Reklama
George James McEachran – obecny klub: Chesterfield. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Anglia, Wiek: 26, Wzrost: 172 cm, Wartość rynkowa: 275 tys. €. 2026-2027: mecze: 16, gole: 0, asysty: 1. Ostatni zarejestrowany występ: Chesterfield - Yeovil Town (7 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 300 tys. € (25 lis 2025)
Chesterfield: mecze: 14, gole: 0, asysty: 1
Według dostępnych danych zespołu Chesterfield za sezon 2026/27, George James McEachran rozegrał 1118 minut i rozpoczął 14 meczów w podstawowym składzie.
Chesterfield: mecze: 16, gole: 0, asysty: 1
Grimsby Town: mecze: 92, gole: 2, asysty: 2
Swindon Town: mecze: 58, gole: 1, asysty: 6
Chelsea U23: mecze: 33, gole: 6, asysty: 2
Chelsea U21: mecze: 9, gole: 0, asysty: 1
MVV Maastricht: mecze: 1, gole: 0, asysty: 1
Powiązane strony: Chesterfield, Wyniki na żywo
George James McEachran – wiek: 26 lat. Data urodzenia: 30 sierpnia 2000.
Pozycja: Pomocnik.
George James McEachran gra w klubie Chesterfield.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|
| Grimsby Town | 25 lat | 275 tys. € | |
| Grimsby Town | 25 lat | 300 tys. € | |
| Grimsby Town | 24 lata | 275 tys. € | |
| Grimsby Town | 24 lata | 250 tys. € | |
| Swindon Town | 23 lata | 250 tys. € | |
| Swindon Town | 23 lata | 225 tys. € | |
| Swindon Town | 22 lata | 200 tys. € | |
| Swindon Town | 22 lata | 175 tys. € | |
| MVV Maastricht | 20 lat | 100 tys. € | |
| Cambuur Leeuwarden | 19 lat | 25 tys. € |
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Anglia.
Wartość rynkowa: 275 tys. €.
George James McEachran w sezonie 2026-2027: 16 meczów, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
George James McEachran w sezonie 2026-2027: 16 meczów, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 1215. Średnia ocena: 6,5.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Chesterfield | 14 | 1118 | 0 | 1 | 6,5 |
| Puchar Anglii | Chesterfield | 1 | 7 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Chesterfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | League Two | Grimsby Town | 36 | 2415 | 0 | 2 | 6,5 |
| Puchar Ligi Angielskiej | Grimsby Town | 3 | 221 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Puchar Anglii | Grimsby Town | 2 | 174 | 0 | 0 | 6,5 | |
| EFL Trophy | Grimsby Town |
| 2 |
| 87 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2024-2025 | League Two | Grimsby Town | 44 | 3357 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Grimsby Town | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Grimsby Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Puchar Anglii | Grimsby Town | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | League Two | Swindon Town | 39 | 2611 | 1 | 5 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Swindon Town | 2 | 99 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Puchar Anglii | Swindon Town | 1 | 41 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | League Two | Swindon Town | 16 | 1305 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Premier League 2 | Chelsea U23 | 17 | 1448 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Chelsea U21 | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2020-2021 | Premier League 2 | Chelsea U23 | 13 | 1137 | 4 | 1 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | MVV Maastricht | 1 | 63 | 0 | 1 | – | |
| EFL Trophy | Chelsea U21 | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | Cambuur Leeuwarden | 2 | 51 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 2 | Chelsea U23 | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| EFL Trophy | Chelsea U21 | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Europejska Liga Młodzieżowa | Chelsea U19 | 3 | 270 | 1 | 1 | 8,0 |
| 2018-2019 | Europejska Liga Młodzieżowa | Chelsea U19 | 4 | 312 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|