Reklama
Harry Darling – obecny klub: Norwich City. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Anglia, Wiek: 31, Wzrost: 180 cm, Wartość rynkowa: 4 mln €. 2026-2027: mecze: 8, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Charlton Athletic - Norwich City (24 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 4 mln € (27 maj 2026)
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
Norwich City: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Norwich City za sezon 2026/27, Harry Darling rozegrał 276 minut i rozpoczął 3 mecze w podstawowym składzie.
Norwich City: mecze: 46, gole: 1, asysty: 1
Swansea City: mecze: 112, gole: 12, asysty: 6
Milton Keynes Dons: mecze: 73, gole: 10, asysty: 1
Cambridge United: mecze: 49, gole: 3, asysty: 2
Powiązane strony: Norwich City, Wyniki na żywo
Harry Darling – wiek: 31 lat. Data urodzenia: 10 lipca 1995.
Pozycja: Obrońca.
Harry Darling gra w klubie Norwich City.
Harry Darling – wzrost: 180 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Anglia.
| Norwich City |
| 26 lat |
| 4 mln € |
| Norwich City | 26 lat | 3,5 mln € |
| Swansea City | 25 lat | 3,5 mln € |
| Swansea City | 25 lat | 2,5 mln € |
| Swansea City | 24 lata | 2 mln € |
| Swansea City | 24 lata | 2 mln € |
| Swansea City | 23 lata | 1,8 mln € |
| Swansea City | 23 lata | 1,2 mln € |
| Swansea City | 22 lata | 1,2 mln € |
Wartość rynkowa: 4 mln €.
Harry Darling w sezonie 2026-2027: 8 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Harry Darling w sezonie 2026-2027: 8 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 476. Średnia ocena: 6,5.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Norwich City | 5 | 276 | 0 | 0 | 6,5 |
| Puchar Ligi Angielskiej | Norwich City | 3 | 200 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Championship | Norwich City | 35 | 3016 | 1 | 0 | 6,7 |
| Puchar Ligi Angielskiej | Norwich City | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Puchar Anglii | Norwich City | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,4 | |
| 2024-2025 | Championship | Swansea City | 39 | 3337 | 5 | 3 | 7,0 |
| 2023-2024 |
| Swansea City |
| 38 |
| 2960 |
| 3 |
| 2 |
| 6,7 |
| Puchar Ligi Angielskiej | Swansea City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Championship | Swansea City | 31 | 2293 | 4 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Swansea City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Swansea City | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | League One | Milton Keynes Dons | 43 | 3748 | 7 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Milton Keynes Dons | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Puchar Anglii | Milton Keynes Dons | 2 | 209 | 2 | 0 | 7,3 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Milton Keynes Dons | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2020-2021 | League One | Milton Keynes Dons | 23 | 2070 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Milton Keynes Dons | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| League Two | Cambridge United | 16 | 1331 | 0 | 1 | 6,2 | |
| EFL Trophy | Cambridge United | 4 | 360 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | League Two | Cambridge United | 22 | 1861 | 2 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Cambridge United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Cambridge United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Puchar Anglii | Cambridge United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | League Two | Cambridge United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|