Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Ostatnia aktualizacja:
Darwin Machís – obecny klub: Carabobo. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Wenezuela, Wiek: 33, Wzrost: 171 cm, Wartość rynkowa: 350 tys. €. Darwin Machís w sezonie 2026: 36 meczów, 3 gole i 3 asysty we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Darwin Machís, to Academia Anzoategui - Carabobo; zawodnik spędził na boisku 61 minut. Data meczu: 11 października 2026.
Carabobo: mecze: 12, gole: 2, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Carabobo za sezon 2026, Darwin Machís rozegrał 751 minut i rozpoczął 10 meczów w podstawowym składzie.
Carabobo: mecze: 14, gole: 3, asysty: 0
America de Cali: mecze: 19, gole: 0, asysty: 2
Real Valladolid: mecze: 33, gole: 1, asysty: 3
Universidad Central de Venezuela: mecze: 1, gole: 1, asysty: 0
Cadiz: mecze: 36, gole: 12, asysty: 1
Juarez: mecze: 11, gole: 1, asysty: 0
Powiązane strony: Carabobo, Wyniki na żywo
Darwin Machís – wiek: 33 lata. Data urodzenia: 7 lutego 1993.
Pozycja: Napastnik.
Darwin Machís gra w klubie Carabobo.
Darwin Machís – wzrost: 171 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Wenezuela.
Wartość rynkowa: 350 tys. €.
Darwin Machís w sezonie 2026: 36 meczów, 3 gole i 3 asysty we wszystkich rozgrywkach.
Darwin Machís w sezonie 2026: 36 meczów, 3 gole i 3 asysty we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 1885.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Wenezuelska Primera División | Carabobo | 12 | 751 | 2 | 0 | 6,8 |
| Kolumbijska Categoría Primera A | America de Cali | 13 | 581 | 0 | 2 | 6,7 | |
| Copa Sudamericana | America de Cali | 3 | 116 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Eliminacje MŚ (CONMEBOL) | WenezuelaReprezentacja | 8 | 437 | 1 | 1 | 6,8 | |
| 2025-2026 | Kolumbijska Categoría Primera A | America de Cali | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| Copa Sudamericana | America de Cali | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Carabobo |
| 2 |
| 87 |
| 1 |
| 0 |
| 6,8 |
| Wenezuelska Primera División | Real Valladolid | 3 | 115 | 1 | 1 | 7,1 |
| 2025 | Wenezuelska Primera División | Universidad Central de Venezuela | 1 | 63 | 1 | 0 | 8,2 |
|---|
| 2024-2025 | LaLiga | Real Valladolid | 18 | 636 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Real Valladolid | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Eliminacje MŚ (CONMEBOL) | WenezuelaReprezentacja | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Copa América | WenezuelaReprezentacja | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2023-2024 | LaLiga | Cadiz | 21 | 782 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mecze towarzyskie reprezentacji | WenezuelaReprezentacja | 2 | 146 | 1 | 0 | 8,0 | |
| Copa América | WenezuelaReprezentacja | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | LaLiga | Real Valladolid | 11 | 597 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Juarez | 11 | 559 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | WenezuelaReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Eliminacje MŚ (CONMEBOL) | WenezuelaReprezentacja | 9 | 716 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mecze towarzyskie reprezentacji | WenezuelaReprezentacja | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | LaLiga | Granada | 25 | 1381 | 4 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Granada | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Eliminacje MŚ (CONMEBOL) | WenezuelaReprezentacja | 4 | 217 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2020-2021 | LaLiga | Granada | 32 | 2032 | 5 | 5 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy UEFA | Granada | 12 | 740 | 3 | 1 | 6,7 | |
| Copa del Rey | Granada | 2 | 134 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2019-2020 | LaLiga | Granada | 36 | 2128 | 7 | 5 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Granada | 2 | 161 | 0 | 1 | 7,8 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | WenezuelaReprezentacja | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Copa América | WenezuelaReprezentacja | 4 | 241 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2018-2019 | Segunda División | Cadiz | 15 | 1215 | 8 | 1 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Udinese | 13 | 457 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Coppa Italia | Udinese | 1 | 120 | 1 | 0 | – | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | WenezuelaReprezentacja | 3 | 149 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Mecze towarzyskie reprezentacji | WenezuelaReprezentacja | 2 | 167 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2017-2018 | Segunda División | Granada | 33 | 2623 | 13 | 6 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | LaLiga | Leganes | 27 | 1047 | 1 | 3 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Segunda División | SD Huesca | 38 | 3270 | 9 | 6 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | LaLiga | Granada | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Primeira Liga | Granada | 3 | 18 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Granada | 3 | 39 | 0 | 0 | – |