Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 2 mln € (16 gru 2021)
Ostatnia aktualizacja:
David – obecny klub: Vasco da Gama Saf. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Brazylia, Wiek: 30, Wzrost: 179 cm, Wartość rynkowa: 1,5 mln €. David w sezonie 2026: 28 meczów, 4 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił David, to Vasco da Gama Saf - RJ - Remo - PA; zawodnik spędził na boisku 65 minut. Data meczu: 10 października 2026.
Vasco da Gama Saf - RJ: mecze: 24, gole: 4, asysty: 1
Według dostępnych danych zespołu Vasco da Gama Saf - RJ za sezon 2026, David rozegrał 1107 minut i rozpoczął 13 meczów w podstawowym składzie.
Vasco da Gama Saf - RJ: mecze: 112, gole: 14, asysty: 9
São Paulo - SP: mecze: 39, gole: 5, asysty: 3
Internacional - RS: mecze: 39, gole: 2, asysty: 2
Fortaleza: mecze: 93, gole: 12, asysty: 7
Cruzeiro - MG: mecze: 67, gole: 3, asysty: 4
Vitória - BA: mecze: 52, gole: 8, asysty: 6
Powiązane strony: Vasco da Gama Saf, Wyniki na żywo
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Vasco da Gama Saf | 30 lat | 1,5 mln € | |
| Vasco da Gama Saf | 30 lat | 1,5 mln € | |
| Vasco da Gama Saf | 29 lat | 1,5 mln € | |
| Vasco da Gama Saf | 29 lat | 2 mln € | |
| Vasco da Gama Saf | 28 lat | 2 mln € | |
| Vasco da Gama Saf | 28 lat | 1,5 mln € | |
| São Paulo | 28 lat | 1,5 mln € | |
| São Paulo | 27 lat | 1,5 mln € | |
| São Paulo | 27 lat | 1,7 mln € | |
| Internacional | 27 lat | 2 mln € | |
| Internacional | 26 lat | 2 mln € | |
| Internacional | 26 lat | 2 mln € | |
| Fortaleza | 26 lat | 2 mln € | |
| Fortaleza | 25 lat | 1,3 mln € | |
| Fortaleza | 25 lat | 1,3 mln € | |
| Fortaleza | 24 lata | 1,2 mln € | |
| Fortaleza | 24 lata | 1,2 mln € | |
| Cruzeiro | 24 lata | 1,5 mln € | |
| Cruzeiro | 23 lata | 1,5 mln € | |
| Cruzeiro | 22 lata | 1,5 mln € | |
| Vitória | 22 lata | 1,5 mln € | |
| Vitória | 22 lata | 1,3 mln € | |
| Vitória | 21 lat | 500 tys. € | |
| Vitória | 20 lat | 500 tys. € | |
| Vitoria PE U20 | 20 lat | 550 tys. € | |
| Vitoria PE U20 | 19 lat | 250 tys. € | |
| Vitoria PE U20 | 19 lat | 75 tys. € |
David – wiek: 30 lat. Data urodzenia: 17 października 1995.
Pozycja: Napastnik.
David gra w klubie Vasco da Gama Saf.
David – wzrost: 179 cm.
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Brazylia.
Wartość rynkowa: 1,5 mln €.
David w sezonie 2026: 28 meczów, 4 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
David w sezonie 2026: 28 meczów, 4 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 1153. Średnia ocena: 6,7.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazylijska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 16 | 662 | 2 | 0 | 6,6 |
| Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 280 | 2 | 1 | 7,1 | |
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 186 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazylijski Campeonato Carioca A | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 25 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Brazylijska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 19 | 711 | 3 | 1 | 6,7 |
| Brazylijski Campeonato Carioca A | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 182 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Brazilian Cup |
| Vasco da Gama Saf - RJ |
| 3 |
| 27 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Brazylijska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 11 | 322 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 84 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Brazylijska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 6 | 467 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Brazylijska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 12 | 698 | 1 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijski Campeonato Carioca A | Vasco da Gama Saf - RJ | 10 | 488 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 4 | 257 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Brazylijska Serie A | São Paulo - SP | 20 | 640 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 8 | 555 | 1 | 1 | 6,8 | |
| Brazilian Cup | São Paulo - SP | 5 | 84 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 4 | 208 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Brazylijska Serie A | São Paulo - SP | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 17 | 664 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijski Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 6 | 418 | 2 | 0 | – | |
| Copa Sudamericana | Internacional - RS | 2 | 49 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Brazylijski Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 5 | 387 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Internacional - RS | 4 | 206 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 3 | 159 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Brazilian Cup | Internacional - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Fortaleza | 2 | 107 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brazylijska Serie A | Fortaleza | 32 | 1957 | 5 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fortaleza | 3 | 218 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Brazilian Copa do Nordeste | Fortaleza | 7 | 512 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fortaleza | 5 | 400 | 0 | 0 | – | |
| Brazylijska Serie A | Fortaleza | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Copa Sudamericana | Fortaleza | 2 | 135 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Fortaleza | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brazylijska Serie A | Fortaleza | 33 | 2513 | 6 | 5 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Brazilian Copa do Nordeste | Fortaleza | 6 | 403 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 23 | 1597 | 0 | 2 | 6,8 | |
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019 | Copa Libertadores | Cruzeiro - MG | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 25 | 1288 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 5 | 37 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Libertadores | Cruzeiro - MG | 4 | 51 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Brazylijski Campeonato Mineiro – Dywizja 1 | Cruzeiro - MG | 4 | 174 | 2 | 1 | 7,2 |
| 2017-2018 | Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 4 | 152 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Vitória - BA | 19 | 1512 | 4 | 3 | 6,7 |
| 2016-2017 | Brazylijska Serie A | Vitória - BA | 25 | 1495 | 3 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2016 | Brazylijska Serie A | Vitória - BA | 4 | 122 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Brazylijska Serie A | Vitória - BA | 4 | 109 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|