Reklama
Erik Sviatchenko – obecny klub: Port. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Dania, Wiek: 35, Wzrost: 184 cm, Wartość rynkowa: 400 tys. €. 2026-2027: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Port - Beijing Guoan (3 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 2,8 mln € (13 lut 2017)
Port: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Port za sezon 2026/27, Erik Sviatchenko rozegrał 28 minut i rozpoczął 0 meczów w podstawowym składzie.
Port: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0
Houston Dynamo: mecze: 96, gole: 4, asysty: 3
Midtjylland: mecze: 176, gole: 19, asysty: 9
Celtic: mecze: 21, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Port, Wyniki na żywo
Erik Sviatchenko – wiek: 35 lat. Data urodzenia: 4 października 1991.
Pozycja: Obrońca.
Erik Sviatchenko gra w klubie Port.
Erik Sviatchenko – wzrost: 184 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Dania.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Port | 34 lata | 400 tys. € | |
| Houston Dynamo | 34 lata | 500 tys. € | |
| Houston Dynamo | 34 lata | 600 tys. € | |
| Houston Dynamo | 33 lata | 800 tys. € | |
| Houston Dynamo | 33 lata | 1 mln € | |
| Houston Dynamo | 33 lata | 1,2 mln € | |
| Houston Dynamo | 32 lata | 1,2 mln € | |
| Houston Dynamo | 32 lata | 1,5 mln € | |
| Houston Dynamo | 31 lat | 1,5 mln € | |
| Midtjylland | 31 lat | 1,5 mln € | |
| Midtjylland | 30 lat | 1,5 mln € | |
| Midtjylland | 30 lat | 2 mln € | |
| Midtjylland | 29 lat | 2 mln € | |
| Midtjylland | 29 lat | 2 mln € | |
| Midtjylland | 28 lat | 2 mln € | |
| Midtjylland | 28 lat | 1,6 mln € | |
| Midtjylland | 28 lat | 2 mln € | |
| Midtjylland | 27 lat | 2 mln € | |
| Midtjylland | 27 lat | 2 mln € | |
| Midtjylland | 26 lat | 2 mln € | |
| Celtic | 25 lat | 2,8 mln € | |
| Celtic | 24 lata | 2,5 mln € | |
| Midtjylland | 23 lata | 2 mln € | |
| Midtjylland | 23 lata | 1,5 mln € | |
| Midtjylland | 22 lata | 1,5 mln € | |
| Midtjylland | 22 lata | 1,5 mln € | |
| Midtjylland | 21 lat | 700 tys. € | |
| Midtjylland | 20 lat | 600 tys. € | |
| Midtjylland | 19 lat | 400 tys. € | |
| Midtjylland | 19 lat | 300 tys. € | |
| Midtjylland | 18 lat | 200 tys. € | |
| Midtjylland | 18 lat | 150 tys. € | |
| Midtjylland U19 | 17 lat | 100 tys. € | |
| Midtjylland U19 | 17 lat | 50 tys. € |
Wartość rynkowa: 400 tys. €.
Erik Sviatchenko w sezonie 2026-2027: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Erik Sviatchenko w sezonie 2026-2027: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 388. Średnia ocena: 6,0.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Elitarna Liga Mistrzów AFC | Port | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,0 |
| Klubowe Mistrzostwa ASEAN | Port | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Thai League 1 | Port | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2026 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 8 | 462 | 0 | 0 | 6,5 |
| U.S. Open Cup | Houston Dynamo | 1 | 91 | 1 | 0 | 7,8 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 5 | 347 | 1 | 0 | 5,9 |
| 2025 | Major League Soccer |
| Houston Dynamo |
| 8 |
| 558 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 10 | 747 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 18 | 1536 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Mistrzów CONCACAF | Houston Dynamo | 3 | 158 | 1 | 0 | 7,2 | |
| U.S. Open Cup | Houston Dynamo | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 11 | 725 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| U.S. Open Cup | Houston Dynamo | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2023 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 19 | 1549 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 | |
| U.S. Open Cup | Houston Dynamo | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Houston Dynamo | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Duńska Superliga | Midtjylland | 16 | 1228 | 0 | 2 | 6,6 | |
| Liga Europy | Midtjylland | 6 | 494 | 2 | 0 | 6,7 | |
| Liga Mistrzów | Midtjylland | 3 | 300 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Puchar Danii | Midtjylland | 1 | 28 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | Duńska Superliga | Midtjylland | 25 | 1893 | 4 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | Midtjylland | 6 | 452 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Danii | Midtjylland | 5 | 301 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Liga Mistrzów | Midtjylland | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Liga Konferencji Europy | Midtjylland | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2020-2021 | Duńska Superliga | Midtjylland | 28 | 2500 | 3 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Mistrzów | Midtjylland | 9 | 809 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Duńska Superliga | Midtjylland | 29 | 2531 | 6 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | Midtjylland | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Duńska Superliga | Midtjylland | 26 | 2257 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Mistrzów | Midtjylland | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Duńska Superliga | Midtjylland | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Celtic | 16 | 1200 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Scottish Premiership | Celtic | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Duńska Superliga | Midtjylland | 1 | 69 | 0 | 0 | – |
| 2014-2015 | Duńska Superliga | Midtjylland | 5 | 159 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Duńska Superliga | Midtjylland | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Duńska Superliga | Midtjylland | 2 | 51 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Duńska Superliga | Midtjylland | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Duńska Superliga | Midtjylland | 3 | 156 | 0 | 0 | – |
|---|