Reklama
Jonny Smith – obecny klub: Rochdale. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Anglia, Wiek: 29, Wzrost: 178 cm, Wartość rynkowa: 175 tys. €. 2026-2027: mecze: 7, gole: 1, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Rochdale - Swindon Town (3 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 300 tys. € (28 lip 2022)
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
Rochdale: mecze: 7, gole: 1, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Rochdale za sezon 2026/27, Jonny Smith rozegrał 193 minuty i rozpoczął 3 mecze w podstawowym składzie.
Rochdale: mecze: 7, gole: 1, asysty: 0
Gillingham: mecze: 10, gole: 1, asysty: 0
Wigan Athletic: mecze: 77, gole: 10, asysty: 9
Burton Albion: mecze: 86, gole: 12, asysty: 10
Swindon Town: mecze: 20, gole: 2, asysty: 1
Oldham Athletic: mecze: 31, gole: 11, asysty: 6
Powiązane strony: Rochdale, Wyniki na żywo
Jonny Smith – wiek: 29 lat. Data urodzenia: 28 lipca 1997.
Pozycja: Pomocnik.
Jonny Smith gra w klubie Rochdale.
Jonny Smith – wzrost: 178 cm.
| Gillingham |
| 28 lat |
| 175 tys. € |
| Gillingham | 28 lat | 200 tys. € |
| Wigan Athletic | 27 lat | 250 tys. € |
| Wigan Athletic | 27 lat | 225 tys. € |
| Wigan Athletic | 26 lat | 225 tys. € |
| Wigan Athletic | 26 lat | 275 tys. € |
| Burton | 25 lat | 300 tys. € |
| Burton | 25 lat | 300 tys. € |
| Burton | 25 lat | 300 tys. € |
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Anglia.
Wartość rynkowa: 175 tys. €.
Jonny Smith w sezonie 2026-2027: 7 meczów, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Jonny Smith w sezonie 2026-2027: 7 meczów, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 193. Średnia ocena: 6,6.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Rochdale | 7 | 193 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | League Two | Gillingham | 9 | 356 | 1 | 0 | 6,4 |
| EFL Trophy | Gillingham | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Wigan Athletic | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,7 | |
| League One | Wigan Athletic | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | League One | Wigan Athletic | 36 | 1767 | 3 | 4 | 6,7 |
| Puchar Anglii | Wigan Athletic |
| 4 |
| 277 |
| 3 |
| 2 |
| 7,4 |
| EFL Trophy | Wigan Athletic | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | League One | Wigan Athletic | 27 | 1160 | 3 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Wigan Athletic | 4 | 279 | 1 | 1 | 7,1 | |
| Puchar Anglii | Wigan Athletic | 2 | 13 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | League One | Burton Albion | 32 | 1902 | 3 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Burton Albion | 3 | 252 | 1 | 0 | 6,8 | |
| EFL Trophy | Burton Albion | 2 | 88 | 1 | 0 | 7,5 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Burton Albion | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | League One | Burton Albion | 29 | 1900 | 4 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Burton Albion | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| EFL Trophy | Burton Albion | 1 | 18 | 1 | 0 | – | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Burton Albion | 1 | 78 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | League One | Burton Albion | 16 | 1184 | 2 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Swindon Town | 16 | 1038 | 1 | 1 | 6,1 | |
| EFL Trophy | Swindon Town | 3 | 206 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Swindon Town | 1 | 40 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | League Two | Oldham Athletic | 27 | 2185 | 9 | 6 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Oldham Athletic | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Oldham Athletic | 2 | 164 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | League Two | Tranmere Rovers | 7 | 218 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|