
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 18 mln € (20 lip 2016)
Ostatnia aktualizacja:
Marko Pjaca – obecny klub: Twente Enschede. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Chorwacja, Wiek: 31, Wzrost: 186 cm, Wartość rynkowa: 1,5 mln €. Marko Pjaca w sezonie 2026-2027: 13 meczów, 6 goli i 2 asysty we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Marko Pjaca, to Fortuna Sittard - Twente Enschede; zawodnik spędził na boisku 55 minut. Data meczu: 10 października 2026.
Twente Enschede: mecze: 8, gole: 2, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Twente Enschede za sezon 2026/27, Marko Pjaca rozegrał 409 minut i rozpoczął 6 meczów w podstawowym składzie.
Twente Enschede: mecze: 42, gole: 8, asysty: 4
Dinamo Zagreb: mecze: 42, gole: 9, asysty: 9
Rijeka: mecze: 28, gole: 7, asysty: 4
Empoli: mecze: 17, gole: 0, asysty: 0
Torino: mecze: 26, gole: 3, asysty: 0
Juventus: mecze: 17, gole: 1, asysty: 0
Powiązane strony: Twente Enschede, Wyniki na żywo
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Twente Enschede | 31 lat | 1,5 mln € | |
| Twente Enschede | 30 lat | 2 mln € | |
| Twente Enschede | 30 lat | 2,7 mln € | |
| Dinamo Zagreb | 30 lat | 2,7 mln € | |
| Dinamo Zagreb | 29 lat | 2,7 mln € | |
| Rijeka | 29 lat | 2,5 mln € | |
| Rijeka | 28 lat | 1,7 mln € | |
| Empoli | 28 lat | 1,7 mln € | |
| Empoli | 27 lat | 2,2 mln € | |
| Empoli | 27 lat | 3 mln € | |
| Torino | 27 lat | 3,5 mln € | |
| Torino | 26 lat | 4 mln € | |
| Genoa | 26 lat | 4 mln € | |
| Genoa | 25 lat | 5 mln € | |
| Juventus | 25 lat | 5 mln € | |
| Anderlecht | 24 lata | 6 mln € | |
| Juventus | 24 lata | 7,5 mln € | |
| Fiorentina | 24 lata | 10 mln € | |
| Fiorentina | 23 lata | 10 mln € | |
| Fiorentina | 23 lata | 12,5 mln € | |
| Schalke 04 | 23 lata | 15 mln € | |
| Juventus | 22 lata | 15 mln € | |
| Juventus | 22 lata | 15 mln € | |
| Juventus | 21 lat | 18 mln € | |
| Juventus | 21 lat | 18 mln € | |
| Dinamo Zagreb | 21 lat | 8 mln € | |
| Dinamo Zagreb | 20 lat | 7 mln € | |
| Dinamo Zagreb | 20 lat | 6,5 mln € | |
| Dinamo Zagreb | 19 lat | 3,5 mln € | |
| Dinamo Zagreb | 19 lat | 1,5 mln € | |
| Lokomotiva Zagreb | 18 lat | 950 tys. € | |
| Lokomotiva Zagreb | 18 lat | 500 tys. € | |
| Lokomotiva Zagreb | 17 lat | 100 tys. € | |
| Lokomotiva Zagreb | 17 lat | 50 tys. € | |
| Lokomotiva Zagreb | 16 lat | 50 tys. € |
Marko Pjaca – wiek: 31 lat. Data urodzenia: 6 maja 1995.
Pozycja: Napastnik.
Marko Pjaca gra w klubie Twente Enschede.
Marko Pjaca – wzrost: 186 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Chorwacja.
Wartość rynkowa: 1,5 mln €.
Marko Pjaca w sezonie 2026-2027: 13 meczów, 6 goli i 2 asysty we wszystkich rozgrywkach.
Marko Pjaca w sezonie 2026-2027: 13 meczów, 6 goli i 2 asysty we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 673. Średnia ocena: 7,3.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eredivisie | Twente Enschede | 8 | 409 | 2 | 0 | 6,9 |
| Liga Konferencji Europy UEFA | Twente Enschede | 4 | 246 | 4 | 1 | 8,2 | |
| Liga Europy UEFA | Twente Enschede | 1 | 18 | 0 | 1 | 7,1 | |
| 2025-2026 | Eredivisie | Twente Enschede | 27 | 912 | 2 | 1 | 6,7 |
| Netherlands KNVB Cup | Twente Enschede | 2 | 65 | 0 | 1 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Chorwacka liga piłkarska | Dinamo Zagreb | 34 | 2379 | 6 | 6 | 6,9 |
| Liga Mistrzów UEFA |
| Dinamo Zagreb |
| 8 |
| 487 |
| 3 |
| 3 |
| 7,5 |
| Liga Narodów UEFA | ChorwacjaReprezentacja | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Chorwacka liga piłkarska | Rijeka | 27 | 2044 | 7 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Croatian Cup | Rijeka | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | ChorwacjaReprezentacja | 1 | 30 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Series | ChorwacjaReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Serie A | Empoli | 17 | 518 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Serie A | Torino | 24 | 1145 | 3 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Torino | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Juventus | 2 | 111 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Genoa | 35 | 1412 | 3 | 2 | 6,5 | |
| Coppa Italia | Genoa | 3 | 169 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Belgijska Pro League | Anderlecht | 4 | 158 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Juventus | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Serie A | Fiorentina | 19 | 745 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Narodów UEFA | ChorwacjaReprezentacja | 3 | 51 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | ChorwacjaReprezentacja | 1 | 72 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Mistrzostwa Świata | ChorwacjaReprezentacja | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mecze towarzyskie reprezentacji | ChorwacjaReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Schalke 04 | 7 | 259 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Schalke 04 | 2 | 128 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Mistrzostwa Świata | ChorwacjaReprezentacja | 1 | 5 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2016-2017 | Serie A | Juventus | 14 | 448 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|