
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 350 tys. € (21 gru 2025)
Ostatnia aktualizacja:
Daniel Soucek – obecny klub: Jablonec. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Czechy, Wiek: 28, Wzrost: 180 cm, Wartość rynkowa: 300 tys. €. Daniel Soucek w sezonie 2026-2027: 9 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Daniel Soucek, to Freiburg - Jablonec; zawodnik spędził na boisku 14 minut. Data meczu: 15 października 2026.
Jablonec: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Jablonec za sezon 2026/27, Daniel Soucek rozegrał 105 minut i rozpoczął 1 mecz w podstawowym składzie.
Powiązane strony: Jablonec, Wyniki na żywo
Daniel Soucek – wiek: 28 lat. Data urodzenia: 18 lipca 1998.
Pozycja: Obrońca.
Daniel Soucek gra w klubie Jablonec.
Daniel Soucek – wzrost: 180 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Jablonec | 28 lat | 300 tys. € | |
| Jablonec | 27 lat | 350 tys. € | |
| Jablonec | 27 lat | 350 tys. € | |
| Jablonec | 26 lat | 225 tys. € | |
| Jablonec | 26 lat | 225 tys. € | |
| Jablonec | 25 lat | 200 tys. € | |
| Jablonec | 25 lat | 225 tys. € | |
| Jablonec | 24 lata | 275 tys. € | |
| Jablonec | 24 lata | 200 tys. € | |
| Dukla | 23 lata | 200 tys. € | |
| Dukla | 23 lata | 200 tys. € | |
| Dukla | 22 lata | 250 tys. € | |
| Dukla | 22 lata | 250 tys. € | |
| Dukla | 21 lat | 250 tys. € | |
| Dukla | 21 lat | 250 tys. € | |
| Dukla | 20 lat | 250 tys. € | |
| Dukla | 20 lat | 200 tys. € | |
| Dukla | 20 lat | 150 tys. € | |
| Táborsko | 19 lat | 150 tys. € | |
| Táborsko | 18 lat | 50 tys. € | |
| Slavia B | 18 lat | 50 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Czechy.
Wartość rynkowa: 300 tys. €.
Daniel Soucek w sezonie 2026-2027: 9 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Daniel Soucek w sezonie 2026-2027: 9 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 129. Średnia ocena: 6,3.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Czeska 1. liga | Jablonec | 5 | 105 | 0 | 0 | 6,4 |
| Liga Konferencji Europy UEFA | Jablonec | 4 | 24 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Czeska 1. liga | Jablonec | 27 | 1410 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024-2025 | Czeska 1. liga | Jablonec | 21 | 957 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2023-2024 | Czeska 1. liga | Jablonec | 9 | 602 | 0 | 0 | 6,4 |
| Czech Cup | Jablonec | 1 | 29 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 |
|---|
| Czeska 1. liga |
| Jablonec |
| 24 |
| 1656 |
| 1 |
| 1 |
| 6,3 |
| Chance Národní Liga | Dukla Praha | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Chance Národní Liga | Dukla Praha | 3 | 209 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Chance Národní Liga | Dukla Praha | 5 | 295 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czech Cup | Dukla Praha | 1 | 84 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Chance Národní Liga | Dukla Praha | 9 | 712 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | Dukla Praha | 2 | 19 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Czeska 1. liga | Dukla Praha | 4 | 220 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|