Reklama
Luiz Antônio – obecny klub: Hong Linh Ha Tinh. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Brazylia, Wiek: 35, Wzrost: 184 cm, Wartość rynkowa: 175 tys. €. 2024-2025: mecze: 5, gole: 2, asysty: 1. Ostatni zarejestrowany występ: Persatuan Sepakbola Makassar - CLB Thanh Hoa (5 lutego 2025).
Ostatnia aktualizacja:
Najwyższa: 2,5 mln € (31 sty 2015)
Hong Linh Ha Tinh: mecze: 6, gole: 2, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Hong Linh Ha Tinh za sezon 2026/27, Luiz Antônio rozegrał 540 minut i rozpoczął 6 meczów w podstawowym składzie.
CLB Thanh Hoa: mecze: 5, gole: 2, asysty: 1
Brusque: mecze: 26, gole: 0, asysty: 0
Lamphun Warriors: mecze: 13, gole: 1, asysty: 2
Ajman: mecze: 12, gole: 2, asysty: 2
Baniyas Club: mecze: 11, gole: 3, asysty: 0
Al-Shabab: mecze: 29, gole: 3, asysty: 1
Powiązane strony: Hong Linh Ha Tinh, Wyniki na żywo
Luiz Antônio – wiek: 35 lat. Data urodzenia: 11 marca 1991.
Pozycja: Obrońca.
Luiz Antônio gra w klubie Hong Linh Ha Tinh.
Luiz Antônio – wzrost: 184 cm.
| 31 lat |
| 400 tys. € |
| Free Player | 30 lat | 800 tys. € |
| Ajman | 30 lat | 1 mln € |
| Free Player | 29 lat | 1 mln € |
| Baniyas Club | 29 lat | 1,2 mln € |
| Baniyas Club | 28 lat | 1,5 mln € |
| Al Shabab | 28 lat | 1,2 mln € |
| Al Shabab | 27 lat | 1,2 mln € |
| Chapecoense | 27 lat | 1,5 mln € |
| Chapecoense | 26 lat | 1,8 mln € |
| Bahia | 25 lat | 1,4 mln € |
| Bahia | 25 lat | 1,4 mln € |
| Recife PE | 25 lat | 1,5 mln € |
| Flamengo | 24 lata | 1,8 mln € |
| Flamengo | 24 lata | 1,8 mln € |
| Flamengo | 23 lata | 2,5 mln € |
| Flamengo | 23 lata | 1,8 mln € |
| Flamengo | 21 lat | 1 mln € |
| Flamengo | 21 lat | 750 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Brazylia.
Wartość rynkowa: 175 tys. €.
Luiz Antônio w sezonie 2024-2025: 5 meczów, 2 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Luiz Antônio w sezonie 2024-2025: 5 meczów, 2 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 446. Średnia ocena: 8,1.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Klubowe Mistrzostwa ASEAN | CLB Thanh Hoa | 5 | 446 | 2 | 1 | 8,1 |
| 2023-2024 | Wietnamska V.League 1 | Brusque | 2 | 166 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Thai League 1 | Lamphun Warriors | 13 | 979 | 1 | 2 | 6,7 |
| Brazylijska Serie B | Brusque | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2022 | Brazylijska Serie B | Brusque | 16 | 814 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Brazylijski Campeonato Catarinense – Dywizja 1 | Brusque | 4 | 258 | 0 |
| 0 |
| – |
| Brazylijska Serie B | Brusque | 3 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Emiracka Pro League | Ajman | 12 | 1071 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Emiracka Pro League | Baniyas Club | 9 | 720 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Prezydenta Emiratów | Baniyas Club | 2 | 113 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Saudyjska Pro League | Al-Shabab | 29 | 2553 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2018 | Brazylijska Serie A | Chapecoense | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Brazylijska Serie A | Chapecoense | 12 | 747 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2017 | Brazylijska Serie A | Chapecoense | 9 | 512 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Brazylijska Serie A | Chapecoense | 13 | 1024 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2016 | Brazylijska Serie A | Sport Recife | 2 | 75 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2015-2016 | Brazylijska Serie A | Sport Recife | 2 | 42 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,4 |
| 2015 | Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 10 | 425 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 14 | 620 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014 | Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 6 | 428 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2013-2014 | Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 14 | 641 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013 | Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 7 | 326 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012 | Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Brazylijska Serie A | Flamengo - RJ | 3 | 204 | 0 | 0 | – |
|---|