Brak danych
Najwyższa: 700 tys. € (3 cze 2013)
Ostatnia aktualizacja:
Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Austria, Wiek: 33, Wzrost: 182 cm. Marcel Ziegl w sezonie 2023-2024: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Marcel Ziegl, to Ried - Dornbirn; zawodnik spędził na boisku 5 minut. Data meczu: 25 maja 2024.
Ried: mecze: 205, gole: 8, asysty: 5
Powiązane strony: Wyniki na żywo
Marcel Ziegl – wiek: 33 lata. Data urodzenia: 20 grudnia 1992.
Pozycja: Pomocnik.
Marcel Ziegl – wzrost: 182 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Austria.
Marcel Ziegl w sezonie 2023-2024: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Ried | 31 lat | 75 tys. € | |
| Ried | 30 lat | 150 tys. € | |
| Ried | 30 lat | 200 tys. € | |
| Ried | 30 lat | 300 tys. € | |
| Ried | 29 lat | 400 tys. € | |
| Ried | 29 lat | 400 tys. € | |
| Ried | 28 lat | 400 tys. € | |
| Ried | 28 lat | 375 tys. € | |
| Ried | 28 lat | 350 tys. € | |
| Ried | 27 lat | 350 tys. € | |
| Ried | 26 lat | 300 tys. € | |
| Ried | 26 lat | 300 tys. € | |
| Ried | 25 lat | 300 tys. € | |
| Ried | 25 lat | 400 tys. € | |
| Ried | 24 lata | 400 tys. € | |
| Ried | 24 lata | 400 tys. € | |
| Ried | 24 lata | 700 tys. € | |
| Ried | 23 lata | 650 tys. € | |
| Ried | 23 lata | 650 tys. € | |
| Ried | 22 lata | 700 tys. € | |
| Ried | 22 lata | 700 tys. € | |
| Ried | 21 lat | 700 tys. € | |
| Ried | 21 lat | 700 tys. € | |
| Ried | 20 lat | 700 tys. € | |
| Ried | 19 lat | 600 tys. € | |
| Ried | 19 lat | 600 tys. € | |
| Ried | 19 lat | 450 tys. € | |
| Ried | 19 lat | 300 tys. € | |
| Ried | 18 lat | 300 tys. € | |
| Ried | 17 lat | 250 tys. € | |
| Ried | 17 lat | 300 tys. € | |
| Ried | 16 lat | 225 tys. € | |
| Ried | 16 lat | 125 tys. € | |
| Ried | 16 lat | 50 tys. € |
Marcel Ziegl w sezonie 2023-2024: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 5.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Austriacka 2. Liga | Ried | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Austriacka Bundesliga | Ried | 13 | 885 | 0 | 0 | 6,4 |
| Austrian Cup | Ried | 3 | 193 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Austriacka 3. Liga | Ried | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | Austriacka Bundesliga | Ried | 26 | 2209 | 1 | 1 | 6,5 |
| Austrian Cup | Ried | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2020-2021 | Austriacka Bundesliga |
| Ried |
| 32 |
| 2682 |
| 2 |
| 1 |
| 6,1 |
| Austrian Cup | Ried | 3 | 286 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Austriacka 2. Liga | Ried | 25 | 2250 | 2 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Ried | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Austriacka 2. Liga | Ried | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | Austriacka Bundesliga | Ried | 30 | 2432 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Austriacka Bundesliga | Ried | 16 | 1099 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Austriacka Bundesliga | Ried | 17 | 1325 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2013-2014 | Austriacka Bundesliga | Ried | 4 | 232 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Austriacka Bundesliga | Ried | 9 | 615 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Austriacka Bundesliga | Ried | 9 | 478 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Austriacka Bundesliga | Ried | 4 | 41 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Austriacka Bundesliga | Ried | 3 | 224 | 0 | 0 | – |
|---|