglii | Oxford United | 1 | 104 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | League One | Oxford United | 26 | 2271 | 2 | 4 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Oxford United | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2016-2017 | League One | Fleetwood Town | 4 | 127 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Premier League | Liverpool | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Swansea City | 2 | 22 | 0 | 0 | 6,6 |