Reklama
Hakan Çalhanoğlu – obecny klub: Inter. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Turcja, Wiek: 32, Wzrost: 178 cm, Wartość rynkowa: 16 mln €. 2026-2027: mecze: 12, gole: 3, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Feyenoord - Inter Milan (3 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 45 mln € (4 cze 2024)
Inter Milan: mecze: 8, gole: 3, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Inter Milan za sezon 2026/27, Hakan Çalhanoğlu rozegrał 404 minuty i rozpoczął 5 meczów w podstawowym składzie.
Inter Milan: mecze: 244, gole: 55, asysty: 43
Milan: mecze: 164, gole: 29, asysty: 39
Bayer 04 Leverkusen: mecze: 63, gole: 9, asysty: 10
Hamburger: mecze: 12, gole: 0, asysty: 0
Karlsruher: mecze: 9, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Inter, Wyniki na żywo
Hakan Çalhanoğlu – wiek: 32 lata. Data urodzenia: 8 lutego 1994.
Pozycja: Pomocnik.
Hakan Çalhanoğlu gra w klubie Inter.
Hakan Çalhanoğlu – wzrost: 178 cm.
Preferowana noga: Prawa.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Inter | 32 lata | 16 mln € | |
| Inter | 32 lata | 18 mln € | |
| Inter | 31 lat | 22 mln € | |
| Inter | 31 lat | 25 mln € | |
| Inter | 31 lat | 30 mln € | |
| Inter | 31 lat | 35 mln € | |
| Inter | 30 lat | 40 mln € | |
| Inter | 30 lat | 45 mln € | |
| Inter | 29 lat | 40 mln € | |
| Inter | 29 lat | 40 mln € | |
| Inter | 28 lat | 35 mln € | |
| Inter | 28 lat | 35 mln € | |
| Inter | 27 lat | 35 mln € | |
| Inter | 27 lat | 30 mln € | |
| Milan | 27 lat | 35 mln € | |
| Milan | 26 lat | 35 mln € | |
| Milan | 26 lat | 30 mln € | |
| Milan | 26 lat | 23 mln € | |
| Milan | 26 lat | 14,5 mln € | |
| Milan | 25 lat | 18 mln € | |
| Milan | 25 lat | 18 mln € | |
| Milan | 25 lat | 20 mln € | |
| Milan | 24 lata | 22 mln € | |
| Milan | 24 lata | 27 mln € | |
| Milan | 24 lata | 22 mln € | |
| Milan | 23 lata | 17,5 mln € | |
| Bayer Leverkusen | 23 lata | 20 mln € | |
| Bayer Leverkusen | 22 lata | 20 mln € | |
| Bayer Leverkusen | 22 lata | 18 mln € | |
| Bayer Leverkusen | 22 lata | 18 mln € | |
| Bayer Leverkusen | 22 lata | 18 mln € | |
| Bayer Leverkusen | 21 lat | 18 mln € | |
| Bayer Leverkusen | 20 lat | 18 mln € | |
| Bayer Leverkusen | 20 lat | 15 mln € | |
| Bayer Leverkusen | 20 lat | 12 mln € | |
| Hamburger | 20 lat | 7 mln € | |
| Hamburger | 19 lat | 4 mln € | |
| Karlsruher | 19 lat | 3 mln € | |
| Karlsruher | 18 lat | 2,5 mln € | |
| Karlsruher | 18 lat | 2 mln € | |
| Karlsruher | 18 lat | 1 mln € | |
| Karlsruher | 18 lat | 300 tys. € | |
| Karlsruher | 17 lat | 150 tys. € |
Obywatelstwo: Turcja.
Wartość rynkowa: 16 mln €.
Hakan Çalhanoğlu w sezonie 2026-2027: 12 meczów, 3 gole i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Hakan Çalhanoğlu w sezonie 2026-2027: 12 meczów, 3 gole i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 647. Średnia ocena: 7,2.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A | Inter Milan | 8 | 404 | 3 | 0 | 7,3 |
| Liga Mistrzów | Inter Milan | 4 | 243 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2026 | Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Inter Milan | 3 | 110 | 0 | 0 | 7,3 |
| Eliminacje MŚ (Europa) | TurcjaReprezentacja | 7 | 560 | 1 | 4 | 7,4 | |
| Mistrzostwa Świata | TurcjaReprezentacja | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | TurcjaReprezentacja | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 |
|---|
| Serie A |
| Inter Milan |
| 22 |
| 1649 |
| 9 |
| 4 |
| 7,5 |
| Liga Mistrzów | Inter Milan | 6 | 338 | 1 | 2 | 7,3 |
| Puchar Włoch | Inter Milan | 2 | 148 | 2 | 1 | 8,1 |
| 2024-2025 | Serie A | Inter Milan | 29 | 1961 | 5 | 6 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Mistrzów | Inter Milan | 12 | 835 | 4 | 2 | 7,2 | |
| Puchar Włoch | Inter Milan | 4 | 181 | 2 | 0 | 7,5 | |
| Superpuchar Włoch | Inter Milan | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Inter Milan | 2 | 91 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Liga Narodów | TurcjaReprezentacja | 7 | 476 | 2 | 0 | 7,0 |
| 2024 | Mistrzostwa Europy | TurcjaReprezentacja | 10 | 892 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2023-2024 | Serie A | Inter Milan | 32 | 2576 | 13 | 3 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Mistrzów | Inter Milan | 6 | 513 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Inter Milan | 3 | 210 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Superpuchar Włoch | Inter Milan | 2 | 171 | 1 | 0 | 7,6 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | TurcjaReprezentacja | 5 | 383 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Serie A | Inter Milan | 33 | 2375 | 3 | 6 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Mistrzów | Inter Milan | 12 | 807 | 1 | 2 | 7,0 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Inter Milan | 3 | 178 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Puchar Włoch | Inter Milan | 3 | 237 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Superpuchar Włoch | Inter Milan | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Liga Narodów | TurcjaReprezentacja | 4 | 287 | 2 | 1 | 7,6 | |
| Eliminacje ME | TurcjaReprezentacja | 1 | 38 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022 | Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Inter Milan | 4 | 249 | 1 | 2 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliminacje MŚ (Europa) | TurcjaReprezentacja | 7 | 573 | 1 | 2 | 7,6 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | TurcjaReprezentacja | 1 | 80 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2021-2022 | Serie A | Inter Milan | 34 | 2509 | 7 | 12 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Mistrzów | Inter Milan | 6 | 419 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Puchar Włoch | Inter Milan | 5 | 313 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Inter Milan | 4 | 228 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Superpuchar Włoch | Inter Milan | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | TurcjaReprezentacja | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Eliminacje MŚ (Europa) | TurcjaReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020-2021 | Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Inter Milan | 1 | 59 | 1 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Milan | 33 | 2625 | 4 | 9 | 7,1 | |
| Liga Europy | Milan | 9 | 649 | 5 | 2 | 6,6 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Milan | 2 | 128 | 0 | 1 | 7,4 | |
| Puchar Włoch | Milan | 1 | 44 | 0 | 0 | 7,7 | |
| Liga Narodów | TurcjaReprezentacja | 5 | 445 | 1 | 1 | 6,9 | |
| Mistrzostwa Europy | TurcjaReprezentacja | 3 | 266 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Eliminacje MŚ (Europa) | TurcjaReprezentacja | 3 | 213 | 2 | 3 | 8,1 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | TurcjaReprezentacja | 1 | 69 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2020 | Mistrzostwa Europy | TurcjaReprezentacja | 6 | 361 | 0 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2019-2020 | Serie A | Milan | 35 | 2718 | 9 | 9 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Włoch | Milan | 3 | 185 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Mistrzostwa Europy | TurcjaReprezentacja | 2 | 177 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Serie A | Milan | 36 | 2897 | 3 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | Milan | 5 | 315 | 1 | 3 | 7,3 | |
| Puchar Włoch | Milan | 4 | 244 | 0 | 1 | 7,3 | |
| International Champions Cup | Milan | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Superpuchar Włoch | Milan | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Mistrzostwa Europy | TurcjaReprezentacja | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,9 | |
| Liga Narodów | TurcjaReprezentacja | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Serie A | Milan | 31 | 2174 | 6 | 7 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | Milan | 3 | 207 | 1 | 1 | 7,4 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Bayer 04 Leverkusen | 15 | 1217 | 6 | 5 | 7,2 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Bayer 04 Leverkusen | 31 | 2263 | 3 | 5 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga | Bayer 04 Leverkusen | 17 | 1125 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Bundesliga | Hamburger | 12 | 646 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | 2. Bundesliga | Karlsruher | 9 | 597 | 0 | 0 | – |
|---|