Reklama
Pozycja: Napastnik, Narodowość: Irlandia, Wiek: 39, Wzrost: 178 cm. 2025-2026: mecze: 41, gole: 4, asysty: 4. Ostatni zarejestrowany występ: Stenhousemuir - Alloa Athletic (16 maja 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Alloa Athletic: mecze: 209, gole: 48, asysty: 15
Falkirk: mecze: 32, gole: 5, asysty: 4
Motherwell: mecze: 11, gole: 0, asysty: 0
Partick Thistle: mecze: 18, gole: 6, asysty: 0
Heart of Midlothian: mecze: 5, gole: 0, asysty: 1
Rotherham United: mecze: 16, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Wyniki na żywo
Conor Sammon – wiek: 39 lat. Data urodzenia: 13 kwietnia 1987.
Pozycja: Napastnik.
Conor Sammon – wzrost: 178 cm.
Preferowana noga: Obie.
Obywatelstwo: Irlandia.
Conor Sammon w sezonie 2025-2026: 41 meczów, 4 gole i 4 asysty we wszystkich rozgrywkach.
Conor Sammon w sezonie 2025-2026: 41 meczów, 4 gole i 4 asysty we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 1154. Średnia ocena: 6,7.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Scottish League One | Alloa Athletic | 29 | 552 | 1 | 1 | 6,5 |
| Szkocki Challenge Cup | Alloa Athletic | 7 | 449 | 3 | 3 | 7,4 | |
| Puchar Ligi Szkockiej | Alloa Athletic | 4 | 108 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Puchar Szkocji | Alloa Athletic | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Scottish League One | Alloa Athletic | 32 | 1118 | 7 | 1 | 6,7 |
| Puchar Ligi Szkockiej | Alloa Athletic | 4 | 156 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Szkocki Challenge Cup |
| Alloa Athletic |
| 3 |
| 94 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Puchar Szkocji | Alloa Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Scottish League One | Alloa Athletic | 31 | 1174 | 7 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Szkockiej | Alloa Athletic | 4 | 323 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Scottish Championship | Alloa Athletic | 2 | 59 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Puchar Szkocji | Alloa Athletic | 2 | 180 | 2 | 0 | 7,7 | |
| Szkocki Challenge Cup | Alloa Athletic | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | Scottish League One | Alloa Athletic | 36 | 2372 | 13 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Szkockiej | Alloa Athletic | 4 | 331 | 4 | 0 | 7,4 | |
| Scottish Championship | Alloa Athletic | 2 | 176 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Puchar Szkocji | Alloa Athletic | 2 | 167 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Szkocki Challenge Cup | Alloa Athletic | 2 | 101 | 1 | 1 | 7,3 |
| 2021-2022 | Scottish League One | Alloa Athletic | 34 | 1835 | 5 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Szkocji | Alloa Athletic | 2 | 95 | 1 | 1 | 7,2 | |
| Szkocki Challenge Cup | Alloa Athletic | 1 | 45 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Puchar Ligi Szkockiej | Alloa Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Puchar Ligi Szkockiej | Alloa Athletic | 3 | 197 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League One | Alloa Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League One | Falkirk | 19 | 1201 | 3 | 2 | – | |
| Puchar Ligi Szkockiej | Falkirk | 4 | 165 | 1 | 1 | – | |
| Puchar Szkocji | Falkirk | 2 | 182 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Scottish League One | Falkirk | 3 | 116 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Szkocji | Falkirk | 2 | 160 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Ligi Szkockiej | Falkirk | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2018-2019 | Puchar Ligi Szkockiej | Falkirk | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Motherwell | 11 | 444 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Partick Thistle | 16 | 1084 | 5 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Championship | Partick Thistle | 1 | 35 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Szkocji | Partick Thistle | 1 | 30 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Scottish Premiership | Heart of Midlothian | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Rotherham United | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Heart of Midlothian | 4 | 159 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2015-2016 | League One | Sheffield United | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Rotherham United | 2 | 95 | 0 | 0 | – |
| 2014-2015 | Championship | Derby County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Rotherham United | 13 | 791 | 0 | 0 | – | |
| Championship | Ipswich Town | 12 | 432 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Championship | Derby County | 34 | 620 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2012-2013 | Championship | Derby County | 19 | 1235 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Premier League | Wigan Athletic | 22 | 695 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Premier League | Wigan Athletic | 7 | 207 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|