Reklama
Marciel – obecny klub: Ninh Binh. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Brazylia, Wiek: 31, Wzrost: 186 cm, Wartość rynkowa: 275 tys. €. 2024: mecze: 6, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Guarani SP - Santo Andre (15 lutego 2024).
Ostatnia aktualizacja:
Brak danych
Santo Andre: mecze: 9, gole: 0, asysty: 0
Centro Sportivo Alagoano: mecze: 6, gole: 0, asysty: 0
SER Caxias: mecze: 13, gole: 0, asysty: 0
Remo - PA: mecze: 14, gole: 0, asysty: 0
Nautico (PE): mecze: 30, gole: 1, asysty: 0
Juventude: mecze: 30, gole: 0, asysty: 1
Powiązane strony: Ninh Binh, Wyniki na żywo
Marciel – wiek: 31 lat. Data urodzenia: 8 marca 1995.
Pozycja: Pomocnik.
Marciel gra w klubie Ninh Binh.
Marciel – wzrost: 186 cm.
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Brazylia.
Wartość rynkowa: 275 tys. €.
Marciel w sezonie 2024: 6 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Marciel w sezonie 2024: 6 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 328. Średnia ocena: 6,2.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Brazylijski Campeonato Paulista A1 | Santo Andre | 6 | 328 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Brazylijski Campeonato Paulista A1 | Santo Andre | 3 | 240 | 0 | 0 | 6,5 |
| Brazylijska Serie C | Centro Sportivo Alagoano | 2 | 67 | 0 | 0 | – | |
| 2023 | Brazylijski Campeonato Gaúcho | SER Caxias | 4 | 229 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Brazylijska Serie C | Centro Sportivo Alagoano | 4 | 139 | 0 | 0 | – |
| Brazylijski Campeonato Gaúcho | SER Caxias | 9 | 503 | 0 |
| 0 |
| – |
| Brazylijska Serie C | Remo - PA | 1 | 37 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Puchar Brazylii | Remo - PA | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021-2022 | Brazylijska Serie C | Remo - PA | 11 | 524 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Brazylii | Remo - PA | 1 | 70 | 0 | 0 | – | |
| Brazylijska Serie B | Nautico (PE) | 8 | 164 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Brazylijska Serie B | Nautico (PE) | 12 | 448 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Brazylijska Serie B | Nautico (PE) | 8 | 409 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijski Campeonato Pernambucano | Nautico (PE) | 2 | 69 | 0 | 0 | – | |
| Brazylijska Serie B | Juventude | 16 | 574 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Puchar Brazylii | Juventude | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brazylijska Serie B | Juventude | 6 | 164 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Brazylii | Juventude | 4 | 134 | 0 | 0 | – | |
| Brazylijski Campeonato Gaúcho | Juventude | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Puchar Brazylii | Juventude | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijski Campeonato Gaúcho | Juventude | 1 | 62 | 0 | 0 | – | |
| Brazylijska Serie B | Vitória - BA | 1 | 60 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2019 | Brazylijski Campeonato Paulista A1 | Osasco Sporting | 4 | 179 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Brazylijska Serie B | Vitória - BA | 6 | 529 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie B | Osasco Sporting | 13 | 1112 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Brazylijski Campeonato Paulista A1 | Osasco Sporting | 3 | 30 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018 | Brazylijska Serie B | Osasco Sporting | 4 | 342 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijski Campeonato Paulista A1 | Ponte Preta | 2 | 150 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Brazylijska Serie B | Ponte Preta | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Brazylijski Campeonato Paulista A1 | Ponte Preta | 8 | 514 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie B | Ponte Preta | 5 | 371 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017 | Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 3 | 263 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016 | Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Brazylijska Serie A | Botafogo - RJ | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015 | Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 4 | 235 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|