Reklama
Danny Batth – obecny klub: Millwall. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Anglia, Wiek: 36, Wzrost: 191 cm, Wartość rynkowa: 100 tys. €. 2026-2027: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Cambridge United - Millwall (25 sierpnia 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Millwall: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Derby County: mecze: 12, gole: 0, asysty: 0
Blackburn Rovers: mecze: 41, gole: 2, asysty: 0
Norwich City: mecze: 18, gole: 1, asysty: 0
Norwich City U21: mecze: 2, gole: 0, asysty: 0
Sunderland: mecze: 56, gole: 1, asysty: 1
Powiązane strony: Millwall, Wyniki na żywo
Danny Batth – wiek: 36 lat. Data urodzenia: 21 września 1990.
Pozycja: Obrońca.
Danny Batth gra w klubie Millwall.
Danny Batth – wzrost: 191 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Anglia.
Wartość rynkowa: 100 tys. €.
Danny Batth w sezonie 2026-2027: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Danny Batth w sezonie 2026-2027: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 70. Średnia ocena: 7,0.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Puchar Ligi Angielskiej | Millwall | 1 | 70 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2025-2026 | Championship | Derby County | 10 | 604 | 0 | 0 | 6,5 |
| Puchar Anglii | Derby County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Derby County | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Championship | Blackburn Rovers | 37 | 3011 | 2 | 0 | 6,9 |
| Puchar Anglii | Blackburn Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Puchar Ligi Angielskiej |
| Blackburn Rovers |
| 2 |
| 156 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2023-2024 | Championship | Norwich City | 16 | 584 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Norwich City | 2 | 117 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Premier League 2 (dywizja 1) | Norwich City U21 | 2 | 167 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | Championship | Sunderland | 39 | 3379 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Sunderland | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | League One | Sunderland | 12 | 1001 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Premier League 2 | Sunderland U23 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Championship | Stoke City | 11 | 912 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Stoke City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Championship | Stoke City | 29 | 2345 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Stoke City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Puchar Anglii | Stoke City | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Championship | Stoke City | 43 | 3788 | 4 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Stoke City | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Championship | Stoke City | 17 | 1530 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Middlesbrough | 10 | 632 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Middlesbrough | 3 | 276 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2017-2018 | Championship | Wolverhampton | 16 | 1185 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Wolverhampton | 39 | 3420 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Championship | Wolverhampton | 38 | 3150 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Wolverhampton | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2012-2013 | Championship | Wolverhampton | 6 | 129 | 0 | 0 | – |
|---|