Reklama
Liam Gordon – obecny klub: Gillingham. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Szkocja, Wiek: 30, Wzrost: 178 cm, Wartość rynkowa: 250 tys. €. 2026-2027: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Gillingham - Walsall (15 sierpnia 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 550 tys. € (30 gru 2021)
Gillingham: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Gillingham za sezon 2026/27, Liam Gordon rozegrał 37 minut i rozpoczął 1 mecz w podstawowym składzie.
Gillingham: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Motherwell: mecze: 57, gole: 2, asysty: 1
St Johnstone: mecze: 189, gole: 4, asysty: 3
St. Johnstone U21: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Gillingham, Wyniki na żywo
Liam Gordon – wiek: 30 lat. Data urodzenia: 26 stycznia 1996.
Pozycja: Obrońca.
Liam Gordon gra w klubie Gillingham.
Liam Gordon – wzrost: 178 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Szkocja.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Motherwell | 30 lat | 250 tys. € | |
| Motherwell | 30 lat | 350 tys. € | |
| Motherwell | 29 lat | 400 tys. € | |
| Motherwell | 29 lat | 400 tys. € | |
| Motherwell | 29 lat | 450 tys. € | |
| Motherwell | 28 lat | 500 tys. € | |
| Saint Johnstone | 28 lat | 500 tys. € | |
| Saint Johnstone | 27 lat | 500 tys. € | |
| Saint Johnstone | 27 lat | 500 tys. € | |
| Saint Johnstone | 26 lat | 500 tys. € | |
| Saint Johnstone | 26 lat | 500 tys. € | |
| Saint Johnstone | 25 lat | 550 tys. € | |
| Saint Johnstone | 25 lat | 500 tys. € | |
| Saint Johnstone | 24 lata | 400 tys. € | |
| Saint Johnstone | 24 lata | 300 tys. € | |
| Saint Johnstone | 24 lata | 200 tys. € | |
| Saint Johnstone | 23 lata | 200 tys. € | |
| Saint Johnstone | 22 lata | 150 tys. € | |
| Saint Johnstone | 22 lata | 150 tys. € | |
| Saint Johnstone | 22 lata | 50 tys. € | |
| Saint Johnstone | 20 lat | 50 tys. € |
Wartość rynkowa: 250 tys. €.
Liam Gordon w sezonie 2026-2027: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Liam Gordon w sezonie 2026-2027: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 37. Średnia ocena: 6,4.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Gillingham | 1 | 37 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Scottish Premiership | Motherwell | 17 | 993 | 1 | 0 | 6,9 |
| Puchar Ligi Szkockiej | Motherwell | 5 | 405 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Puchar Szkocji | Motherwell | 2 | 138 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | Scottish Premiership | Motherwell | 27 | 2316 | 1 | 1 | 6,5 |
| Puchar Ligi Szkockiej | Motherwell | 6 | 570 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2023-2024 |
| St Johnstone |
| 32 |
| 2650 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Puchar Ligi Szkockiej | St Johnstone | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,2 |
| Puchar Szkocji | St Johnstone | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Scottish Premiership | St Johnstone | 32 | 2638 | 2 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Szkocji | St Johnstone | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Szkocki Challenge Cup | St. Johnstone U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Scottish Premiership | St Johnstone | 33 | 2865 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | St Johnstone | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Szkocji | St Johnstone | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Ligi Szkockiej | St Johnstone | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga Konferencji Europy | St Johnstone | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Scottish Premiership | St Johnstone | 36 | 3156 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Szkockiej | St Johnstone | 7 | 669 | 0 | 1 | – | |
| Puchar Szkocji | St Johnstone | 5 | 480 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Scottish Premiership | St Johnstone | 16 | 1392 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Szkocji | St Johnstone | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Scottish Premiership | St Johnstone | 10 | 779 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Scottish Premiership | St Johnstone | 5 | 345 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|