Reklama
Joel Grodowski – obecny klub: Arminia Bielefeld. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Niemcy, Wiek: 28, Wzrost: 185 cm, Wartość rynkowa: 900 tys. €. 2026-2027: mecze: 11, gole: 8, asysty: 1. Ostatni zarejestrowany występ: Arminia Bielefeld - Eintracht Braunschweig (30 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 900 tys. € (28 wrz 2026)
Arminia Bielefeld: mecze: 10, gole: 7, asysty: 1
Według dostępnych danych zespołu Arminia Bielefeld za sezon 2026/27, Joel Grodowski rozegrał 852 minuty i rozpoczął 10 meczów w podstawowym składzie.
Arminia Bielefeld: mecze: 64, gole: 25, asysty: 7
Preußen Münster: mecze: 72, gole: 19, asysty: 5
Verl: mecze: 47, gole: 7, asysty: 3
Powiązane strony: Arminia Bielefeld, Wyniki na żywo
Joel Grodowski – wiek: 28 lat. Data urodzenia: 30 listopada 1997.
Pozycja: Napastnik.
Joel Grodowski gra w klubie Arminia Bielefeld.
Joel Grodowski – wzrost: 185 cm.
Preferowana noga: Obie.
Obywatelstwo: Niemcy.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Arminia Bielefeld | 28 lat | 900 tys. € | |
| Arminia Bielefeld | 28 lat | 750 tys. € | |
| Arminia Bielefeld | 28 lat | 750 tys. € | |
| Arminia Bielefeld | 27 lat | 600 tys. € | |
| Arminia Bielefeld | 27 lat | 600 tys. € | |
| Preußen Münster | 27 lat | 700 tys. € | |
| Preußen Münster | 26 lat | 700 tys. € | |
| Preußen Münster | 26 lat | 450 tys. € | |
| Preußen Münster | 26 lat | 250 tys. € | |
| Verl | 25 lat | 225 tys. € | |
| Verl | 25 lat | 175 tys. € | |
| Verl | 24 lata | 175 tys. € | |
| Verl | 24 lata | 125 tys. € | |
| Verl | 24 lata | 125 tys. € | |
| Preußen Münster | 23 lata | 125 tys. € | |
| Preußen Münster | 23 lata | 125 tys. € | |
| Preußen Münster | 23 lata | 100 tys. € | |
| Preußen Münster | 22 lata | 75 tys. € | |
| Preußen Münster | 22 lata | 50 tys. € | |
| Preußen Münster | 21 lat | 50 tys. € |
Joel Grodowski w sezonie 2026-2027: 11 meczów, 8 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Joel Grodowski w sezonie 2026-2027: 11 meczów, 8 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 972. Średnia ocena: 7,2.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 2. Bundesliga | Arminia Bielefeld | 10 | 852 | 7 | 1 | 7,2 |
| Puchar Niemiec | Arminia Bielefeld | 1 | 120 | 1 | 0 | 7,7 | |
| 2025-2026 | 2. Bundesliga | Arminia Bielefeld | 31 | 1975 | 12 | 2 | 6,7 |
| Puchar Niemiec | Arminia Bielefeld | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | 3. Liga | Arminia Bielefeld | 17 | 1208 | 5 | 4 | 7,0 |
| Puchar Niemiec | Arminia Bielefeld | 3 | 165 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2. Bundesliga |
| Preußen Münster |
| 15 |
| 882 |
| 1 |
| 2 |
| 6,5 |
| Puchar Niemiec | Preußen Münster | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | 3. Liga | Preußen Münster | 36 | 2604 | 17 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Niemiec | Preußen Münster | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | 3. Liga | Verl | 33 | 1889 | 6 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | 3. Liga | Verl | 13 | 515 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Verl | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Regionalliga | Preußen Münster | 4 | 200 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | 3. Liga | Preußen Münster | 15 | 252 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|