
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Najwyższa: 10 mln € (18 gru 2023)
Ostatnia aktualizacja:
Facundo Pellistri – obecny klub: Panathinaikos. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Urugwaj, Wiek: 24, Wzrost: 174 cm, Wartość rynkowa: 5 mln €. Facundo Pellistri w sezonie 2026-2027: 9 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Facundo Pellistri, to India - Uruguay; zawodnik spędził na boisku 26 minut. Data meczu: 6 października 2026.
Panathinaikos: mecze: 2, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Panathinaikos za sezon 2026/27, Facundo Pellistri rozegrał 44 minuty i rozpoczął 0 meczów w podstawowym składzie.
Panathinaikos: mecze: 61, gole: 4, asysty: 5
Manchester United: mecze: 34, gole: 3, asysty: 2
Granada: mecze: 15, gole: 2, asysty: 1
Deportivo Alavés: mecze: 36, gole: 0, asysty: 0
Manchester United U23: mecze: 3, gole: 1, asysty: 0
West Ham United U23: mecze: 1, gole: 1, asysty: 0
Powiązane strony: Panathinaikos, Wyniki na żywo
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Panathinaikos | 24 lata | 5 mln € | |
| Panathinaikos | 24 lata | 6 mln € | |
| Panathinaikos | 23 lata | 7 mln € | |
| Panathinaikos | 23 lata | 8 mln € | |
| Panathinaikos | 22 lata | 10 mln € | |
| Man Utd | 22 lata | 10 mln € | |
| Granada | 22 lata | 8 mln € | |
| Man Utd | 21 lat | 10 mln € | |
| Man Utd | 21 lat | 8 mln € | |
| Man Utd | 21 lat | 6 mln € | |
| Man Utd | 20 lat | 3 mln € | |
| Alavés | 20 lat | 2,5 mln € | |
| Alavés | 20 lat | 2,5 mln € | |
| Alavés | 20 lat | 4 mln € | |
| Alavés | 19 lat | 6 mln € | |
| Man Utd | 18 lat | 7 mln € | |
| Penarol | 18 lat | 1,8 mln € | |
| Penarol | 18 lat | 2 mln € |
Facundo Pellistri – wiek: 24 lata. Data urodzenia: 20 grudnia 2001.
Pozycja: Napastnik.
Facundo Pellistri gra w klubie Panathinaikos.
Facundo Pellistri – wzrost: 174 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Urugwaj.
Wartość rynkowa: 5 mln €.
Facundo Pellistri w sezonie 2026-2027: 9 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Facundo Pellistri w sezonie 2026-2027: 9 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 390. Średnia ocena: 6,6.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Konferencji Europy UEFA | Panathinaikos | 5 | 193 | 0 | 0 | 6,5 |
| Greek Cup | Panathinaikos | 2 | 153 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Grecka Super League | Panathinaikos | 2 | 44 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2026 | Mecze towarzyskie reprezentacji | UrugwajReprezentacja | 2 | 32 | 0 | 1 | 6,1 |
| Eliminacje MŚ (CONMEBOL) | UrugwajReprezentacja | 2 | 156 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Grecka Super League | Panathinaikos | 8 | 320 | 0 | 2 |
| 6,4 |
| Liga Europy UEFA | Panathinaikos | 8 | 588 | 0 | 0 | 6,3 |
| Liga Mistrzów UEFA | Panathinaikos | 2 | 174 | 0 | 0 | 6,2 |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | UrugwajReprezentacja | 2 | 29 | 0 | 0 | 6,6 |
| Eliminacje MŚ (CONMEBOL) | UrugwajReprezentacja | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Grecka Super League | Panathinaikos | 24 | 1223 | 1 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Konferencji Europy UEFA | Panathinaikos | 7 | 346 | 2 | 0 | 6,6 | |
| Greek Cup | Panathinaikos | 3 | 172 | 1 | 0 | 6,3 | |
| Eliminacje MŚ (CONMEBOL) | UrugwajReprezentacja | 8 | 552 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2024 | Football Association Community Shield | Manchester United | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América | UrugwajReprezentacja | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | LaLiga | Granada | 15 | 1220 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Manchester United | 9 | 165 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Liga Mistrzów UEFA | Manchester United | 3 | 108 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup | Manchester United | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Cup | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Manchester United | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 | |
| Eliminacje MŚ (CONMEBOL) | UrugwajReprezentacja | 6 | 389 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Copa América | UrugwajReprezentacja | 5 | 372 | 1 | 1 | 6,8 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | UrugwajReprezentacja | 2 | 135 | 1 | 1 | 7,5 |
| 2022-2023 | Premier League | Manchester United | 4 | 60 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Manchester United | 3 | 120 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga Europy UEFA | Manchester United | 3 | 107 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Manchester United | 2 | 25 | 0 | 1 | 7,0 | |
| FA Cup | Manchester United | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Trophy | Deportivo Alavés | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Mistrzostwa Świata | UrugwajReprezentacja | 3 | 182 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | UrugwajReprezentacja | 2 | 135 | 0 | 2 | 7,4 | |
| Japanese Challenge Cup | UrugwajReprezentacja | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Eliminacje MŚ (CONMEBOL) | UrugwajReprezentacja | 2 | 137 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2021-2022 | Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Manchester United | 2 | 58 | 1 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Deportivo Alavés | 21 | 663 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa del Rey | Deportivo Alavés | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | UrugwajReprezentacja | 3 | 156 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Eliminacje MŚ (CONMEBOL) | UrugwajReprezentacja | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Copa Libertadores | Club Atlético Peñarol | 3 | 250 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|