Reklama
Jakub Janetzký – obecny klub: Zbrojovka. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Czechy, Wiek: 29, Wzrost: 181 cm, Wartość rynkowa: 200 tys. €. 2026-2027: mecze: 11, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno (31 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 325 tys. € (9 cze 2017)
Zbrojovka Brno: mecze: 11, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Zbrojovka Brno za sezon 2026/27, Jakub Janetzký rozegrał 634 minuty i rozpoczął 6 meczów w podstawowym składzie.
Zbrojovka Brno: mecze: 11, gole: 0, asysty: 0
Zlín: mecze: 145, gole: 11, asysty: 6
Slezský Opava: mecze: 8, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Zbrojovka, Wyniki na żywo
Jakub Janetzký – wiek: 29 lat. Data urodzenia: 12 czerwca 1997.
Pozycja: Pomocnik.
Jakub Janetzký gra w klubie Zbrojovka.
Jakub Janetzký – wzrost: 181 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Czechy.
Wartość rynkowa: 200 tys. €.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Zbrojovka | 28 lat | 200 tys. € | |
| Zbrojovka | 28 lat | 200 tys. € | |
| Zbrojovka | 28 lat | 200 tys. € | |
| Zbrojovka | 27 lat | 200 tys. € | |
| Zbrojovka | 27 lat | 200 tys. € | |
| Zlín | 26 lat | 225 tys. € | |
| Zlín | 26 lat | 275 tys. € | |
| Zlín | 26 lat | 200 tys. € | |
| Zlín | 25 lat | 250 tys. € | |
| Zlín | 25 lat | 250 tys. € | |
| Zlín | 24 lata | 250 tys. € | |
| Zlín | 24 lata | 300 tys. € | |
| Zlín | 23 lata | 300 tys. € | |
| Zlín | 23 lata | 300 tys. € | |
| Zlín | 22 lata | 300 tys. € | |
| Opava | 22 lata | 300 tys. € | |
| Opava | 21 lat | 300 tys. € | |
| Opava | 21 lat | 250 tys. € | |
| Opava | 21 lat | 250 tys. € | |
| Jablonec | 20 lat | 300 tys. € | |
| Opava | 19 lat | 325 tys. € | |
| Opava | 19 lat | 275 tys. € | |
| Opava | 19 lat | 225 tys. € | |
| Opava | 19 lat | 100 tys. € |
Jakub Janetzký w sezonie 2026-2027: 11 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Jakub Janetzký w sezonie 2026-2027: 11 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 634. Średnia ocena: 6,3.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Czeska 1. liga | Zbrojovka Brno | 11 | 634 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Czeska 1. liga | Zlín | 30 | 2344 | 4 | 1 | 6,5 |
| Puchar Czech | Zlín | 2 | 204 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Czeska 1. liga | Zlín | 28 | 2010 | 2 | 1 | 6,3 |
| Puchar Czech | Zlín | 1 | 14 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | Czeska 1. liga | Zlín | 31 | 1671 | 2 | 4 | 6,5 |
| Puchar Czech |
| 1 |
| 118 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2020-2021 | Czeska 1. liga | Zlín | 31 | 1521 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Czeska 1. liga | Zlín | 20 | 985 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Czech | Zlín | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Czeska 1. liga | Slezský Opava | 8 | 507 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|