Reklama
Marcus Harness – obecny klub: Huddersfield Town. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Irlandia, Wiek: 30, Wzrost: 182 cm, Wartość rynkowa: 750 tys. €. 2026-2027: mecze: 17, gole: 1, asysty: 2. Ostatni zarejestrowany występ: Huddersfield Town - Luton Town (3 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 800 tys. € (8 cze 2023)
Huddersfield Town: mecze: 14, gole: 1, asysty: 2
Według dostępnych danych zespołu Huddersfield Town za sezon 2026/27, Marcus Harness rozegrał 713 minut i rozpoczął 8 meczów w podstawowym składzie.
Huddersfield Town: mecze: 68, gole: 9, asysty: 8
Derby County: mecze: 42, gole: 4, asysty: 4
Ipswich Town: mecze: 89, gole: 12, asysty: 6
Portsmouth: mecze: 132, gole: 29, asysty: 22
Burton Albion: mecze: 35, gole: 3, asysty: 5
Powiązane strony: Huddersfield Town, Wyniki na żywo
Marcus Harness – wiek: 30 lat. Data urodzenia: 24 lutego 1996.
Pozycja: Napastnik.
Marcus Harness gra w klubie Huddersfield Town.
Marcus Harness – wzrost: 182 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Huddersfield Town | 30 lat | 750 tys. € | |
| Huddersfield Town | 29 lat | 750 tys. € | |
| Derby County | 29 lat | 800 tys. € | |
| Derby County | 28 lat | 800 tys. € | |
| Ipswich | 28 lat | 800 tys. € | |
| Ipswich | 27 lat | 800 tys. € | |
| Ipswich | 27 lat | 800 tys. € | |
| Ipswich | 27 lat | 600 tys. € | |
| Ipswich | 26 lat | 600 tys. € | |
| Burton | 21 lat | 100 tys. € | |
| Burton | 20 lat | 100 tys. € | |
| Burton | 20 lat | 50 tys. € |
Obywatelstwo: Irlandia.
Wartość rynkowa: 750 tys. €.
Marcus Harness w sezonie 2026-2027: 17 meczów, 1 gol i 2 asysty we wszystkich rozgrywkach.
Marcus Harness w sezonie 2026-2027: 17 meczów, 1 gol i 2 asysty we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 907. Średnia ocena: 6,6.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Huddersfield Town | 14 | 713 | 1 | 2 | 6,6 |
| EFL Trophy | Huddersfield Town | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Huddersfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | League One | Huddersfield Town | 44 | 3279 | 7 | 6 | 6,5 |
| EFL Trophy | Huddersfield Town | 4 | 296 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Huddersfield Town | 2 | 76 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Anglii |
| 1 |
| 86 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2024-2025 | Championship | Derby County | 41 | 2361 | 4 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Derby County | 1 | 120 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Premier League | Ipswich Town | 2 | 44 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Ipswich Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Championship | Ipswich Town | 34 | 966 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Ipswich Town | 4 | 278 | 0 | 3 | 6,6 | |
| Puchar Anglii | Ipswich Town | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | League One | Ipswich Town | 40 | 1905 | 6 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Ipswich Town | 3 | 152 | 0 | 0 | 6,3 | |
| EFL Trophy | Ipswich Town | 3 | 142 | 2 | 0 | 7,4 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Ipswich Town | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | League One | Portsmouth | 40 | 3265 | 11 | 6 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Portsmouth | 2 | 92 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Puchar Anglii | Portsmouth | 2 | 173 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2020-2021 | League One | Portsmouth | 46 | 3616 | 7 | 8 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Portsmouth | 3 | 300 | 1 | 1 | 7,3 | |
| EFL Trophy | Portsmouth | 2 | 121 | 2 | 0 | – | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Portsmouth | 2 | 166 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | League One | Portsmouth | 25 | 1640 | 4 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Portsmouth | 4 | 259 | 0 | 0 | 5,8 | |
| EFL Trophy | Portsmouth | 4 | 358 | 2 | 1 | 7,2 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Portsmouth | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | League One | Burton Albion | 21 | 1301 | 3 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Burton Albion | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2016-2017 | Championship | Burton Albion | 10 | 195 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | League One | Burton Albion | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|