Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 1,3 mln € (18 sie 2022)
Ostatnia aktualizacja:
Dudu – obecny klub: Chapecoense. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Brazylia, Wiek: 29, Wzrost: 175 cm, Wartość rynkowa: 700 tys. €. Dudu w sezonie 2026: 2 mecze, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Dudu, to Chapecoense - Athletico Paranaense - PR; zawodnik spędził na boisku 45 minut. Data meczu: 13 października 2026.
Chapecoense: mecze: 2, gole: 0, asysty: 1
Według dostępnych danych zespołu Chapecoense za sezon 2026, Dudu rozegrał 116 minut i rozpoczął 2 mecze w podstawowym składzie.
Chapecoense: mecze: 2, gole: 0, asysty: 1
Athletico Paranaense - PR: mecze: 2, gole: 0, asysty: 0
Atletico Clube Goianiense: mecze: 122, gole: 2, asysty: 9
Criciuma: mecze: 15, gole: 0, asysty: 1
Fortaleza: mecze: 25, gole: 0, asysty: 1
do Recife: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Chapecoense, Wyniki na żywo
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Athletico Paranaense | 28 lat | 700 tys. € | |
| Atletico Clube Goianiense | 28 lat | 900 tys. € | |
| Athletico Paranaense | 28 lat | 1 mln € | |
| Criciuma | 27 lat | 1,3 mln € | |
| Fortaleza | 27 lat | 1,3 mln € | |
| Fortaleza | 26 lat | 1,3 mln € | |
| Fortaleza | 26 lat | 1,3 mln € | |
| Fortaleza | 26 lat | 1,3 mln € | |
| Fortaleza | 25 lat | 1,3 mln € | |
| Atletico Clube Goianiense | 25 lat | 1,3 mln € | |
| Atletico Clube Goianiense | 25 lat | 1,3 mln € | |
| Atletico Clube Goianiense | 24 lata | 1 mln € | |
| Atletico Clube Goianiense | 24 lata | 1 mln € | |
| Atletico Clube Goianiense | 23 lata | 850 tys. € | |
| Atletico Clube Goianiense | 23 lata | 850 tys. € | |
| Atletico Clube Goianiense | 23 lata | 550 tys. € | |
| Internacional | 22 lata | 100 tys. € | |
| Internacional | 21 lat | 300 tys. € | |
| Internacional | 20 lat | 300 tys. € | |
| Figueirense | 20 lat | 300 tys. € | |
| Figueirense | 20 lat | 300 tys. € |
Dudu – wiek: 29 lat. Data urodzenia: 30 maja 1997.
Pozycja: Obrońca.
Dudu gra w klubie Chapecoense.
Dudu – wzrost: 175 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Brazylia.
Wartość rynkowa: 700 tys. €.
Dudu w sezonie 2026: 2 mecze, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Dudu w sezonie 2026: 2 mecze, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 116. Średnia ocena: 6,8.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazylijska Serie A | Chapecoense | 2 | 116 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2025-2026 | Brazylijska Serie A | Athletico Paranaense - PR | 2 | 31 | 0 | 0 | 6,2 |
| Brazylijska Serie B | Atletico Clube Goianiense | 3 | 156 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025 | Brazylijska Serie B | Atletico Clube Goianiense | 8 | 506 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2024-2025 | Brazylijska Serie A | Criciuma | 3 | 95 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024 | Brazylijska Serie A | Criciuma | 12 | 653 |
| 0 |
| 1 |
| 6,7 |
| Brazylijska Serie A | Fortaleza | 3 | 16 | 0 | 0 | 6,3 |
| Copa Sudamericana | Fortaleza | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2023-2024 | Brazilian Copa do Nordeste | Fortaleza | 1 | 85 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Fortaleza | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Brazylijska Serie A | Fortaleza | 6 | 368 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Fortaleza | 3 | 255 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brazilian Cup | Fortaleza | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa Libertadores | Fortaleza | 2 | 24 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2022-2023 | Brazilian Copa do Nordeste | Fortaleza | 4 | 165 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fortaleza | 2 | 105 | 0 | 0 | – | |
| Brazylijska Serie A | Atletico Clube Goianiense | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Brazylijska Serie A | Atletico Clube Goianiense | 21 | 1570 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Atletico Clube Goianiense | 5 | 319 | 0 | 2 | 7,0 | |
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 2 | 129 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2021 | Brazylijska Serie A | Atletico Clube Goianiense | 31 | 2277 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 4 | 335 | 0 | 1 | – | |
| Copa Sudamericana | Atletico Clube Goianiense | 4 | 325 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brazylijska Serie A | Atletico Clube Goianiense | 32 | 2688 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 2 | 161 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Brazylijska Serie A | do Recife | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018 | Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 1 | 12 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2016 | Brazylijska Serie A | Figueirense | 2 | 174 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|