Reklama
Ferdy Druijf – obecny klub: Almere City. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Holandia, Wiek: 28, Wzrost: 190 cm, Wartość rynkowa: 350 tys. €. 2026-2027: mecze: 12, gole: 8, asysty: 3. Ostatni zarejestrowany występ: RKC Waalwijk - Almere City (30 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 2 mln € (28 cze 2020)
Almere City: mecze: 11, gole: 8, asysty: 3
Według dostępnych danych zespołu Almere City za sezon 2026/27, Ferdy Druijf rozegrał 864 minuty i rozpoczął 10 meczów w podstawowym składzie.
Almere City: mecze: 47, gole: 21, asysty: 7
PEC Zwolle: mecze: 15, gole: 5, asysty: 2
Rapid Wien: mecze: 43, gole: 13, asysty: 6
KV Mechelen: mecze: 39, gole: 10, asysty: 4
AZ Alkmaar: mecze: 38, gole: 6, asysty: 0
AZ Alkmaar Youth: mecze: 12, gole: 4, asysty: 1
Powiązane strony: Almere City, Wyniki na żywo
Ferdy Druijf – wiek: 28 lat. Data urodzenia: 12 lutego 1998.
Pozycja: Napastnik.
Ferdy Druijf gra w klubie Almere City.
Ferdy Druijf – wzrost: 190 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Almere City | 28 lat | 350 tys. € | |
| Almere City | 28 lat | 300 tys. € | |
| Almere City | 27 lat | 300 tys. € | |
| Free Player | 27 lat | 350 tys. € | |
| Rapid Wien | 26 lat | 400 tys. € | |
| Rapid Wien | 26 lat | 500 tys. € | |
| PEC Zwolle | 26 lat | 1 mln € | |
| PEC Zwolle | 25 lat | 1 mln € | |
| Rapid Wien | 25 lat | 1 mln € | |
| Rapid Wien | 24 lata | 1,5 mln € | |
| Rapid Wien | 24 lata | 1,5 mln € | |
| Mechelen | 23 lata | 1,5 mln € | |
| Mechelen | 23 lata | 2 mln € | |
| AZ Alkmaar | 22 lata | 2 mln € | |
| AZ Alkmaar | 22 lata | 2 mln € | |
| AZ Alkmaar | 22 lata | 1,3 mln € | |
| AZ Alkmaar | 21 lat | 1,5 mln € | |
| AZ Alkmaar | 21 lat | 1,3 mln € | |
| NEC Nijmegen | 20 lat | 600 tys. € | |
| AZ Alkmaar U21 | 20 lat | 600 tys. € | |
| AZ Alkmaar U21 | 20 lat | 300 tys. € | |
| AZ Alkmaar U21 | 20 lat | 200 tys. € | |
| AZ Alkmaar U21 | 19 lat | 75 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Holandia.
Wartość rynkowa: 350 tys. €.
Ferdy Druijf w sezonie 2026-2027: 12 meczów, 8 goli i 3 asysty we wszystkich rozgrywkach.
Ferdy Druijf w sezonie 2026-2027: 12 meczów, 8 goli i 3 asysty we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 921. Średnia ocena: 7,6.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eerste Divisie | Almere City | 11 | 864 | 8 | 3 | 7,6 |
| Puchar Holandii | Almere City | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | Eerste Divisie | Almere City | 34 | 2455 | 13 | 4 | 7,0 |
| Puchar Holandii | Almere City | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 | Eredivisie | PEC Zwolle | 15 | 947 | 5 | 2 | 6,7 |
| 2022-2023 | Austriacka Bundesliga | Rapid Wien | 23 | 1003 | 3 | 6 | 6,7 |
| Puchar Austrii |
| Rapid Wien |
| 4 |
| 84 |
| 2 |
| 0 |
| 6,8 |
| Liga Konferencji Europy | Rapid Wien | 3 | 145 | 2 | 0 | 7,5 |
| 2021-2022 | Austriacka Bundesliga | Rapid Wien | 10 | 824 | 5 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Konferencji Europy | Rapid Wien | 2 | 159 | 1 | 0 | 7,5 | |
| Puchar Austrii | Rapid Wien | 1 | 35 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Belgijska Pro League | KV Mechelen | 13 | 497 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Belgii | KV Mechelen | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Belgijska Pro League | KV Mechelen | 21 | 1082 | 8 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Belgii | KV Mechelen | 3 | 169 | 1 | 0 | – | |
| Eredivisie | AZ Alkmaar | 9 | 111 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Liga Europy | AZ Alkmaar | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga Mistrzów | AZ Alkmaar | 2 | 64 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Eerste Divisie | AZ Alkmaar Youth | 3 | 219 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | AZ Alkmaar Youth | 9 | 756 | 4 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | AZ Alkmaar | 11 | 222 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Liga Europy | AZ Alkmaar | 7 | 184 | 3 | 0 | 7,2 | |
| Puchar Holandii | AZ Alkmaar | 2 | 104 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Eerste Divisie | NEC Nijmegen | 16 | 1436 | 11 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | AZ Alkmaar | 2 | 60 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Eredivisie | AZ Alkmaar | 3 | 81 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|