Reklama
James Bree – obecny klub: Southampton. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Anglia, Wiek: 28, Wzrost: 178 cm, Wartość rynkowa: 2,5 mln €. 2026-2027: mecze: 15, gole: 2, asysty: 1. Ostatni zarejestrowany występ: Southampton - Queens Park Rangers (31 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 3 mln € (26 paź 2022)
Southampton: mecze: 13, gole: 2, asysty: 1
Według dostępnych danych zespołu Southampton za sezon 2026/27, James Bree rozegrał 1124 minuty i rozpoczął 12 meczów w podstawowym składzie.
Southampton: mecze: 93, gole: 9, asysty: 6
Charlton Athletic: mecze: 23, gole: 2, asysty: 3
Luton Town: mecze: 142, gole: 2, asysty: 15
Ipswich Town: mecze: 14, gole: 0, asysty: 1
Aston Villa: mecze: 24, gole: 0, asysty: 0
Barnsley: mecze: 20, gole: 0, asysty: 2
Powiązane strony: Southampton, Wyniki na żywo
James Bree – wiek: 28 lat. Data urodzenia: 11 grudnia 1997.
Pozycja: Obrońca.
James Bree gra w klubie Southampton.
James Bree – wzrost: 178 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Southampton | 28 lat | 2,5 mln € | |
| Charlton Athletic | 27 lat | 2,5 mln € | |
| Southampton | 27 lat | 2,5 mln € | |
| Southampton | 27 lat | 2,5 mln € | |
| Southampton | 26 lat | 2,2 mln € | |
| Southampton | 26 lat | 2,2 mln € | |
| Southampton | 25 lat | 2 mln € | |
| Luton Town | 24 lata | 3 mln € | |
| Luton Town | 24 lata | 2,5 mln € | |
| Luton Town | 23 lata | 2 mln € | |
| Luton Town | 23 lata | 1,2 mln € | |
| Luton Town | 23 lata | 1,1 mln € | |
| Luton Town | 22 lata | 1,2 mln € | |
| Luton Town | 22 lata | 1,2 mln € | |
| Luton Town | 22 lata | 1,5 mln € | |
| Aston Villa | 21 lat | 1 mln € | |
| Aston Villa | 20 lat | 1 mln € | |
| Aston Villa | 20 lat | 1,5 mln € | |
| Aston Villa | 19 lat | 1,5 mln € | |
| Aston Villa | 19 lat | 1,5 mln € | |
| Barnsley | 18 lat | 250 tys. € | |
| Barnsley | 18 lat | 200 tys. € | |
| Barnsley | 17 lat | 75 tys. € | |
| Barnsley | 17 lat | 75 tys. € | |
| Barnsley | 16 lat | 50 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Anglia.
Wartość rynkowa: 2,5 mln €.
James Bree w sezonie 2026-2027: 15 meczów, 2 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
James Bree w sezonie 2026-2027: 15 meczów, 2 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 1304. Średnia ocena: 6,9.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Southampton | 13 | 1124 | 2 | 1 | 6,8 |
| Puchar Ligi Angielskiej | Southampton | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Championship | Southampton | 20 | 1659 | 2 | 2 | 6,9 |
| Puchar Anglii | Southampton | 4 | 286 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Championship | Charlton Athletic | 22 | 1674 | 2 | 3 | 6,7 | |
| Puchar Anglii | Charlton Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | Premier League |
| Southampton |
| 17 |
| 1073 |
| 0 |
| 1 |
| 6,3 |
| Puchar Ligi Angielskiej | Southampton | 4 | 331 | 2 | 0 | 6,8 |
| Puchar Anglii | Southampton | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | Championship | Southampton | 19 | 1083 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Southampton | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Premier League 2 (dywizja 1) | Southampton | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Southampton | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Premier League | Southampton | 5 | 368 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 2 (dywizja 1) | Southampton | 3 | 270 | 2 | 0 | 6,9 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Southampton | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 | |
| Championship | Luton Town | 27 | 2430 | 0 | 4 | 6,7 | |
| Puchar Anglii | Luton Town | 2 | 179 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Championship | Luton Town | 44 | 3912 | 1 | 6 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Luton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Championship | Luton Town | 24 | 1600 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Luton Town | 2 | 119 | 0 | 2 | 6,9 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Luton Town | 1 | 85 | 0 | 0 | 8,0 |
| 2019-2020 | Championship | Luton Town | 38 | 2956 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Luton Town | 2 | 135 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Puchar Anglii | Luton Town | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship | Ipswich Town | 14 | 1170 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Aston Villa | 8 | 578 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Puchar Anglii | Aston Villa | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Aston Villa | 1 | 7 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2017-2018 | Championship | Aston Villa | 7 | 495 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Aston Villa | 7 | 323 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Barnsley | 19 | 1595 | 0 | 2 | 6,3 |
| 2013-2014 | Championship | Barnsley | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
|---|