Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 600 tys. € (4 cze 2025)
Ostatnia aktualizacja:
John Pulskamp – obecny klub: Sporting Kansas City. Pozycja: Bramkarz, Narodowość: Stany Zjednoczone, Wiek: 25, Wzrost: 188 cm, Wartość rynkowa: 600 tys. €. John Pulskamp w sezonie 2026: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił John Pulskamp, to Chicago Fire - Sporting Kansas City; zawodnik spędził na boisku 90 minut. Data meczu: 26 kwietnia 2026.
Sporting Kansas City: mecze: 9, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Sporting Kansas City za sezon 2026, John Pulskamp rozegrał 810 minut i rozpoczął 9 meczów w podstawowym składzie.
Sporting Kansas City: mecze: 88, gole: 0, asysty: 2
Sporting Kansas CityReserves: mecze: 28, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Sporting Kansas City, Wyniki na żywo
John Pulskamp – wiek: 25 lat. Data urodzenia: 19 kwietnia 2001.
Pozycja: Bramkarz.
John Pulskamp gra w klubie Sporting Kansas City.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Sporting Kansas City | 25 lat | 600 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 24 lata | 600 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 24 lata | 600 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 23 lata | 400 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 23 lata | 500 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 22 lata | 500 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 22 lata | 500 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 21 lat | 500 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 21 lat | 250 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 20 lat | 250 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 20 lat | 250 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 19 lat | 100 tys. € | |
| Sporting Kansas City | 19 lat | 100 tys. € | |
| Sporting Kansas City Reserve | 18 lat | 100 tys. € |
John Pulskamp – wzrost: 188 cm.
Obywatelstwo: Stany Zjednoczone.
Wartość rynkowa: 600 tys. €.
John Pulskamp w sezonie 2026: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
John Pulskamp w sezonie 2026: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 450. Średnia ocena: 6,3.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,4 |
| United States Open Cup | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 13 | 1170 | 0 | 0 | 6,3 |
| Puchar Mistrzów CONCACAF | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 19 |
| 1710 |
| 0 |
| 2 |
| 6,5 |
| Puchar Mistrzów CONCACAF | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Sporting Kansas City | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Leagues Cup | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Leagues Cup | Sporting Kansas City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| MLS Next Pro | Sporting Kansas CityReserves | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Sporting Kansas City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Leagues Cup | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | Stany ZjednoczoneReprezentacja | 3 | 147 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | MLS Next Pro | Sporting Kansas CityReserves | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Sporting Kansas City | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Sporting Kansas City | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 4 | 307 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Sporting Kansas City | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Leagues Cup | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| MLS Next Pro | Sporting Kansas CityReserves | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,8 | |
| USL Championship | Sporting Kansas CityReserves | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2021 | USL Championship | Sporting Kansas CityReserves | 8 | 720 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Sporting Kansas City | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2020-2021 | USL Championship | Sporting Kansas CityReserves | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Sporting Kansas City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020 | USL Championship | Sporting Kansas CityReserves | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|