Reklama
Pozycja: Obrońca, Narodowość: Holandia, Wiek: 37, Wzrost: 185 cm. 2021-2022: mecze: 11, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: PEC Zwolle - AZ Alkmaar (10 kwietnia 2022).
Ostatnia aktualizacja:
Brak danych
Najwyższa: 1,5 mln € (14 lip 2016)
PEC Zwolle: mecze: 11, gole: 0, asysty: 0
Cincinnati: mecze: 24, gole: 0, asysty: 0
Vitesse Arnhem: mecze: 40, gole: 3, asysty: 3
Powiązane strony: Wyniki na żywo
Maikel van der Werff – wiek: 37 lat. Data urodzenia: 22 kwietnia 1989.
Pozycja: Obrońca.
Maikel van der Werff – wzrost: 185 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Holandia.
Maikel van der Werff w sezonie 2021-2022: 11 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| PEC Zwolle | 33 lata | 350 tys. € | |
| Cincinnati | 32 lata | 350 tys. € | |
| Cincinnati | 32 lata | 500 tys. € | |
| Cincinnati | 31 lat | 600 tys. € | |
| Cincinnati | 31 lat | 600 tys. € | |
| Cincinnati | 30 lat | 600 tys. € | |
| Cincinnati | 30 lat | 750 tys. € | |
| Vitesse Arnhem | 30 lat | 900 tys. € | |
| Vitesse Arnhem | 29 lat | 900 tys. € | |
| Vitesse Arnhem | 29 lat | 900 tys. € | |
| Vitesse Arnhem | 28 lat | 1 mln € | |
| Vitesse Arnhem | 28 lat | 1 mln € | |
| Vitesse Arnhem | 28 lat | 1,5 mln € | |
| Vitesse Arnhem | 27 lat | 1,3 mln € | |
| Vitesse Arnhem | 27 lat | 1,5 mln € | |
| Vitesse Arnhem | 26 lat | 1,3 mln € | |
| Vitesse Arnhem | 26 lat | 1 mln € | |
| PEC Zwolle | 25 lat | 750 tys. € | |
| PEC Zwolle | 25 lat | 400 tys. € | |
| PEC Zwolle | 24 lata | 300 tys. € | |
| PEC Zwolle | 24 lata | 300 tys. € | |
| Volendam | 21 lat | 200 tys. € | |
| Volendam | 21 lat | 100 tys. € | |
| Volendam | 19 lat | 50 tys. € |
Maikel van der Werff w sezonie 2021-2022: 11 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 496. Średnia ocena: 6,4.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2022 | Eredivisie | PEC Zwolle | 11 | 496 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Cincinnati | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2020 | Major League Soccer | Cincinnati | 12 | 883 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Major League Soccer | Cincinnati | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019 | Major League Soccer | Cincinnati | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Eredivisie | Vitesse Arnhem | 26 | 2215 | 3 |
| 2 |
| 6,5 |
| Liga Europy | Vitesse Arnhem | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| Puchar Holandii | Vitesse Arnhem | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Eredivisie | Vitesse Arnhem | 11 | 454 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|