
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 4 mln € (1 lis 2022)
Ostatnia aktualizacja:
Florian Sotoca – obecny klub: Lens. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Francja, Wiek: 35, Wzrost: 187 cm, Wartość rynkowa: 1,2 mln €. Florian Sotoca w sezonie 2026-2027: 4 mecze, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Florian Sotoca, to Lens - Lyon; zawodnik spędził na boisku 69 minut. Data meczu: 9 października 2026.
Lens: mecze: 3, gole: 1, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Lens za sezon 2026/27, Florian Sotoca rozegrał 90 minut i rozpoczął 1 mecz w podstawowym składzie.
Lens: mecze: 254, gole: 37, asysty: 27
Grenoble: mecze: 39, gole: 11, asysty: 4
Montpellier Hérault: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Lens, Wyniki na żywo
Florian Sotoca – wiek: 35 lat. Data urodzenia: 25 października 1990.
Pozycja: Napastnik.
Florian Sotoca gra w klubie Lens.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Lens | 35 lat | 1,2 mln € | |
| Lens | 35 lat | 1,5 mln € | |
| Lens | 34 lata | 2 mln € | |
| Lens | 34 lata | 2,5 mln € | |
| Lens | 33 lata | 3 mln € | |
| Lens | 33 lata | 3,5 mln € | |
| Lens | 32 lata | 4 mln € | |
| Lens | 32 lata | 4 mln € | |
| Lens | 31 lat | 3,5 mln € | |
| Lens | 31 lat | 2,5 mln € | |
| Lens | 31 lat | 2,5 mln € | |
| Lens | 30 lat | 2,5 mln € | |
| Lens | 30 lat | 2,5 mln € | |
| Lens | 30 lat | 1,8 mln € | |
| Lens | 29 lat | 1,2 mln € | |
| Lens | 29 lat | 1,2 mln € | |
| Lens | 29 lat | 1,5 mln € | |
| Grenoble | 28 lat | 1,3 mln € | |
| Grenoble | 28 lat | 1 mln € | |
| Grenoble | 28 lat | 700 tys. € | |
| Montpellier | 25 lat | 150 tys. € | |
| Montpellier | 24 lata | 150 tys. € | |
| Montpellier | 24 lata | 150 tys. € |
Florian Sotoca – wzrost: 187 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Francja.
Wartość rynkowa: 1,2 mln €.
Florian Sotoca w sezonie 2026-2027: 4 mecze, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Florian Sotoca w sezonie 2026-2027: 4 mecze, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 105. Średnia ocena: 7,0.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ligue 1 | Lens | 3 | 90 | 1 | 0 | 7,0 |
| Liga Mistrzów UEFA | Lens | 1 | 15 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025-2026 | Ligue 1 | Lens | 26 | 494 | 1 | 0 | 6,6 |
| Coupe de France | Lens | 4 | 249 | 1 | 1 | 7,2 | |
| 2024-2025 | Ligue 1 | Lens | 31 | 1797 | 1 | 1 | 6,6 |
| Liga Konferencji Europy UEFA | Lens | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Coupe de France | Lens |
| 1 |
| 1 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Lens | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Ligue 1 | Lens | 32 | 2602 | 7 | 6 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Mistrzów UEFA | Lens | 6 | 468 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Liga Europy UEFA | Lens | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Coupe de France | Lens | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Lens | 1 | 85 | 1 | 0 | 7,9 |
| 2022-2023 | Ligue 1 | Lens | 38 | 3062 | 7 | 9 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Lens | 4 | 154 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Ligue 1 | Lens | 35 | 2485 | 6 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Lens | 2 | 108 | 0 | 0 | – | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Lens | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Ligue 1 | Lens | 33 | 2422 | 8 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Lens | 2 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ligue 2 | Lens | 25 | 1966 | 1 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Ligue Coupe | Lens | 2 | 112 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | Ligue 2 | Lens | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | Grenoble | 36 | 2970 | 11 | 4 | 7,0 |
| 2017-2018 | Championnat National | Grenoble | 2 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | Grenoble | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2015-2016 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|