Reklama
David Robert Bates – obecny klub: Amedspor. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Szkocja, Wiek: 30, Wzrost: 191 cm, Wartość rynkowa: 1,5 mln €. 2026-2027: mecze: 10, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Amedspor - Eyüpspor (1 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 2,8 mln € (1 paź 2024)
Amedspor: mecze: 10, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Amedspor za sezon 2026/27, David Robert Bates rozegrał 871 minut i rozpoczął 10 meczów w podstawowym składzie.
Amedspor: mecze: 10, gole: 0, asysty: 0
Standard Liege: mecze: 27, gole: 1, asysty: 0
KV Mechelen: mecze: 66, gole: 5, asysty: 0
Aberdeen: mecze: 35, gole: 2, asysty: 0
Cercle Brugge: mecze: 21, gole: 0, asysty: 1
Rangers: mecze: 18, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Amedspor, Wyniki na żywo
David Robert Bates – wiek: 30 lat. Data urodzenia: 5 października 1996.
Pozycja: Obrońca.
David Robert Bates gra w klubie Amedspor.
David Robert Bates – wzrost: 191 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Amedspor | 29 lat | 1,5 mln € | |
| Standard Liege | 29 lat | 1,8 mln € | |
| Standard Liege | 29 lat | 1,2 mln € | |
| Standard Liege | 28 lat | 1,5 mln € | |
| Standard Liege | 28 lat | 2,2 mln € | |
| Standard Liege | 28 lat | 2,8 mln € | |
| Standard Liege | 27 lat | 2,8 mln € | |
| Mechelen | 27 lat | 2 mln € | |
| Mechelen | 27 lat | 1 mln € | |
| Mechelen | 27 lat | 600 tys. € | |
| Mechelen | 27 lat | 600 tys. € | |
| Mechelen | 26 lat | 800 tys. € | |
| Mechelen | 26 lat | 650 tys. € | |
| Aberdeen | 25 lat | 450 tys. € | |
| Aberdeen | 25 lat | 600 tys. € | |
| Cercle Brugge | 24 lata | 700 tys. € | |
| Cercle Brugge | 24 lata | 700 tys. € | |
| Cercle Brugge | 24 lata | 500 tys. € | |
| Sheffield Wednesday | 23 lata | 475 tys. € | |
| Sheffield Wednesday | 23 lata | 600 tys. € | |
| Sheffield Wednesday | 23 lata | 1,5 mln € | |
| Hamburger | 22 lata | 2 mln € | |
| Hamburger | 22 lata | 2 mln € | |
| Hamburger | 22 lata | 900 tys. € | |
| Hamburger | 21 lat | 400 tys. € | |
| Rangers | 21 lat | 250 tys. € | |
| Rangers | 20 lat | 50 tys. € | |
| Raith Rovers | 17 lat | 12,5 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Szkocja.
Wartość rynkowa: 1,5 mln €.
David Robert Bates w sezonie 2026-2027: 10 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
David Robert Bates w sezonie 2026-2027: 10 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 871. Średnia ocena: 6,9.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Süper Lig | Amedspor | 10 | 871 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Belgijska Pro League | Standard Liege | 18 | 1380 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Belgijska Pro League | Standard Liege | 9 | 777 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | Belgijska Pro League | KV Mechelen | 34 | 2784 | 2 | 0 | 6,9 |
| Puchar Belgii | KV Mechelen | 1 | 61 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Belgijska Pro League | KV Mechelen | 26 | 1914 | 2 | 0 |
| 6,5 |
| Puchar Belgii | KV Mechelen | 5 | 438 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | Scottish Premiership | Aberdeen | 33 | 2892 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Szkocji | Aberdeen | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Belgijska Pro League | Cercle Brugge | 19 | 1701 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Belgii | Cercle Brugge | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Puchar Ligi Angielskiej | Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2018-2019 | 2. Bundesliga | Hamburger | 25 | 1940 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Niemiec | Hamburger | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Mistrzostwa Europy | Rangers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Rangers | 11 | 824 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Szkocji | Rangers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Rangers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|