Reklama
Joe Rafferty – obecny klub: Rotherham United. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Irlandia, Wiek: 33, Wzrost: 180 cm, Wartość rynkowa: 200 tys. €. 2026-2027: mecze: 10, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Swindon Town - Rotherham United (31 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 700 tys. € (14 paź 2020)
Rotherham United: mecze: 7, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Rotherham United za sezon 2026/27, Joe Rafferty rozegrał 391 minut i rozpoczął 4 mecze w podstawowym składzie.
Rotherham United: mecze: 102, gole: 4, asysty: 3
Portsmouth: mecze: 68, gole: 0, asysty: 7
Preston North End: mecze: 73, gole: 2, asysty: 3
Rochdale: mecze: 43, gole: 2, asysty: 3
Powiązane strony: Rotherham United, Wyniki na żywo
Joe Rafferty – wiek: 33 lata. Data urodzenia: 6 października 1993.
Pozycja: Obrońca.
Joe Rafferty gra w klubie Rotherham United.
Joe Rafferty – wzrost: 180 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Irlandia.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Rotherham United | 32 lata | 200 tys. € | |
| Rotherham United | 32 lata | 250 tys. € | |
| Rotherham United | 31 lat | 275 tys. € | |
| Rotherham United | 31 lat | 275 tys. € | |
| Portsmouth | 30 lat | 350 tys. € | |
| Portsmouth | 30 lat | 350 tys. € | |
| Portsmouth | 29 lat | 300 tys. € | |
| Portsmouth | 29 lat | 400 tys. € | |
| Preston North End | 28 lat | 300 tys. € | |
| Preston North End | 28 lat | 500 tys. € | |
| Preston North End | 27 lat | 700 tys. € | |
| Preston North End | 27 lat | 700 tys. € | |
| Preston North End | 27 lat | 700 tys. € | |
| Preston North End | 26 lat | 475 tys. € | |
| Preston North End | 26 lat | 600 tys. € | |
| Preston North End | 26 lat | 500 tys. € | |
| Preston North End | 25 lat | 250 tys. € | |
| Preston North End | 25 lat | 200 tys. € | |
| Rochdale | 22 lata | 125 tys. € | |
| Rochdale | 21 lat | 125 tys. € | |
| Rochdale | 21 lat | 75 tys. € |
Wartość rynkowa: 200 tys. €.
Joe Rafferty w sezonie 2026-2027: 10 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Joe Rafferty w sezonie 2026-2027: 10 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 585. Średnia ocena: 6,3.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Rotherham United | 7 | 391 | 0 | 0 | 6,3 |
| EFL Trophy | Rotherham United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Rotherham United | 1 | 14 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2025-2026 | League One | Rotherham United | 42 | 3320 | 3 | 2 | 6,2 |
| EFL Trophy | Rotherham United | 4 | 205 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Rotherham United | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | League One |
| Rotherham United |
| 39 |
| 3384 |
| 1 |
| 1 |
| 6,4 |
| EFL Trophy | Rotherham United | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,5 |
| Puchar Anglii | Rotherham United | 1 | 70 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | League One | Portsmouth | 39 | 3281 | 0 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Portsmouth | 2 | 84 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Puchar Anglii | Portsmouth | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2022-2023 | League One | Portsmouth | 25 | 2227 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Portsmouth | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | Championship | Preston North End | 5 | 218 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Preston North End | 3 | 255 | 1 | 1 | 6,6 |
| 2020-2021 | Championship | Preston North End | 22 | 1333 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Preston North End | 3 | 200 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Preston North End | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Anglii | Preston North End | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Championship | Preston North End | 29 | 2477 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Preston North End | 3 | 191 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Puchar Anglii | Preston North End | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship | Preston North End | 5 | 427 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Rochdale | 21 | 1859 | 0 | 2 | 6,4 | |
| EFL Trophy | Rochdale | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,5 | |
| Puchar Anglii | Rochdale | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | League One | Rochdale | 12 | 975 | 1 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2016-2017 | League One | Rochdale | 8 | 517 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|