Reklama
James Pantemis – obecny klub: Portland Timbers. Pozycja: Bramkarz, Narodowość: Kanada, Wiek: 29, Wzrost: 191 cm, Wartość rynkowa: 1 mln €. 2026: mecze: 25, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Portland Timbers - Houston Dynamo (2 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 1 mln € (10 gru 2025)
Portland Timbers: mecze: 33, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Portland Timbers za sezon 2026, James Pantemis rozegrał 2970 minut i rozpoczął 33 mecze w podstawowym składzie.
Portland Timbers: mecze: 74, gole: 0, asysty: 0
Montreal Impact: mecze: 42, gole: 0, asysty: 0
Valour: mecze: 7, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Portland Timbers, Wyniki na żywo
James Pantemis – wiek: 29 lat. Data urodzenia: 21 lutego 1997.
Pozycja: Bramkarz.
James Pantemis gra w klubie Portland Timbers.
James Pantemis – wzrost: 191 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Kanada.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Portland Timbers | 29 lat | 1 mln € | |
| Portland Timbers | 28 lat | 1 mln € | |
| Portland Timbers | 28 lat | 800 tys. € | |
| Portland Timbers | 27 lat | 400 tys. € | |
| Portland Timbers | 27 lat | 400 tys. € | |
| Montreal Impact | 26 lat | 400 tys. € | |
| Montreal Impact | 26 lat | 400 tys. € | |
| Montreal Impact | 25 lat | 400 tys. € | |
| Montreal Impact | 25 lat | 400 tys. € | |
| Montreal Impact | 24 lata | 400 tys. € | |
| Montreal Impact | 24 lata | 200 tys. € | |
| Montreal Impact | 23 lata | 200 tys. € | |
| Montreal Impact | 22 lata | 100 tys. € | |
| Montreal Impact | 22 lata | 100 tys. € | |
| Montreal Impact | 21 lat | 50 tys. € | |
| Montreal Impact | 21 lat | 50 tys. € | |
| Montreal Impact | 21 lat | 50 tys. € |
James Pantemis w sezonie 2026: 25 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
James Pantemis w sezonie 2026: 25 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 2250. Średnia ocena: 6,8.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Portland Timbers | 25 | 2250 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Portland Timbers | 19 | 1710 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2025 | Major League Soccer | Portland Timbers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 |
| Leagues Cup | Portland Timbers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Portland Timbers | 13 | 1170 | 0 | 0 | 7,3 |
| Leagues Cup | Portland Timbers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,8 | |
| 2024 |
|---|
| Major League Soccer |
| Portland Timbers |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Portland Timbers | 11 | 940 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023 | Major League Soccer | Montreal Impact | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | Major League Soccer | Montreal Impact | 8 | 713 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022 | Major League Soccer | Montreal Impact | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Kanady | Montreal Impact | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Montreal Impact | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021 | Major League Soccer | Montreal Impact | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kwalifikacje olimpijskie (CONCACAF) | KanadaReprezentacja | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Montreal Impact | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kwalifikacje olimpijskie (CONCACAF) | Montreal Impact | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Kanadyjska Premier League | Valour | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Major League Soccer | Montreal Impact | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanadyjska Premier League | Valour | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Puchar Kanady | Montreal Impact | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|